ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11

fax: +48 17 866 12 22

e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów

tel.: 17 866 11 11

fax: +48 17 866 12 22

e-mail: wsiz@wsiz.rzeszow.pl

 • BIOMEDICAL SCIENCES

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kształcenie na anglojęzycznym kierunku Biomedical Sciences w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie umożliwia pozyskanie wiedzy złożonej z zagadnień reprezentujących nauki biologiczne, chemiczne, medyczne, biotechnologiczne i biofizyczne.

  Studenci zaznajamiają się między innymi z: budową ciała człowieka i fizjologicznymi procesami w nim zachodzącymi, genetyką, biologią komórki, biologią molekularną, zasadami analizy laboratoryjnej i doświadczeń eksperymentalnych, jak również zagadnieniami z obszaru patologii ogólnej, diagnostyki i leczenia chorób.  

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Specjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Biomedycyna eksperymentalna
  • Monitorowanie i koordynacja badań klinicznych

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)