• ADMINISTRATOR SIECI I SYSTEMÓW OPERACYJNYCH - STUDIA POYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Administrator sieci i systemów operacyjnych to studia podyplomowe, które stworzone zostały przede wszystkim z myślą o absolwentach kierunków informatycznych. Studia te mogą wybrać również osoby posiadające tytuł magistra, inżyniera lub licencjata na innych kierunkach, które pragną poszerzyć czy usystematyzować swoją wiedzę lub zmienić branżę i kierunek swojej ścieżki zawodowej. Studia na kierunku Administrator sieci i systemów operacyjnych przeznaczone są zarówno dla osób już pracujących, jak i osób, które swoją zawodową przyszłość wiążą z sektorem IT lub działami IT w innych branżach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ANALIZA DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Analiza danych zostały stworzone z myślą o osobach, które chcą zyskać wiedzę z szerokiego zakresu, jakim jest przetwarzanie, interpretowanie oraz opracowywanie danych. To opcja dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o Data Science oraz Big Data.

  Wszystkie studia podyplomowe na WSB-NLU są skierowane do osób, które posiadają przynajmniej stopień licencjata. Jeśli chcesz zacząć pracę zawodową związaną z Analizą danych - wybór podyplomówki będzie doskonałą opcją. Pozwoli Ci połączyć pracę zawodową z możliwością nauki.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AUTOMATYZACJA I CYFRYZACJA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Automatyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych to studia podyplomowe, które zostały stworzone jako odpowiedź na dzisiejsze zapotrzebowanie na rynku pracy. Ich nadrzędnym celem jest wyposażenie słuchaczy w praktyczną wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy w środowisku przemysłu 4.0. To studia, które kierowane są m.in. do:

  • inżynierów procesów w przedsiębiorstwach związanych z czwartą rewolucją przemysłową;
  • menadżerów średniego i niższego szczebla, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i wejść na kolejny poziom;
  • pracowników wszelkich działów produkcyjnych, którzy chcą poszerzyć wiedzę.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • COACHING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Coaching to zakres studiów podyplomowych, który jest niejako powiązany z psychologią. Został stworzony z myślą osobach, które chcą nauczyć się podstaw Coachingu, a także zyskać umiejętności, które pozwolą przekazywać wsparcie w swoim zespole lub wśród klientów!

  Coaching to zawód, który zyskuje na popularności - coraz więcej dyrektorów, menadżerów czy team leaderów decyduje się zwiększyć swoje kompetencje i rozwijać styl współpracy. Studia podyplomowe z Coachingu w WSB-NLU zostały przygotowane z myślą również o osobach pracujących w charakterze specjalistów HR, trenerów biznesu czy sportu, ale też dla każdego, kto chce zyskać wiedzę i kompetencję w zakresie coachingu i szeroko pojętego mentoringu.

  Wszystkie studia podyplomowe, w tym także Coaching, są przeznaczone dla osób, które posiadają przynajmniej tytuł licencjata.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • CYBERBEZPIECZEŃSTWO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cyberbezpieczeństwo - to kierunek studiów podyplomowych, który został stworzony jako odpowiedź na dzisiejsze zapotrzebowanie na specjalistów. Jednocześnie, jak sama nazwa wskazuje, to studia przeznaczone dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z tym zagadnieniem.

  To kierunek, który podjąć mogą wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem kompetencji w zakresie bezpieczeństwa informacji, systemów informatycznych, bezpieczeństwa IT, ochrony danych, zarządzania cyberbezpieczeństwem.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • CYBERPSYCHOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Cyberpsychologia to studia przeznaczone dla osób z tytułem magistra lub licencjata, które ukończyły dowolny kierunek studiów, ale przede wszystkim dla absolwentów psychologii, zarządzania oraz informatyki. Jest to kierunek stworzony z myślą o osobach pragnących poszerzyć zakres swojej wiedzy i umiejętności zarządzania procesami i zjawiskami zachodzącymi w świecie wirtualnym, w ich ujęciu psychologiczno-społecznym. Studia są dobrym wyborem także dla pracowników bankowości, przedsiębiorstw z sektora przemysłu oraz z sektorów publicznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • DATA SCIENCE & MACHINE LEARNING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Data Science & Machine learning to studia podyplomowe, które stworzone zostały z myślą o absolwentach kierunki studiów podyplomowych Analiza danych, osobach z tytułem magistra, licencjata lub inżyniera, które ukończyły takie kierunki, jak zarządzanie, ekonomia, informatyka, ale i inne.

  Kierunek ten jest dobrym wyborem dla osób o predyspozycjach matematycznych, a jednocześnie kreatywnych, pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu zarządzania sztuczną inteligencją oraz pracy z nią. Są to studia zarówno dla osób, które jeszcze nie rozpoczęły swojej kariery zawodowej, jak i dla osób już pracujących.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • DORADZTWO SUKCESYJNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Doradztwo sukcesyjne to podyplomowe studia skierowane do absolwentów takich kierunków, jak prawo, psychologia, zarządzanie i ekonomia. Kierunek ten jest także odpowiednim wyborem dla osób zajmujących się lub posiadających rodzinne przedsiębiorstwa, a które posiadają tytuł licencjata lub magistra.

  Studia te pozwalają na pogłębienie i ugruntowanie wiedzy z zakresu prawa finansowego, umożliwiają poszerzenie swoich kompetencji, pozwalające na wykonywanie zawodu doradcy finansowego i prawnego. Istotną korzyścią kierunku jest możliwość uzyskania certyfikacji Krajowej Izby Doradców Sukcesyjnych (KIDS)

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • DRIMAGINE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zastanawiasz się, czy studia na Drimagine będą dobrym wyborem? Jeśli lubisz projektować, fascynuje cię świat 3D, a do tego myślisz o grafice na poważnie - to zdecydowanie tak. Studia te są idealne dla osób kreatywnych, które chcą dowiedzieć się, jak projektować gry, wirtualną rzeczywistość, tworzyć grafiki 3D czy animację.

  Kierunek będzie doskonały dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w fantastycznym świecie grafiki. To doskonała ścieżka kariery dla osób, które stawiają na myślenie kreatywne, lubią sztukę, a do tego chcą poznać tajniki techniczne tego zawodu. Zastanawiasz się, czy potrzebujesz doświadczenia w zakresie grafiki, aby podjąć studia? Absolutnie nie! To kierunek, dzięki któremu zyskasz wiedzę od podstaw.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • E-COMMERCE I DROPSHIPPING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  E-commerce i dropshipping to przyszłościowy kierunek studiów podyplomowych, stworzony z myślą o absolwentach takich kierunków, jak zarządzanie, marketing, handel nowoczesny czy zagraniczny. To także studia dla absolwentów innych kierunków, pragnących pogłębić lub poszerzyć swoją wiedzę, zmienić branżę lub założyć własną działalność, opartą na sprzedaży internetowej.

  Studia te są wyborem zarówno dla osób już pracujących, jak i tych, którzy w przyszłości planują znaleźć zatrudnienie między innymi w firmach związanych z e-biznesem, agencjach marketingowych i PR, agencjach interaktywnych oraz działach e-commerce w dużych przedsiębiorstwach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I TERAPIA OSÓB Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University mają charakter kwalifikacyjny, a ich ukończenie daje uprawniania w zakresie pedagogiki specjalnej.

  Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z nowoczesną formą terapii i wsparcia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, kryteriami i metodami diagnostycznymi oraz najnowszymi tendencjami w terapii. Studia skierowane są do osób pracujących lub planujących pracę z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  To program stworzony przez specjalistów, którzy w sposób praktyczny przekazują wiedzę oraz narzędzia służące do pełnienia roli organizatora edukacji, rehabilitacji czy terapii dzieci i uczniów o specjalnych potrzeba integracyjnych i rozwojowych. Chcesz rozpocząć Edukację włączającą? Postaw na najlepszą ofertę studiów podyplomowych - wybierz Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Executive MBA to studia podyplomowe, które są skierowane do osób, które na co dzień mają już styczność ze środowiskami menadżerskimi i kierowniczymi. W przeciwieństwie do klasycznego programu Master of Business Administration ten jest stworzony z myślą o doświadczonych, już wykwalifikowanych pracownikach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • GRAFIKA KOMPUTEROWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przeznaczone są dla absolwentów szkół wyższych dowolnego kierunku, którzy interesują się grafiką komputerową i technologiami multimedialnymi i wykorzystują je w pracy zawodowej lub planują swoją przyszłą pracę w tej dziedzinie. Program studiów kładzie nacisk na nabycie praktycznych umiejętności tworzenia materiałów multimedialnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • LOGISTYKA I ŁAŃCUCHY DOSTAW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podyplomowe studia na kierunku logistyka i łańcuchy dostaw to doskonały wybór dla absolwentów takich kierunków, jak zarządzanie, ekonomia, handel. To także kierunek dla osób z tytułem magistra lub licencjata innych studiów, które pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania logistyką przedsiębiorstwa oraz łańcuchem jego dostaw. Kierunek ten przeznaczony jest dla osób, które swoją zawodową przyszłość wiążą z branżą logistyczną lub z działami logistycznymi dużych przedsiębiorstw.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • LOGOPEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów  jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie słuchaczy do pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi z zaburzeniami w komunikacji językowej w zakresie rozpoznawania i diagnozowania zaburzeń, dokonywania ich charakterystyki i prowadzenia terapii zróżnicowanej ze względu na istotę tych nieprawidłowości.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - MBA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Szukasz studiów podyplomowych w formule RealTime Online, dzięki którym wzniesiesz na wyższy poziom swoje umiejętności managerskie? W Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University mamy dla Ciebie idealne rozwiązania – studia Master of Business Administration Online.

  Sprawdź, dlaczego warto postawić na zajęcia prowadzone przez WSB-NLU. Po ukończeniu studiów Absolwent nabywa niezbędne kwalifikacje do zajmowania wysokich stanowisk menedżerskich i nadzorczych (członkowie zarządu i rad nadzorczych) oraz kierowników średniego i wysokiego szczebla różnych przedsiębiorstw.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - PRAWNE I PODATKOWE ZABEZPIECZENIE PŁYNNOŚCI FINANSOWEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku prawne i podatkowe zabezpieczenie płynności finansowej to kierunek przede wszystkim dla absolwentów zarządzania oraz prawa, ale także osób, które uzyskały tytuł magistra z innych, pokrewnych kierunków. Studia te skierowane są do przyszłych przedsiębiorców oraz pracowników odpowiadających za płynność finansową firmy, jak i jej prawne zarządzanie. Kierunek ten jest dobrym wyborem między innymi dla pracowników instytucji finansowych, skarbników korporacyjnych, jak i pracowników zajmujących kierownicze stanowiska, pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat nowoczesnych metod zarządzania płynnością finansową.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - PRZEMYSŁ 4.0 - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration: Przemysł 4.0 to studia podyplomowe, które skierowane są do osób pasjonujących się marketingiem, zarządzaniem biznesem oraz tych, które chcą uzyskać kompetencje menadżerskie na światowym poziomie. Master of Business Administration: Przemysł 4.0 zostały stworzone w WSB-NLU z myślą o osobach, które chcą aktywnie uczestniczyć w zajęciach i zdobyć nie tylko wiedzę, ale też praktyczne umiejętności pozwalające na stosowanie biznesowych, sprawdzonych rozwiązań w związku z rewolucją przemysłową.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - PRZYWÓDZTWO I ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration: Przywództwo i zarządzanie zasobami ludzkimi to doskonały kierunek dla osób, które pragną zyskać dodatkową wiedzę w zakresie HR w organizacjach. Z ukończonymi studiami podyplomowymi masz szansę zyskać przewagę na rynku pracy, zwłaszcza w zakresie zarządzania sprawami kadrowymi. Stań się również atrakcyjnym pracownikiem, o którego będą bić się przedsiębiorstwa. W końcu dzisiaj w biznesie tak samo ważna jak klienci jest wyspecjalizowana kadra.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZARZĄDZANIE FINANSAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration: Zarządzanie finansami to kierunek, który jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą pogłębiać wiedzę oraz umiejętność m.in. z zarządzania przedsiębiorstwem, rachunkowości czy księgowości. To szansa, by wyróżnić się na rynku pracy, a jednocześnie otworzyć sobie ścieżkę do kariery w finansach, księgowości publicznej, przemyśle, administracji rządowej czy rachunkowości w firmach non-profit.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZARZĄDZANIE KULTURĄ REGIONU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe MBA - zarządzanie kulturą regionu to kierunek, na który zgłaszać się mogą przede wszystkim absolwenci kierunków z zakresu ekonomii, finansów oraz zarządzania, posiadający tytuł licencjata lub magistra. Studia te skierowane są jednak także do absolwentów innych kierunków, którzy pragną ugruntować i poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu zarządzania w kulturze, jak i ekonomii, finansach i polityki kulturalnej. Kierunek przeznaczony jest dla osób, które nie podjęły jeszcze pracy, jak i pracowników instytucji kultury, a także osób pragnących zmienić branżę.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZARZĄDZANIE MARKETINGIEM W ERZE CYFROWEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration: Zarządzanie marketingiem w erze cyfrowej to kierunek, który stworzony jest głównie dla osób, które chcą wyjść poza tradycyjne metody promocji marki. To doskonała ścieżka edukacyjna dla osób, które:

  • interesują się wpływem cyfryzacji na otoczenie biznesowe i chcą poznać zupełnie nowe możliwości na wykorzystanie swojej wiedzy oraz możliwości;
  • chcą dowiedzieć się, jak łączyć wiedzę z rzeczywistym środowiskiem biznesowym, dzięki możliwości uczestnictwa w zajęciach opartych o analizę przypadków;
  • poszukują nowych rozwiązań w zakresie digital marketingu

  Dowiedz się więcej

   

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZARZĄDZANIE W OCHRONIE ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administration – Zarządzanie w ochronie zdrowia to studia podyplomowe w całości poświęcone zarządzaniu w podmiotach związanych ze służbą zdrowia. Zajęcia dedykowane są osobom, które chcą wzbogacić swoją wiedzę w zakresie pełnienia wysokich funkcji kierowniczych na stanowiskach wysokiego i średniego szczebla. To także studia podyplomowe skierowane do tych, którzy zamierzają pełnić rolę zarządców w ochronie zdrowia i chcą zdobyć nowe umiejętności i wiedzę w tym zakresie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - ZIELONA TRANSFORMACJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Master of Business Administation: Zielona transformacja to studia podyplomowe, które są stworzone z myślą o osobach, dla których ważny jest rozwój biznesu oraz zrównoważona dbałość o środowisko! To prawdziwa rewolucja, do której prędzej czy później będzie zmuszona każda firma. Niezależnie od tego, na jakie stanowisko chcesz obecnie aspirować, wiedza na temat Zielonej Transformacji w biznesie może wkrótce okazać się niezastąpioną.

  Studia podyplomowe Master of Business Administation: Zielona transformacja w WSB-NLU skierowane są nie tylko do specjalistów z zakresu zarządzania, ale też menadżerów, dyrektorów przedsiębiorstw, wszelkich pracowników firm, którym nie jest obca chęć wychodzenia w przyszłość.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION: ZARZĄDZANIE W TRZECIM SEKTORZE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Trzeci sektor, określany także w skrócie jako NGO (z ang. non-government organization) to wciąż rozwijające się w Polsce organizacje. Obecnie w naszym kraju zarejestrowanych jest przeszło 143 000 NGO-sów, w których coraz częściej poszukuje się wykwalifikowanych pracowników, mogących wesprzeć organizacje pozarządowe.

  Master of Business Administration: Zarządzanie w trzecim sektorze to studia właśnie dla osób, które chcą znaleźć zatrudnienie lub zdobyć wiedzę, która przyda się w pomocy NGO-som. W sektorze tym rośnie zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych ludzi, zainteresowanych karierą w zarządzaniu organizacjami non-profit.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NEUROPSYCHOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Neuropsychologia są skierowane do osób, które gotowe do rozwoju w tej dziedzinie. Szczególnie polecane są psychologom, którzy posiadają już doświadczenie zawodowe lub ukończyli studia magisterskie w tym zakresie.

  Neuropsychologia jest doskonałym wyborem dla osób, które zajmują się m.in. problematyką kliniczną, lub świadczą usługi w zakresie pomocy psychologicznej. To także ogromna szansa dla tych, którzy dopiero chcą uzyskiwać wiedzę w zakresie neuropsychologii. Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu gwarantują niezbędne przygotowanie do podjęcia pracy w zakresie neuropsychologii.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I PODSTAWY CYBERBEZPIECZEŃSTWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nasze studia podyplomowe powstały w oparciu o aktualne potrzeby rynku pracy. Skierowane są przede wszystkim do osób, które chcą łączyć swoją przyszłość z ochroną danych osobowych i informacji niejawnych. Ukończenie studiów podyplomowych pozwala podjąć pracę m.in. jako inspektor ochrony danych, administrator uniwersytetu, administrator bezpieczeństwa informacji.

  Dodatkowo Ochrona danych osobowych i podstawy cyberbezpieczeństwa to odpowiednie studia podyplomowe dla pracodawców i pracowników, którzy na co dzień mają do czynienia z przetwarzaniem danych osobowych.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • OLIGOFRENOPEDAGOGIKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem naszego kierunku jest wykształcenie specjalistów, którzy znajdą zatrudnienie we wszystkich typach szkół i placówkach oświatowych.

  Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy posiadających przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela/wychowawcy w kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć edukacyjnych i edukacyjno-rewalidacyjnych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROGRAMOWANIE APLIKACJI BIZNESOWYCH – POZIOM POCZĄTKUJĄCY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący, jak sama nazwa wskazuje, są idealnym wyborem dla osób, które nie mają jakiegokolwiek doświadczenia w branży IT. Jeśli dotąd samodzielnie nie działałeś w tym zakresie - przeszkolimy cię zarówno praktycznie, jak i teoretycznie.

  Poziom początkujący jest skierowany do osób, które dopiero chcą postawić swoje pierwsze kroki w tym fascynującym świecie programowania. Studia podyplomowe Programowanie aplikacji biznesowych - poziom początkujący to kierunek skierowany do absolutnie każdego. Utworzony został z myślą o osobach otwartych, które chcą zdobyć nowe doświadczenie i wykształcenie. Naukę może rozpocząć każdy, kto pragnie zdobyć zawód programisty. Nie wymagamy wykształcenia technicznego ani informatycznego.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROGRAMOWANIE APLIKACJI BIZNESOWYCH – POZIOM ZAAWANSOWANY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Naukę w Szkole Profesjonalnego Programowania może rozpocząć każdy, kto chce zdobyć dobrze opłacany na zawód "programisty .NET". Nie jest wymagane ukończenie studiów informatycznych lub technicznych, choć posiadanie ukończonych takich studiów będzie bardzo pomocne. Jednak studia podyplomowe Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany, są skierowane do osób, które posiadają już wiedzę na temat obsługi komputerów czy samej branży IT.

  Został stworzony z myślą o osobach, które także ukończyły już kierunki techniczne. Twoja wiedza nie musi być poparta pracą zawodową - ważne jest, żebyś znał podstawy tego świata, rozumiał pewne zagadnienia. Możesz być nawet samoukiem, jeśli chodzi o wiedzę dot. programowania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: BIZNES I ZARZĄDZANIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Biznes i zarządzanie i daj sobie szansę na lepsze miejsce pracy w oświacie! Nasz kierunek skierowany jest do osób, które posiadają już wykształcenie wyższe na poziomie co najmniej I stopnia. Rozszerzają możliwości i wiedzę tych, którzy mają już przygotowanie pedagogiczne.

  Biznes i zarządzanie dla nauczycieli to studia podyplomowe doskonałe m.in. dla nauczycieli szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także osób, które m.in. pracują w poradniach, czy pełnią rolę doradcy zawodowego. To także świetna okazja, by zdobyć nowe uprawnienia, które poszerzą twoje możliwości na rynku pracy.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: ETYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Etyka to studia podyplomowe, które powstały w związku z potrzebą dokształcania pedagogów. Obecnie na rynku pracy istnieje identyfikowany niedobór wykwalifikowanych nauczycieli etyki, a szkoły mają obecnie obowiązek organizowania lekcji poświęconych religii oraz zagadnieniom etycznym.

  Studia podyplomowe na kierunku Etyka dla nauczycieli są adresowane do osób posiadających przygotowanie pedagogiczne. To szansa, by zyskać kwalifikacje, które są niezbędne do nauczania kolejnego przedmiotu.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: INFORMATYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Informatyka to studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu, które są skierowane do osób, które chcą zwiększyć swoje kwalifikacje i możliwości zatrudnienia w oświacie. To opcja dla tych, którzy pragną zwiększyć kompetencje cyfrowe i nauczać nowego przedmiotu w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO NAUCZANIA KOLEJNEGO PRZEDMIOTU: MATEMATYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Matematyka  to kierunek studiów podyplomowych na WSB-NLU, który skierowany jest do osób pracujących w oświacie. Przeznaczony jest dla absolwentów studiów pedagogicznych, którzy chcą doszkolić się w zakresie nauczania kierunków zawodowych. Pozwoli im to znaleźć nową pracę, zwiększyć swoją szansę na zatrudnienie czy uzyskać potwierdzenie wiedzy oraz umiejętności.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DO ZAWODU NAUCZYCIELA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela przeznaczone są dla osób, które są absolwentami studiów wyższych i chcą uzupełnić swoją wiedzę merytoryczną o kwalifikacje pedagogiczne, potrzebne do podjęcia pracy w szkole lub inne placówce oświatowej. Nasze studia podyplomowe gwarantują uzyskanie niezbędnego przygotowania pedagogicznego, psychologicznego oraz szczegółowych dydaktyk.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOGERIATRIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Jeśli chcesz postawić na swój rozwój jako terapeuty, wybór studiów podyplomowych i kierunku Psychogeriatria będzie idealnym rozwiązaniem. To kierunek, który został stworzony z myślą o osobach, które posiadają już co najmniej tytuł licencjata. Jest skierowany zwłaszcza do absolwentów studiów psychologicznych, socjologicznych, pedagogicznych. Świetnie odnajdą się na nim również studenci pedagogiki specjalnej, pielęgniarstwa, fizjoterapii.

  Psychogeriatria to kierunek, który może dostarczyć odpowiedniej wiedzy, a także narzędzi do pracy z osobami starszymi osobom, które na co dzień pracują w placówkach socjalnych, domach pomocy społecznej.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA BIZNESU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychologia biznesu to kierunek studiów podyplomowych, który pozwala na analizę zachowań zachodzących w korporacjach, przedsiębiorstwach mniejszego kalibru, czy ogólnie w gospodarce. Studia Psychologia biznesu są szczególnie polecane osobom, które chcą poznać psychologiczne aspekty ludzkich zachowań, ale też mechanizmy rządzące konsumentami czy rynkiem.

  Studia podyplomowe Psychologia biznesu są skierowane do osób, które chcą rozpocząć pracę w marketingu lub zarządzaniu, pragną zwiększyć swoje umiejętności menadżerskie lub hr-owe, a także lepiej zrozumieć działania pracowników, czy analityków.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA KRYZYSU I INTERWENCJA KRYZYSOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na WSB-NLU to świetna okazja, by zyskać dodatkową wiedzę o psychologii. Kierunek Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa skierowany jest przede wszystkim do absolwentów studiów psychologicznych i pedagogicznych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności m.in. o sposoby diagnostyczne.

  Jednocześnie Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa jest doskonałym wyborem także dla innych osób, które posiadają co najmniej wykształcenie na poziomie licencjackim. To kierunek, który świetnie przygotowuje do pracy m.in. w ośrodkach interwencji kryzysowej, hospicjach, domach pomocy społecznej, ośrodkach terapeutycznych.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA SĄDOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychologia sądowa to studia podyplomowe, które dedykowane są osobom pragnącym rozwijać swoją wiedzę w tym kierunku. Specjalność sądowa daje szansę na realne zatrudnienie – podczas studiów podyplomowych zdobywasz realną wiedzę, a także praktyczne umiejętności, które są tak istotne w dalszej pracy zawodowej.

  Studia podyplomowe Psychologia sądowa są przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które posiadają już wiedzę w zakresie psychologii, niekoniecznie współpracujących na ten moment z wymiarem sprawiedliwości. Są kierowane także do tych, którzy są zainteresowani pracą w policji, zakładach karnych czy rodzinnych ośrodkach diagnostyczno-konsultacyjnych.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA SPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychologia sportu to zagadnienie niezwykle ciekawe oraz perspektywiczne. Nasze studia podyplomowe zostały przygotowane z myślą o zmieniających się potrzebach rynku pracy w Polsce i na świecie. Kierunek studiów podyplomowych dedykowany jest osobom, które chcą dowiedzieć się więcej na temat sposobu angażowania, motywowania oraz nastawiania zawodników czy trenerów sportowych.

  Psychologia sportu to studia podyplomowe, których adresatami są przede wszystkim osoby, które posiadają tytuł magistra psychologii oraz absolwenci z dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu (np. ratownik medyczny). Studia te będą również doskonałym wyborem dla trenerów, animatorów sportu oraz dla samych zawodników.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA TRANSPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychologia transportu to zakres studiów podyplomowych skierowany przede wszystkim  do osób posiadających tytuł magistra psychologii, które są zainteresowane dziedziną bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także treściami związanymi z psychologią transportu.

  Program jest kompletną ofertą skierowaną do osób chcących zdobyć umiejętności i uprawnienia do prowadzenia badań psychologicznych osób kierujących pojazdami zgodnie z art. 12 ust. 9 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOONKOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Psychoonkologia służą wyszkoleniu odpowiednio kwalifikowanej kadry, która może nieść pomoc osobom cierpiącym na choroby nowotworowe i ich rodzinom. Nasze zajęcia są kierowane w szczególności do personelu medycznego pracującego z pacjentami onkologicznymi. Adresatami są przede wszystkim osoby, które ukończyły studia II stopnia z zakresu psychologi i mają styczność z chorymi,  oraz pracownicy socjalni, osoby duchowne, socjolodzy, pedagodzy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOSEKSUOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychoseksuologia to studia podyplomowe przeznaczone przede wszystkim dla psychologów, którzy są zainteresowani prowadzeniem w przyszłości, np. zajęć z edukacji seksualnej.

  To również doskonała oferta dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznej oraz zdrowej seksuologii. Nasze studia skierowane są do osób, które chcą  zyskać wiedzę z zakresu podnoszenia jakości życia seksualnego w społeczeństwie.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOTRAUMATOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychotraumatologia to studia podyplomowe, które docenią osoby chcące pracować z pacjentami po traumach oraz intensywnych przeżyciach. Wybór Psychotraumatologii jest szczególnie polecany psychologom, którzy  w swojej codziennej pracy mogą mieć styczność z osobami, które doświadczyły traumy.

  Coraz częściej na zdobycie dodatkowej wiedzy z zakresu Psychotraumatologii decydują się również kuratorzy sądowi, funkcjonariusze publiczni oraz przedstawiciele służb medycznych.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rachunkowość i podatki to studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, które prowadzone są zgodnie z międzynarodowymi standardami. W trakcie nauki, nauki studenci zdobywają wiedzę z zakresu podatków, sprawozdań finansowych, analizy finansowej i wiele więcej.

  Studia podyplomowe Rachunkowość i podatki to nie tylko zajęcia teoretyczne, ale przede wszystkim wiedza praktyczna, przekazywana w przyjazny sposób. Dzięki temu słuchacze kierunku zdobywają umiejętności, które pozwolą im stać się specjalistami w biurach rachunkowych i różnych firmach.

  Studia przeznaczone dla pracowników służb finansowo-księgowych zatrudnionych na różnych stanowiskach we współczesnych przedsiębiorstwach oraz jednostkach sektora finansów publicznych, a także dla kandydatów do pracy w tych służbach, jak również Absolwentów wyższych uczelni pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rachunkowości.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • STYMULACJA ZMYSŁÓW I INTEGRACJA SENSORYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowym na omawianym kierunku jest przygotowanie słuchaczy także do przeprowadzania procesów diagnozy integracji sensorycznej w oparciu o wiedzę z zakresu biologii oraz psychologii. Jeśli Stymulacja zmysłów i integracja sensoryczna to kierunek, w którym chcesz się doskonalić pod okiem praktyków i specjalistów – wybór WSB-NLU będzie doskonałym pomysłem.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • SURDOPEDAGOGIKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe w zakresie Edukacja oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową to doskonała okazja, by zdobyć niezbędną wiedzę do pracy z osobami, które mają problemy słuchowe, zarówno na skutek wewnętrznych i zewnętrznych czynników. Dowiedz się, jak efektywnie możesz wspierać edukację oraz rehabilitację dzieci, młodzieży i dorosłych! Dołącz do studiów podyplomowych na WSB-NLU i zyskaj wiedzę na temat z zakresu Edukacji oraz rehabilitacji osób z niepełnosprawnością słuchową !

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • SZKOŁA PSYCHOTERAPII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • SZTUCZNA INTELIGENCJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Sztuczna inteligencja to podyplomowe studia na WSB-NLU, które stworzone zostały z myślą o absolwentach kierunków takich, jak zarządzanie, informatyka oraz prawo. To również studia, które wybrać mogą osoby zainteresowane nowymi technologiami i rozwojem sztucznej inteligencji, a także prawnymi aspektami jej tworzenia i wykorzystywania. Kierunek przeznaczony jest dla osób już pracujących, jak i planujących swoją przyszłą karierę zawodową, widzących się na stanowiskach różnych szczebli, zarówno w branży IT, jak i w różnych sektorach biznesu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TESTER OPROGRAMOWANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Tester oprogramowania to niezwykle praktyczny i przyszłościowy kierunek studiów podyplomowych. To doskonały wybór przede wszystkim dla absolwentów takich kierunków, jak informatyka oraz zarządzanie, ale także dla osób z zacięciem informatycznym, pragnącym pogłębić swoją wiedzę z zakresu testowania i analizowania oprogramowania. Kierunek stworzony został z myślą o osobach już pracujących w szeroko pojętej branży informatycznej, jak i o osobach z tytułem magistra, licencjata lub inżyniera, które pragną zmienić branżę i rozpocząć pracę w sektorze IT.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TESTY PSYCHOLOGICZNE W PRACY PSYCHOLOGA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Testy psychologiczne w pracy psychologa to studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. Ich celem jest wyposażenie terapeutów oraz psychologów w praktyczne narzędzia i przykłady ich zastosowania podczas codziennej pracy.

  Kierunek ten jest skierowany zwłaszcza do osób, które chcą poznać metody diagnozowania pacjentów. Testy psychologiczne w pracy psychologa to kierunek studiów podyplomowych stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe, a jednocześnie mieć dostęp do narzędzi, które pomogą w pracy i wspieraniu pacjentów.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TRENER UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Trener umiejętności społecznych to studia podyplomowe na Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University, które przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć dodatkową wiedzę z zakresu psychologii oraz pedagogiki. To szansa, by zyskać doświadczenie oraz niezbędne umiejętności do pracy z młodzieżą oraz dziećmi.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TYFLOPEDAGOGIKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nasze studia podyplomowe w WSB-NLU przeznaczone są dla osób, które chcą zwiększyć swoją wiedzę oraz umiejętności w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością wzrokową. Edukacja oraz rehabilitacja osób z niepełnosprawnością wzrokową to zakres studiów podyplomowych, który został opracowany zgodnie z wymogami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Postaw na studia w WSB-NLU!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Uzależnienia behawioralne to kierunek studiów podyplomowych, który skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych wspieraniem osób borykających się z uzależnieniami. To też możliwość zwiększenia swoich kompetencji, poznania nowych metod terapii uzależnień behawioralnych oraz znacznie więcej.

  Studia podyplomowe Uzależnienia behawioralne to program przede wszystkim dla  absolwentów studiów magisterskich z psychologii, pedagogiki, pracy socjalnej, socjologii, resocjalizacji oraz psychiatrii. Przeznaczony jest dla osób pracujących w systemie oświaty, pomocy społecznej, służbie zdrowia czy innych strukturach państwowych.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU DZIECKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W takim razie polecamy studia podyplomowe Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. To kierunek, który rozumiany jest szansa do nabycia dodatkowych kwalifikacji, uprawniających do pracy profilaktycznej, diagnostycznej, rehabilitacyjnej oraz terapeutycznej.

  Studia przygotowują do wczesnego wykrywania zaburzeń rozwojowych oraz wspomagania rozwoju dziecka zagrożonego niepełnosprawnością lub niepełnosprawnego w wieku 0-7 lat oraz z trudnościami w rozwoju w wieku wczesnoszkolnym (7-10 lat). Słuchacz nabędzie umiejętności w zakresie rozpoznawania zaburzeń w rozwoju dziecka oraz opracowywania i realizowania z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania, z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę dziecka, koordynowania działań specjalistów prowadzących zajęcia z dzieckiem oraz oceniania postępów dziecka.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zamówienia publiczne to znacząca część rynku krajowego, której zadaniem jest m.in. napędzenie gospodarki. Wynikiem umiejętnie przeprowadzonych zamówień publicznych jest zapewnienie pracy tysiącom pracownikom w różnego typu przedsiębiorstwach. Umiejętność odpowiedniego udzielenia zamówień publicznych jest niekiedy kluczem do dobrego biznesu. Aby tego dokonać, warto zwiększyć swoją wiedzę z zakresu zamówień publicznych – zarówno tę teoretyczną, jak i praktyczną.

  Studia podyplomowe oferowane przez WSB-NLU opierają się na zaleceniach Urzędu Zamówień Publicznych odnośnie programu studiów podyplomowych z zakresu zamówień publicznych. Do zalecanego minimum dodano kwestie związane z prawem administracyjnym, audytem i kontrolą wewnętrzną oraz narzędziami pracy takimi jak MS Excel.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe związane z bezpieczeństwem i higieną pracy skierowane są do osób, które obecnie wykonują pracę na stanowiskach związanych bezpośrednio lub pośrednio z tym tematem. Ukończenie studiów pozwala podnieść wcześniej nabyte kwalifikacje. Szkolenia w zakresie BHP to jedynie jeden ze sposobów na pogłębienie swojej dotychczasowej wiedzy.

  Studia z Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy kierowane są do:

  • osób, które pracują w ramach BHP i chcą zdobyć wymagane prawem uprawnienia do wykonywania tego zawodu,
  • specjalistów BHP, chcących podnieść swoje obecne kwalifikacje,
  • osób, które już pracują na stanowiskach kierowniczych nadzorujących kwestie BHP w organizacjach,
  • osób pracujących lub prowadzących działalność gospodarczą,
  • osób, które chcą zdobyć atrakcyjny zawód i zyskać niezbędne umiejętności.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM LUDZKIM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zarządzanie kapitałem ludzkim to studia podyplomowe uczące, jak skutecznie motywować, zarządzać i rozwiązywać problemy zasobów firmy. Wiedza, umiejętności i kompetencje z zakresu zarządzania przydadzą się w każdym przedsiębiorstwie.

  Dlatego też Zarządzanie kapitałem ludzkim to kierunek studiów, który sprawdzi się w przypadku osób pracujących w HR, biznes partnerów, kierowników, specjalistów kadrowych czy menedżerów. To okazja, by zdobyć istotną wiedzę, zarządzać systemem motywacyjnym i polityką personalną, która sprawdzi się także w przypadku właścicieli firm, doradców personalnych oraz psychologów pracy.

  Chcesz rozpocząć karierę w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim? Studia podyplomowe w naszej Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University otworzą Ci nową ścieżkę kariery.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zarządzanie kapitałem ludzkim to studia podyplomowe uczące, jak skutecznie motywować, zarządzać i rozwiązywać problemy zasobów firmy. Wiedza, umiejętności i kompetencje z zakresu zarządzania przydadzą się w każdym przedsiębiorstwie.

  Dlatego też Zarządzanie kapitałem ludzkim to kierunek studiów, który sprawdzi się w przypadku osób pracujących w HR, biznes partnerów, kierowników, specjalistów kadrowych czy menedżerów. To okazja, by zdobyć istotną wiedzę, zarządzać systemem motywacyjnym i polityką personalną, która sprawdzi się także w przypadku właścicieli firm, doradców personalnych oraz psychologów pracy.

  Chcesz rozpocząć karierę w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim? Studia podyplomowe w naszej Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University otworzą Ci nową ścieżkę kariery.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek Zarządzanie projektami to studia podyplomowe, które są polecane w szczególności osobom zajmującym się nadzorowaniem i planowaniem realizacji zadań w przedsiębiorstwie. To także doskonała opcja dla osób, które chcą w przyszłości zająć się kierowaniem projektami w firmach i organizacjach.

  Zarządzanie projektami dedykowane jest również menedżerom, pracownikom przedsiębiorstw, firm konsultingowych, szkoleniowych czy wdrożeniowych. Wartością kierunku Zarządzanie projektami jest także możliwość zdobycia certyfikatu międzynarodowego:

  • AgilePM Foundation.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI IT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podyplomowe studia na kierunku zarządzanie projektami IT to dobry wybór dla absolwentów studiów informatycznych oraz studiów na kierunku zarządzanie. Są to również studia stworzone z myślą o osobach, pragnących poszerzyć swoją wiedzę oraz rozwinąć swoje możliwości zawodowe, aspirujących na stanowiska menedżerskie w sektorze IT. Studia przeznaczone są zarówno dla osób już pracujących, między innymi jako programiści SCRUM czy analitycy, jak i dla osób wiążących swoją przyszłość z tego rodzaju stanowiskami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe z Zarządzania w administracji publicznej to zajęcia, które kierowane są do przyszłych specjalistów, pragnących pracować w jednostkach administracji publicznej. Podyplomowe studia pozwalają zdobyć szeroką wiedzę merytoryczną oraz praktyczne umiejętności, które doskonale sprawdzą się przy zarządzaniu w administracji publicznej, rządowej, unijnej lub każdej innej.

  Studenci Zarządzania w administracji publicznej wszystkie zajęcia odbywają z praktykami, którzy świetnie znają się na zagadnieniach prawno-administracyjnych, biznesowych i z zakresu zarządzania. To doskonały kierunek studiów dla obecnych pracowników urzędu administracji rządowej i samorządowej, pracowników HR i PR. Ukończenie studiów na wydziale zarządzania to szansa na znalezienie wartościowej pracy także dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w zwiecie zarządzania w administracji.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE W SEKTORZE HORECA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Współczesne procesy, które zachodzą w firmach turystycznych i restauracjach, wymagają ciągłego zdobywania nowej wiedzy. Z uwagi m.in. na globalizację, otwarte możliwości podróżowania i odkrywania świata, wzrosła zapotrzebowanie na specjalistów, którzy orientują się w zarządzaniu biznesem turystycznym. To samo tyczy się również restauracji – nasze studia podyplomowe dotyczą m.in. zarządzania marketingiem i kierowania zespołem.

  Studia w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University to rozwiązanie dla osób, które potrzebują uzyskać konkretne, a zarazem wszechstronne wykształcenie. Zarządzanie w sektorze HORECA kierujemy przede wszystkim do słuchaczy chcących poszerzać kompetencje w zakresie zarządzania biznesem oraz pracownikami. Jeśli dodatkowo lubisz poznawać nowe rozwiązania, masz zdolności przywódcze i czujesz, że turystyka lub branża restauracyjna są Ci szczególnie bliskie – odnajdziesz się na naszych zajęciach.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)