Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (8)

Monika Ocena odpowiedz

Najlepsze studia MBA w Warszawie.

Danusia Ocena odpowiedz

Cyberbezpieczeństwo to bardzo aktualny temat. Dlatego zdecydowałam się na takie studia i nie żałuję. Teraz czuję się bezpieczniejsza w sieci.

Leszek Ocena odpowiedz

Na studia podyplomowe namówił mnie pracodawca. Po wielu latach pracy myślałem, że wiem już wszystko a jednak okazało się, że człowiek uczy się całe życie. Polecam studia MBA.

Paulina Ocena odpowiedz

Jeśli ktoś po studiach dalej jest głodny wiedzy to polecam studia MBA.

Ela i Teresa Ocena odpowiedz

Chciałbyśmy polecić studia MBA na WWSB. Wysoki poziom nauczania, ciekawe wykłady, wykładowcy z ogromną wiedzą. Wszystko to pomogło nam w rozwoju naszych karier zawodowych.

Damian Ocena odpowiedz

Cyberbezpieczeństwo to jest to co zawsze mnie interesowało. Długo szukałem kierunku ale trafiłem na studia podyplomowe WWSB. Teraz mogę pracować i robić to co lubię.

Barbara Ocena odpowiedz

Oferta programu MBA znacząco wyróżnia się wśród proponowanych na rynku studiów. To praktyczny i innowacyjny program. Szczerze polecam studia MBA w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu.

MieczysławW Ocena odpowiedz

Jako Absolwent studiów MBA szczerze chciałem potwierdzić jakość kszałcenia w WWSB na tym jakże prestiżowym kirunku stuiów.