• RACHUNKOWOŚĆ

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Na kierunku Finanse i rachunkowość prowadzimy tzw. studia dualne. To nowoczesny model studiów, będący odpowiedzią na potrzeby rynku pracy na zasadzie przemienności nauki teorii i praktyki. Program studiów obejmuje niezbędny zakres wiedzy teoretycznej zdobywanej na uczelni w formie wykładów, ćwiczeń, warsztatów i laboratoriów. Od drugiego roku na stacjonarnych studiach dualnych można w tygodniu 2 dni studiować, a 3 dni odbywać staż zawodowy. Weekendy pozostają na życie studenckie! Formuła studiów dualnych to innowacyjna metoda prowadzenia praktyk studenckich, które trwają nie 6 miesięcy, a 2 lata – to idealny start dla Ciebie w rynek pracy! Połączenie nauki i praktyki skraca okres przygotowania do zawodu i stwarza przewagę konkurencyjną absolwentów z pozostałych uczelni.

   

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Sopocka Akademia Nauk Stosowanych.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)