ul. Łucka 11

00-842 Warszawa

e-mail: warszawa@san.edu.pl

Tel. 22 656 36 16

Fax 22 379 68 34

ul. Łucka 11

00-842 Warszawa

e-mail: warszawa@san.edu.pl

Tel. 22 656 36 16

Fax 22 379 68 34

 • ARCHITEKTURA Stopień: I REKRUTACJA

  Studenci kierunku Architektura na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie zyskują możliwość kształcenia w obszarze projektowania urbanistycznego oraz architektonicznego obiektów budowlanych. Program kształcenia kładzie duży nacisk na zapoznanie przyszłych architektów z aktualnymi programami komputerowymi, wykorzystywanymi w procesie projektowania. Studenci zdobywają także wiedzę z zakresu historii architektury, urbanistyki oraz budownictwa.

  dowiedz się więcej

  wymagania rekrutacyjne

   

  Studia I stopnia
   

  Na pierwszy rok studiów zostają przyjęte osoby, które osobiście dostarczą komplet wymaganych dokumentów w trakcie trwania naboru. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

   

  Na studia można się wstępnie zapisać, wypełniając elektroniczny formularz dostępny na stronie Rekrutacja on-line.

  Nabór na wszystkie kierunki studiów na rok akademicki 2020/2021  do 30 września 2020 roku. Uruchomienie danego kierunku studiów uwarunkowane jest zgłoszeniem się odpowiedniej liczby osób.

   
   

Opinie (2)

Pytam. Ocena

@karol, a poza zawartością wody w szklance, co konkretnie oznaczają studia na tym kierunku w tej uczelni?

karol Ocena

Każdy kto wybiera Architekturę na przedmiot swojej drogi edukacyjnej i zawodowej musi mieć dużą wyobraźnię. Ja też mam i wierzę w to, że pewnego dnia moje nazwisko będzie kojarzone z czymś ciekawym, innowacyjnym, modnym. Żeby tak się stało, muszę najpierw zdobyć dobre wykształcenie. Dlatego wybrałem Społeczną Akademię Nauk w Warszawie


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: