Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Wyniki matury w technikach w województwie lubelskim 2026
Wybrane przedmioty - wyniki matury 2026
Liczba szkół spełniających kryteria: 97
Typ szkoły
Wybierz kryteria rankingu
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Technikum w Bełżycach | 50% | 33.64% | 43.83% | 63.15% | - | - | 49.35% | - | - | 20.25% |
| Technikum nr 1 w Białej Podlaskiej | 70.62% | 48.45% | 50.57% | 64.24% | - | 22.09% | 57.91% | 22.57% | - | 20.15% |
| Technikum nr 2 w Białej Podlaskiej | 47.06% | 48.62% | 40.46% | 59.01% | - | 19% | 43.38% | 16.14% | - | 20.47% |
| Technikum ZDZ im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej | 34.38% | 44.72% | 31.94% | 57.03% | - | - | 48.67% | 14.20% | - | 26.89% |
| Technikum Budowlane w Biłgoraju | 60% | 46.95% | 55.70% | 62.95% | - | 24.67% | 59% | - | - | 32.35% |
| Technikum Leśne w Biłgoraju | 77.27% | 60.18% | 45.18% | 67.98% | - | - | 68.73% | - | - | 31.83% |
| Technikum Mechaniczno - Energetyczne w Biłgoraju | 81.92% | 48.56% | 56.63% | 69.33% | 23.17% | 15.92% | 54.50% | 9.80% | 4% | 25.05% |
| Technikum w Biłgoraju w Zespole Szkół Zawodowych I Ogólnokształcących w Biłgoraju | 52.27% | 48.31% | 36.66% | 56.48% | - | - | 46.57% | 15% | - | 23.50% |
| Technikum nr 1 w Bychawie | 29.41% | 42.59% | 31.88% | 46.63% | - | - | 72.40% | - | - | - |
| Technikum Ekonomiczne nr 3 w Chełmie | 73.21% | 46.57% | 59.64% | 63.45% | 37.17% | 12.64% | 50.74% | 21.43% | - | 25.69% |
| Technikum nr 1 w Chełmie | 57.89% | 43.46% | 46.92% | 56.26% | - | - | 65.56% | - | - | 18.19% |
| Technikum nr 2 w Chełmie | 77.68% | 46.12% | 62.23% | 76.37% | - | 24.64% | 65.85% | - | - | 37.45% |
| Technikum nr 4 w Chełmie | 35.56% | 32.11% | 35.02% | 49.80% | 26.50% | - | 51% | 17.57% | - | 24.43% |
| Technikum nr 5 w Chełmie | 50% | 38.82% | 36.82% | 56.43% | - | 0.67% | 44.10% | - | - | 26.17% |
| Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Chełmie | 13.79% | 26.83% | 21.07% | 48.38% | - | - | 67% | - | - | - |
| Technikum w ZSZ nr 2 w Dęblinie | 65.71% | 46.56% | 41.11% | 60.53% | - | - | 58.05% | - | - | 28.50% |
| Technikum ZSZ w Dęblinie | 79.07% | 41.53% | 56.60% | 66.38% | - | 15% | 56.35% | - | - | 26.53% |
| Technikum Nr 2 w Hrubieszowie | 92.31% | 53.15% | 65.85% | 71.80% | - | - | - | - | - | 39.15% |
| Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Hrubieszowie | 14.29% | 19.14% | 32.57% | 36.29% | - | - | 21.43% | - | - | - |
| Technikum ZS nr 1 w Hrubieszowie | 36.84% | 41.40% | 34.30% | 48.11% | - | - | 49.40% | - | - | - |
| Technikum ZSCKR w Jabłoniu | 62.50% | 45.88% | 44.83% | 59.41% | - | - | 55.62% | - | - | 34.56% |
| Technikum Zawodowe im. W. Witosa w Janowie Lubelskim | 68.63% | 49.88% | 45.18% | 66.96% | 22.86% | - | 52.23% | 20.31% | - | 29.70% |
| Technikum ZST w Janowie Lubelskim | 49.35% | 42.77% | 39.45% | 52.09% | - | 18.50% | 53.12% | 13.86% | - | 18.80% |
| Technikum ZS im. Jana Koszczyca w Kazimierzu Dolnym w Kazimierzu Dolnemu | 55.56% | 40.50% | 46.11% | 60.86% | - | - | - | - | - | 23.60% |
| Technikum w Kijanach | 54.55% | 38.17% | 38.52% | 46.27% | - | 2% | 40.64% | - | - | - |
| Technikum w Korolówce-osadzie | 24% | 32.12% | 26.88% | 39.64% | - | - | 48.86% | - | - | 10.80% |
| Technikum nr 1 w Krasnymstawie | 31.71% | 41.93% | 29.55% | 39.41% | - | 3.67% | 39.71% | 10.38% | - | 17% |
| Technikum nr 2 w Krasnymstawie | 59.26% | 40.35% | 41.67% | 65.80% | - | 10.33% | 39.88% | - | - | 23.63% |
| Technikum nr 1 w Kraśniku | 80.65% | 51.77% | 56.65% | 66.03% | 25.60% | 14.43% | 55.69% | - | - | 25.75% |
| Technikum nr 3 w Kraśniku | 43.54% | 39.48% | 31.63% | 57.63% | 29.89% | 3.19% | 44.25% | - | - | 23.23% |
| Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Filia w Kraśniku | - | 21.20% | 12.40% | 81.40% | - | - | 56.20% | - | - | - |
| Technikum w Leśnej Podlaskiej | 15.63% | 34.61% | 23.10% | 46.33% | - | - | 44.60% | 19.20% | - | 21.50% |
| Technikum Informatyczne w Lubartowie | 93.06% | 53.56% | 71.56% | 88.31% | - | 22.68% | 75.62% | - | - | 29% |
| Technikum Zawodowe w Lubartowie | 46.99% | 38.93% | 49.21% | 54.99% | - | 10.12% | 56.25% | 14% | - | 23.14% |
| Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Technikum Mechaniczne w Lublinie | 67.62% | 50.58% | 53.14% | 73.67% | - | 17.94% | 68% | - | - | 16.17% |
| Technikum "lider" w Lublinie | 50% | 28% | 39.29% | 50.29% | - | - | 43.89% | 12.25% | - | - |
| Technikum Budowlane w Zespole Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie | 50% | 40.33% | 40.07% | 56.35% | - | - | 44.80% | - | - | 31.64% |
| Technikum Budowlano-Geodezyjne w PSBiG w Lublinie | 80.14% | 50.65% | 56.29% | 77.05% | - | 18.17% | 66.61% | 20.40% | - | 40.29% |
| Technikum Chemiczne w ZSChiPS im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie | 64.71% | 49.35% | 39.41% | 54.12% | - | - | 63.33% | 23.20% | - | - |
| Technikum Ekonomiczne w ZSE im. A. i J. Vetterów w Lublinie | 83.33% | 58.10% | 56.46% | 72.32% | 49.53% | 15.55% | 60.22% | - | - | 35.66% |
| Technikum Ekonomiczno-Handlowe w ZS nr 1 w Lublinie | 93.58% | 55.99% | 69.14% | 86.92% | 76% | 31.91% | 75.46% | - | - | 37.85% |
| Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 r. w Lublinie | 96.95% | 63.04% | 86.80% | 88.89% | - | 42.50% | 77.49% | - | - | 57.33% |
| Technikum Energetyczno-Informatyczne w ZSE im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie | 91.30% | 58.91% | 67.78% | 77.79% | - | 22% | 70.15% | - | - | 27.22% |
| Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w ZS nr 5 w Lublinie | 67.86% | 50.91% | 42.04% | 64.84% | - | - | 66.58% | 19.40% | - | 38.61% |
| Technikum Samochodowe w ZSS im. St. Syroczyńskiego w Lublinie | 67.50% | 41.18% | 49.30% | 60.20% | - | 16.57% | 49.42% | - | - | - |
| Technikum Teb Edukacja w Lublinie | 36.36% | 46.40% | 30% | 57.91% | - | 11.20% | 45.21% | 17.40% | - | 17.25% |
| Technikum Terenów Zieleni PSBiG w Lublinie | 57.14% | 54.82% | 38.57% | 69.89% | - | - | 64.88% | 28.67% | - | - |
| Technikum Transportowo-Komunikacyjne w ZST-K w Lublinie | 68.29% | 45% | 44.79% | 73.19% | 17.14% | 10.10% | 63.14% | - | - | 27.65% |
| Technikum Usługowo-Gospodarcze w ZSOW im. Wł. St. Reymonta w Lublinie | 40.23% | 42.13% | 35.36% | 54.67% | 14% | - | 53.28% | 15% | - | 22.20% |
| Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie | 11.11% | 33.56% | 22.89% | 39.50% | - | - | - | - | - | - |
| Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. Gen. Franciszka Kleeberga Technikum Przemysłu Spożywczego w Lublinie | 75.76% | 46.33% | 56.85% | 62.48% | - | - | 54.54% | 31.46% | 23.37% | - |
| Technikum Górnicze i Politechniczne w Łęcznej | 78.57% | 47.19% | 40% | 54.63% | - | - | 54.33% | - | - | 26.63% |
| Technikum w Łęcznej | 73.53% | 45.76% | 45.58% | 74.62% | - | 5.43% | 57.31% | - | 5% | 35.23% |
| Technikum nr 1 w Łukowie | 64.79% | 42.92% | 58.08% | 66.46% | - | 13.71% | 61.80% | - | - | 31.60% |
| Technikum nr 2 w Łukowie | 76.92% | 62.92% | 51.08% | 73.69% | - | - | 72.50% | - | - | - |
| Technikum nr 3 w Łukowie | 81.42% | 61.26% | 54.40% | 70.76% | 52.83% | 14.69% | 63.94% | 22.67% | - | 41.14% |
| Technikum ZS w Małaszewiczach | 63.16% | 49.68% | 39.95% | 64.31% | - | - | 60.36% | - | - | 35.93% |
| Technikum ZSE w Międzyrzecu Podlaskim | 77.91% | 50.88% | 56.23% | 66.74% | 33.20% | 28.80% | 57.81% | 18.09% | - | 28.40% |
| Technikum ZST w Międzyrzecu Podlaskim | 20% | 35.94% | 27.31% | 52.20% | - | 2.80% | 45% | - | - | - |
| Technikum w Milejowie w Milejowie-Osadzie | 35.71% | 35.21% | 36.29% | 60.21% | - | - | 46.50% | - | - | - |
| Technikum nr 1 w Nałęczowie | 58.33% | 49.75% | 36.17% | 62.55% | - | - | - | - | - | - |
| Technikum w Niemcach | 47.83% | 44.88% | 34.26% | 61.08% | - | - | 44.18% | - | - | 25.75% |
| Technikum w Okszowie | 53.70% | 32.91% | 46.29% | 55.16% | - | - | 40.13% | 18.38% | 7.80% | 25.26% |
| Technikum w Opolu Lubelskim | 26.67% | 65.53% | 26.40% | 43.13% | - | - | - | - | - | 17.08% |
| Technikum ZS w Ostrowie Lubelskim | 100% | 55% | 68% | 77% | - | - | - | - | - | 29.40% |
| Technikum ZSP w Parczewie | 76.67% | 45.93% | 51.97% | 60.33% | - | - | 54.29% | - | - | 23.89% |
| Technikum ZSP w Piaskach | 45% | 29.80% | 39.90% | 69.70% | - | - | 73.46% | - | - | - |
| Technikum w Piotrowicach | 17.14% | 21.22% | 24.32% | 40.73% | - | - | 24.93% | - | - | 11.17% |
| Technikum im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Poniatowej | 92.59% | 47.96% | 65.63% | 71.74% | - | 16% | 61.45% | - | - | 27% |
| Technikum ZSCKR w Potoczku | 33.33% | 58.14% | 38.29% | 50.67% | - | - | 45.40% | 24% | - | - |
| Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli | 31.82% | 37.23% | 32.09% | 56.29% | - | - | 51.62% | 12.83% | - | - |
| Technikum nr 1 w Puławach | 62.50% | 44.39% | 47.80% | 51.71% | - | 14.89% | 46.77% | 14.42% | - | 25% |
| Technikum nr 2 w Puławach | 70.13% | 44.12% | 47.45% | 56.62% | - | 12.12% | 45.22% | - | - | 28.27% |
| Technikum nr 3 w Puławach | 73.21% | 48.75% | 40.35% | 63.18% | 12.50% | - | 57.16% | 25.48% | 10.88% | 25.10% |
| Technikum nr 4 w Puławach | 93.62% | 54.95% | 71.38% | 76.29% | - | 27.42% | 67.65% | 36.65% | 26.42% | 31.12% |
| Technikum ZSP w Radzyniu Podlaskim | 62.38% | 47.39% | 53.78% | 54.59% | 6.82% | 15.85% | 61.97% | 18.11% | - | 35.26% |
| Technikum w Różańcu | 31.58% | 31.47% | 32.53% | 48% | - | 2.44% | 36.75% | - | - | 17.20% |
| Technikum w ZSZ nr 1 w Rykach | 50.91% | 33.18% | 40.73% | 57.22% | - | 12.50% | 50.52% | - | - | 17.22% |
| Technikum w ZSZ nr 2 w Rykach | 81.58% | 47.18% | 55.05% | 66.18% | - | 13.25% | 54.15% | 18.86% | - | 27.87% |
| Technikum ZSCKR w Siennicy Różanej | 57.89% | 50.58% | 33.68% | 62.58% | - | - | 51.25% | - | - | - |
| Technikum ZS w Stoczku Łukowskim | 41.67% | 43.67% | 30.67% | 54.75% | - | - | - | - | - | - |
| Technikum ZS nr 2 w Szczebrzeszynie | 53.33% | 36.13% | 30.50% | 54.25% | - | - | 49.89% | - | - | 25.60% |
| Technikum Nr 2 w Świdniku | 74.19% | 49% | 47.03% | 63.21% | 19.60% | - | 57.93% | 25% | - | 23.33% |
| Technikum w ZS nr 1 w Świdniku | 65.12% | 45.70% | 51.91% | 79.03% | - | 34.33% | 64.76% | - | - | 31.33% |
| Technikum nr 3 w Tomaszowie Lubelskim | 55.42% | 40.98% | 49.71% | 64.50% | 9.30% | 15.35% | 59.20% | 18.56% | - | 27.11% |
| Technikum nr 4 w Tomaszowie Lubelskim | 37.84% | 38.38% | 34.81% | 43.64% | - | 6.20% | 32.34% | - | - | 20.10% |
| Technikum ZSZ nr 1 w Włodawie | 57.50% | 50.78% | 41.85% | 58.53% | - | 6% | 45.50% | 13.50% | - | 21% |
| I Prywatne Technikum Hotelarskie w Zamościu | 0% | 20.60% | 22.20% | 60.20% | - | - | 79.60% | - | - | - |
| Technikum New Technology w Zamościu | 100% | 55.70% | 92.80% | 95.10% | - | 56.75% | 81.11% | - | - | - |
| Technikum nr 1 w Zamościu | 80.54% | 55.83% | 55.21% | 70.22% | 28.63% | 25.47% | 62.56% | 24.20% | - | 34.87% |
| Technikum nr 2 w Zamościu | 55.17% | 46.52% | 36.21% | 56.72% | - | 0.80% | 56.70% | - | - | - |
| Technikum nr 3 w Zamościu | 73.08% | 49.78% | 53.18% | 65.74% | - | 15.43% | 54.29% | 40.40% | - | 18.25% |
| Technikum nr 4 w Zamościu | 48.84% | 42.33% | 36.84% | 61.32% | - | 6.80% | 48.63% | - | - | 29.59% |
| Technikum nr 5 w Zamościu | 56.67% | 57.03% | 38.73% | 52.90% | - | - | 57.91% | 26.71% | - | 24.67% |
| Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego Im.jana Kilińskiego w Zamościu | 52% | 39.04% | 38% | 52.61% | - | 4% | 33.20% | - | - | - |
| Technikum ZSDiOŚ w Zwierzyńcu | 82.61% | 59.17% | 65.13% | 75.87% | - | 17.85% | 68.67% | - | - | 32% |
| Technikum ZSP w Żółkiewce-Osadzie | 60% | 42.80% | 50.80% | 45% | - | - | - | - | - | - |
Legenda
Z - UD—Zdawalność
JA - PP—język angielski pisemny poziom podstawowy
JN - PP—język niemiecki pisemny poziom podstawowy
JP - PP—język polski pisemny poziom podstawowy
JR - PP—język rosyjski pisemny poziom podstawowy
M - PP—matematyka pisemny poziom podstawowy
B - PR—biologia pisemny poziom rozszerzony
C - PR—chemia pisemny poziom rozszerzony
F - PR—filozofia pisemny poziom rozszerzony
F - PR—fizyka pisemny poziom rozszerzony
FZZWJA - DJ—fizyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
G - PR—geografia pisemny poziom rozszerzony
H - PR—historia pisemny poziom rozszerzony
HS - PR—historia sztuki pisemny poziom rozszerzony
I - PR—informatyka pisemny poziom rozszerzony
JA - PR—język angielski pisemny poziom rozszerzony
JA - DJ—język angielski pisemny poziom dwujęzyczny
JA - UDJ—język angielski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JN - PR—język niemiecki pisemny poziom rozszerzony
JP - PR—język polski pisemny poziom rozszerzony
JR - PR—język rosyjski pisemny poziom rozszerzony
JU - PR—język ukraiński pisemny poziom rozszerzony
M - PR—matematyka pisemny poziom rozszerzony
MZZWJA - DJ—matematyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
WOS - PR—wiedza o społeczeństwie pisemny poziom rozszerzony
JA - UO—język angielski ustny obowiązkowy
JN - UO—język niemiecki ustny obowiązkowy
JP - UO—język polski ustny obowiązkowy
JR - UO—język rosyjski ustny obowiązkowy
JR - UD—język rosyjski ustny dodatkowy
Informacja dodatkowa
Powyższa tabela przedstawia zdawalność dla całego egzaminu maturalnego oraz średnie wyniki egzaminów z poszczególnych przedmiotów.
Informacje na temat wyników egzaminów pochodzą ze strony internetowej właściwej dla szkoły Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.
Pliki źródłowe do pobrania:
lubelskie
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.