Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Dane adresowe
Liceum Ogólnokształcące Columbus
ul. Józefa Czyżewskiego 30a
80-336 Gdańsk
608412469
biuro@liceumcolumbus.pl
Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych
informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie
szkoły:
Liceum Ogólnokształcące Columbus
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są
wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie
prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
odpowiedz
Naprawdę spoko szkoła, poszedłbym do niej jeszcze raz
odpowiedz
Bycie uczniem tego liceum to była niesamowita, cudowna przygoda! Poznałem tu wspaniałych ludzi, a wspomnienia z tych czterech lat zostaną ze mną na zawsze. Nauczyciele są po prostu z powołania i czuć, że zależy im na uczniu oraz że robią to z pasją. Największy plus tej szkoły to jednak tutoring. Osobiście dzięki niemu udało mi się rozwinąć, ogarnąć swoje cele i nakreślić w jaką stronę chcę iść w życiu
odpowiedz
Spędziłem w tym liceum 4 lata i śmiało mogę powiedzieć, że dało mi ono znacznie więcej niż tylko świetne przygotowanie do matury. To tutaj uczyłem się dorosłości. Dzięki zajęciom dodatkowym, takim jak „Młodzi Mówcy”, zdobyłem praktyczne umiejętności z zakresu publicznego przemawiania, które dzisiaj na studiach są dla mnie na wagę złota. Jestem ogromnie wdzięczny nauczycielom i całemu zespołowi – lista rzeczy, które im zawdzięczam, jest tak długa, że trudno ująć ją w słowach.
odpowiedz
Jestem absolwentem moim zdaniem spoko polecam. Nie mam żadnych uwag
odpowiedz
Mój syn przez cztery lata w Columbusie zmienił się z chłopca wciągającego siebie i swoich rodziców w coraz to nowe tarapaty, w rozważnego młodego dorosłego, który potrafi wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie. Rozkwitł w bezpiecznym środowisku, wśród uważnych i troskliwych nauczycieli i przyjaznych młodych ludzi. To otoczenie pozwoliło mu na skupieniu się na nauce i rozwoju osobistym
odpowiedz
Nie rozumiem poniższych opinii, są niemerytoryczne. Szkoła jest bardzo wartościowym miejscem. Moje dziecko odnalazło się w niej po nieudanym epizodzie w szkole publicznej. Na plus: bardzo dobre podejście do ucznia, podmiotowe, relacyjne. Fajna opcja wyboru rozszerzeń które odbywają się w małych grupach. Młody człowiek nie jest anonimowy tylko zauważony.
odpowiedz
pokaż odpowiedzi (1)
Dziwni ludzie tam sa
Każda szkoła ma swoją atmosferę i sposób działania, nie każdemu musi to odpowiadać i to jest całkowicie naturalne 🙂 W Columbusie stawiamy na relacje, wzajemny szacunek, otwartość i indywidualne podejście do młodych ludzi. Dla części osób może to wydawać się „dziwne”, szczególnie jeśli nie utożsamiają się z takimi wartościami i modelem edukacji. Najważniejsze jest jednak to, że nasi uczniowie dobrze się tutaj czują, rozwijają swoje możliwości i osiągają bardzo dobre wyniki.
odpowiedz
pokaż odpowiedzi (1)
Szkoła , która w założeniu ma szczytne hasła. Ale na tym koniec. Merytorycznie nie dają rady
Szkoda nam, że pojawiają się tak jednoznaczne opinie ze strony osób, które, jak wynika z naszych informacji nie były ani uczniami, ani rodzicami uczniów Columbusa i nie korzystały z oferty naszej szkoły. Wierzymy, że najbardziej wartościowe są opinie oparte na realnym doświadczeniu i codziennym kontakcie z naszą społecznością. A tę tworzą uczniowie, rodzice i nauczyciele, którzy każdego dnia wspólnie pracują nad rozwojem młodych ludzi, nie tylko pod względem wyników w nauce, ale także kompetencji społecznych, samodzielności i poczucia własnej wartości. Jesteśmy szkołą otwartą na rozmowę i konstruktywną krytykę, bo tylko taka ma prawdziwą wartość 🙂