Artes liberales w Warszawie - przedmioty maturalne

Artes liberales w Warszawie - przedmioty maturalne

Artes liberales w Warszawie - przedmioty maturalne

Przedmioty maturalne brane pod uwagę w procesie rekrutacji na kierunek artes liberales na poszczególnych uczelniach

Uczelnie

Filtrowanie
Status uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski Przedmioty:

Wymagane przedmioty:
język polski, matematyka, język obcy nowożytny oraz 1 przedmiot do wyboru z: biologia, chemia, filozofia, fizyka, fizyka i astronomia, geografia, historia, historia muzyki, historia sztuki, informatyka, język grecki i kultura antyczna, język łaciński i kultura antyczna, wiedza o społeczeństwie, wiedza o tańcu.

Przedmioty dodatkowe:
1 przedmiot do wyboru z: biologia, chemia, filozofia, fizyka, fizyka i astronomia, geografia, historia, historia muzyki, historia sztuki, informatyka, język grecki i kultura antyczna, język łaciński i kultura antyczna, język mniejszości etnicznej - łemkowski, język mniejszości narodowej, język regionalny - kaszubski, wiedza o społeczeństwie, wiedza o tańcu.

Dowiedz się więcej

Szczegółowe informacje na temat wymagań rekrutacyjnych należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Komentarze (0)