ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

 • TANIEC

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kierunek Taniec  skierowany jest do osób zafascynowanych tańcem i które tańczą w formacjach tańca nowoczesnego, towarzyskiego, zespołach pieśni i tańca, teatrach tańca, bądź uprawiają gimnastykę artystyczną. Taniec w AHE zakłada rozwijanie talentu pod kierunkiem znanych tancerzy, choreografów, reżyserów i pedagogów tańca.

  A jakie zajęcia znajdują się w programie nauczania? Na przykład: wiedza o tańcu i balecie, anatomia i biomechanika człowieka, kompozycja tańca, rytmika, projekt taneczno- choreograficzny, pedagogika, wiedza o muzyce i literatura muzyczna. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci kierunku Taniec w AHE mogą wykorzystać w teatrach tańca, zespołach tanecznych, teatrach muzycznych, szkołach tańca, placówkach kulturalno-oświatowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Tancerz-choreograf

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Pedagogika tańca

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

sylwia Ocena odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

Studia w AHE dają szerokie możliwości. Od lat marzę o tym, aby prowadzić własną szkołę tańca i dzięki studiom na kierunku Taniec zdobędę wiedzę, która mi w tym pomoże

Jula W odpowiedzi do: sylwia odpowiedz

Jakie sa potrzebne rozszerzenja na maturze aby sie dostac na ten profil?