• TANIEC Stopień: I REKRUTACJA

    Kierunek Taniec w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi realizowany jest na Wydziale Artystycznym. Skierowany jest do osób zafascynowanych tańcem i które tańczą w formacjach tańca nowoczesnego, towarzyskiego, zespołach pieśni i tańca, teatrach tańca, bądź uprawiają gimnastykę artystyczną. Taniec w AHE zakłada rozwijanie talentu pod kierunkiem znanych tancerzy, choreografów, reżyserów i pedagogów tańca.

    Studia na kierunku Taniec w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi dzielą się na następujące specjalności: Pedagogika tańca, Tancerz- choreograf. A jakie zajęcia znajdują się w programie nauczania? Na przykład: wiedza o tańcu i balecie, anatomia i biomechanika człowieka, kompozycja tańca, rytmika, projekt taneczno- choreograficzny, pedagogika, wiedza o muzyce i literatura muzyczna. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci kierunku Taniec w AHE mogą wykorzystać w teatrach tańca, zespołach tanecznych, teatrach muzycznych, szkołach tańca, placówkach kulturalno-oświatowych.

    wymagania rekrutacyjne

     

    Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

sylwia Ocena

Studia w AHE dają szerokie możliwości. Od lat marzę o tym, aby prowadzić własną szkołę tańca i dzięki studiom na kierunku Taniec zdobędę wiedzę, która mi w tym pomoże


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: