• ADMINISTRACJA RZĄDOWA I SAMORZĄDOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Adresatami studiów są absolwenci wszystkich kierunków studiów wyższych, a w szczególności pracujący lub pragnący podjąć pracę w administracji rządowej lub samorządowej.

  Absolwenci zgłębią zagadnienia prawa z zakresu administracji rządowej i samorządowej, co  pozwoli na bardziej efektywne zarządzanie w sferze publicznej, podejmowanie strategicznych decyzji oraz wdrażanie

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • BANKOWOŚĆ USŁUGOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Oferta studiów jest skierowana do absolwentów studiów o profilu, zarówno ekonomicznym, jaki i technicznym. Do pracowników sektora bankowego oraz zarówno do osób zatrudnionych w nowoczesnych podmiotach gospodarczych, jak i do właścicieli przedsiębiorstw, którzy w praktyce, korzystają z usługowej bankowości.

  Studia podyplomowe z zakresu bankowości usługowej pomogą w zrozumieniu mechanizmów, funkcjonujących w systemie bankowym, znaczeniu i funkcji pełnionych przez banki komercyjne w gospodarce oraz przybliżą produkty, oferowane przez banki, zarówno w postaci tradycyjnej jak i elektronicznej, której zasady funkcjonowania zostaną w sposób precyzyjny zaprezentowane.

  Rola bankowości we współczesnym życiu społecznym i gospodarczym stale wzrasta. Szczególnie jest to widoczne w odniesieniu do bankowości elektronicznej, w ramach, której, oferowane są coraz to nowsze produkty, a znaczenie corporate i home banking zyskuje na znaczeniu zarówno w funkcjonowaniu podmiotów gospodarczych, jak i w codziennym życiu gospodarstw domowych.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • BHP - BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe BHP skierowane są do osób które zamierzają podjąć pracę w służbie bhp. Głownie do absolwentów wyższych uczelni, którzy chcieliby uzyskać nową specjalność zawodową i zyskać znaczącą przewagę na bardzo konkurencyjnym  rynku pracy. Możliwość zdobywania wiedzy u osób bezpośrednio związanych z branżą i odnoszących w niej sukcesy jest bezcenna. Absolwent trafia na rynek pracy wyposażony w wiedzę – zgodnie z wymogami przedmiotu oraz w umiejętności jak tę wiedze stosować. Nowy zawód to nowa szansa na karierę.

  Absolwenci będą wyposażeni w wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu studiów oraz w umiejętności interpersonalne niezbędne ze względu na charakter wykonywanych zadań. Dodatkowo w umiejętność współpracy z organami kontrolnymi ( PIP, PSP, PIS, SANEPID, Policja, Prokuratura)

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • BIZNES I ZARZĄDZANIE - NAUCZANIE PRZEDMIOTU W SZKOLE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe kwalifikacyjne adresowane są do osób z uprawnieniami nauczycielskimi, dla absolwentów studiów wyższych na kierunkach, których programy studiów określały efekty uczenia się obejmujące wiedzę i umiejętności odpowiadające wymaganiom ogólnym podstawy programowej przedmiotu biznes i zarządzanie.

  Absolwenci po ukończeniu studiów podyplomowych otrzymają uprawnienia w postaci formalnych kwalifikacji do kształcenia (prowadzenia zajęć) z biznesu i zarządzania w szkole ponadpodstawowej oraz innych, pokrewnych przedmiotów i zajęć edukacyjnych z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości w szkole ponadpodstawowej.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • CYBERBEZPIECZEŃSTWO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia skierowane są do absolwentów wyższych uczelni licencjackich, magisterskich, chcących poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia związane z szeroko pojętą problematyką aspektów prawnych, ekonomicznych, technicznych, działalności deweloperskiej i zarządzania nieruchomościami  oraz wszystkich innych osób zainteresowanych tą tematyką.

  Ponadto studia skierowane są do pracowników przedsiębiorstw realizujących  projekty deweloperskie i zarządców nieruchomości.

  Absolwent studiów będzie posiadał wiedzę i umiejętności oraz kompetencje pozwalające nie tylko na właściwe zrozumienie i zastosowanie w pracy zawodowej nowoczesnych koncepcji, metod i technik zarządzania nieruchomościami, ale także niezbędne do udziału w zespole zajmującym się przygotowaniem i realizacją projektów deweloperskich. Absolwent będzie mógł pracować zarówno przy zarządzaniu i projektach mieszkaniowych, komercyjnych oraz inwestycjach typu „land development”. Będzie posiadał umiejętności pozwalające na przygotowanie projektów od strony organizacyjnej, formalnej, marketingowej oraz finansowej.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • DIGITAL MEDIA I KOMUNIKACJA PR - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Adresatami są absolwenci o profilu zarówno społecznym czy humanistycznym (np. Dziennikarstwo i komunikacja społeczna), jak i marketingowym; adresatami studiów podyplomowych Digital media i komunikacja PR są osoby, które chciałyby związać się zawodowo z nowymi mediami, dołączając do działających już multimedialnych newsroomów radiowych, prasowych czy telewizyjnych, bądź tworząc własne miejsca pracy (portale internetowe, blogosfera).

  Adresatami są również osoby chcące rozpocząć własną działalność marketingową w Internecie, np. właściciele małych przedsiębiorstw czy jednoosobowych firm, którzy chcą w nowoczesny sposób promować swoją działalność; studia są też dla menedżerów i pracowników działów Public Relations, HR oraz IT, marketingu i promocji, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i kompetencje w zakresie: social mediów, content, brand i digital marketingu oraz tradycyjnego marketingu, reklamy i promocji.

  Do podjęcia się tych studiów zapraszamy także osoby, które amatorsko zajmują się powyższymi działaniami lub po prostu chcą zdobyć wiedzę i kompetencje w tym zakresie! Mamy również informację, że wielu nauczycieli, pedagogów zajmuje się promowaniem swoich placówek, co świadczy o tym, że są bardzo mile widziani wśród kandydatów.

  Absolwent studiów podyplomowych Digital media i komunikacja PR będzie potrafił przygotowywać materiały dziennikarskie do mediów internetowych; pozna różnice między klasycznym przekazem dziennikarskim a językiem nowych mediów.

  Absolwent studiów będzie potrafił też wykorzystywać media społecznościowe w celach marketingowych i promocyjnych; planować i zarządzać kampaniami realizowanymi w świecie wirtualnym; stosować nowoczesne metody działań promocyjno-sprzedażowych w obszarze Internetu oraz projektować strategie komunikacyjne w wielu obszarach z użyciem zasad i narzędzi marketingu treści.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • ETYKA - NAUCZANIE ETYKI W SZKOLE STUDIA KWALIFIKACYJNE DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia w zakresie merytorycznego i dydaktycznego przygotowania do nauczania przedmiotu „etyka” obejmują swoim zakresem całość zagadnień merytorycznych i dydaktycznych zawartych w podstawie programowej szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Proponowana oferta studiów posiada starannie opracowany program zajęć. Profil kształcenia ma charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, w tym kadrę specjalistów praktyków.

  Studia mają charakter kwalifikacyjny. Słuchacze zyskują kwalifikacje do nauczania etyki w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych (szkołach branżowych, liceach i technikach).

  Studia przeznaczone są dla absolwentów studiów I lub II stopnia albo jednolitych studiów magisterskich, mających przygotowanie pedagogiczne, którzy chcą zdobyć wiedzę, umiejętności i kompetencje potrzebne do nauczania etyki w szkole. 

  Osoba legitymująca się świadectwem ukończenia studiów podyplomowych „Nauczanie etyki w szkole” potrafi posługiwać się specjalistycznym językiem filozofii i etyki i przekazywać wiedzę zgodną z podstawą programową przedmiotu w przystępny i ciekawy sposób.

  Absolwenci studiów to nauczyciele wyposażeni w wiedzę, umiejętności i kompetencje do nauczania przedmiotu „etyka” w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Uczelnia zapewnia przygotowanie merytoryczne i dydaktyczne do prowadzenia z uczniami zajęć dotyczących kształtowania postaw i światopoglądu dzieci i młodzieży.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • FIZJOTERAPIA W SPORCIE - TRENER MEDYCZNY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Fizjoterapia w sporcie - trener medyczny to studia podyplomowe dla trenerów i fizjoterapeutów, którzy pracują lub chcą pracować z osobami po kontuzjach i osiągnąć maksymalny potencjał sportowy. Studia oparte są na solidnych dowodach naukowych i wieloletnim praktycznym doświadczeniu w pracy ze sportowcami wszystkich szczebli. 

  Dzięki połączeniu wiedzy akademickiej i doświadczenia system fizjoterapia w sporcie stał się sprawdzonym źródłem wiedzy dla osób zajmujących się ludzką wydajnością.

  Praca fizjoterapeutów i trenerów jest szczególnie trudna, dlatego że wymaga łączenia wiedzy z wielu różnych dziedzin. Jednym z takich obszarów jest przejście z wczesnych faz rehabilitacji po return to performance.

  Studia podyplomowe to cykl warsztatów uczących praktycznych kompetencji dzięki którym fizjoterapeuci i trenerzy będą wstanie samodzielnie tworzyć ramy rehabilitacji sportowej po wielu kontuzjach, poznają sprawdzone matryce i metody, które przyspieszą proces powrotu sportu.

  Program studiów podzielony jest na 10 bloków szkoleniowych. Każdy z nich odbywa się w formie weekendowych zjazdów, wypełniony teorią i najlepszymi praktykami. Każda sesja praktyczna kładzie nacisk na instrukcję, demonstrację, identyfikację błędów, korektę błędów i konkretne podpowiedzi. Wszystkie moduły programowe są osobnymi szkoleniami, można w nich wziąć udział niezależnie. Ostatni weekend jest modułem egzaminacyjnym.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • GRAFIKA, VIDEO I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W PR - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dowiesz się, jak wykorzystać nagrania, zdjęcia oraz grafikę do promowania firmy – wcielisz się w rolę PR-owca! Popracujesz nad tym, aby Twoje dzieła graficzne i filmowe połączyć w ciekawy sposób, aby tworzyły coś spektakularnego. Praktyki zrealizujesz na zajęciach w studio i podczas treningów z kamerą pod czujnym okiem wykładowcy. Social media staną się dla Ciebie świetnym narzędziem do promowania firmy lub własnej marki. Będziesz tworzyć nietuzinkowe ujęcia łącząc ze sobą różne kadry.

  Na naszych zajęciach z grafiki poznasz intuicyjne narzędzia do kreowania wizerunku marki w social mediach. Nauczysz się, jak tworzyć grafiki i materiał wideo w bezpłatnych programach tj. Canva, Photopea i Capcut. DaVinci Resolve (jeśli grupa będzie na zaawansowanym poziomie).

  Canva to internetowe narzędzie umożliwiające tworzenie projektów graficznych, zawiera ogromna bibliotekę w której udostępniane są obrazy, fonty i grafiki. Photopea natomiast to darmowa alternatywa popularnego Photoshopa, będąca również narzędziem internetowym. Capcut służy do przeróbki materiału wideo i jest dostępny zarówno w wersji online jak i do pobrania na urządzenie. Zawiera profesjonalne funkcje przejść między kadrami, gotowe opcje animacji obiektów i filtry, które uatrakcyjniają wizualnie ujęcia filmowe. Wiedza z tych czterech programów pozwoli wam wkroczyć w świat grafiki, reklam i PR’u. 
  DaVinci - to program do edycji materiałów video dający także możliwość łączenia w sobie korekcji kolorów, efektów wizualnych, ruchomych grafik i postprodukcji audio w jednym oprogramowaniu.

  Adresatami jest każdy, kogo interesuje temat współczesnych mediów, pr-u, grafiki i video.

  Każdy, kto chciałby wykorzystać wiedzę i aktywnie prowadzić social media własne lub firmowe. 

  Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby się nauczyć tworzyć ciekawe grafiki, efekty, edycje zdjęć oraz video.

  Jeśli masz problemy z wystąpieniami publicznymi, komunikowaniem się lub nagrywaniem reklam/rolek/relacji w Internecie - to tym bardziej zapisz się na te studia podyplomowe! 

  Jeśli masz własny biznes lub dopiero planujesz go otworzyć, to także kierunek dla Ciebie, ponieważ nauczysz się, jak tworzyć grafikę i będziesz mógł promować swoją firmę w mediach społecznościowych, tworząc ulotki, infografiki, banery i różnego rodzaju gadżety.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • KADRY I PŁACE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Adresatami studiów są osoby planujące pracować w działach kadrowo-płacowych, a także pracownicy takich działów jak: Zarządzanie Kadrami i HR, którzy chcieliby poszerzyć i uaktualnić swoją wiedzę dotyczącą tego obszaru.

  Program studiów podyplomowych na kierunku Kadry i płace obejmuje wiadomości niezbędne do wykonywania funkcji kadrowych, kadrowo-płacowych i rozliczeniowych. Dlatego też naszym zamierzeniem jest przekazanie słuchaczom zarówno specjalistycznej wiedzy, jak i praktycznych umiejętności z zakresu wynagrodzeń, rozliczania świadczeń pracowniczych, prawa pracy, dokumentacji kadrowej, rozliczeń i dokumentacji podatkowej oraz ZUS.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • LEAN LEADER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Stosowanie metodologii Lean umożliwia uzyskanie przewagi konkurencyjnej opartej na sprawdzonych wzorcach biznesowych. Zyski z wdrożenia Lean to:

  • podniesienie satysfakcji klienta,
  • zaangażowanie pracowników,
  • skrócenie czasu przetwarzania,
  • poprawa bezpieczeństwa,
  • poprawa jakości,
  • wygenerowanie oszczędności.

  Zajęcia z przedmiotów ujętych w programie studiów prowadzą praktycy realizujący projekty dla firm z sektora produkcyjnego i usługowego. Wszyscy mają doświadczenie trenerskie i są pasjonatami Lean Management. Jedne zajęcia w trakcie trwania studiów zostaną przeprowadzone w Firmie w formie warsztatu.
  Celem studiów jest dostarczenie wiedzy i umiejętności niezbędnych do wdrażania usprawnień w firmach produkcyjnych i usługowych za pomocą metodyki Lean tak, aby zrealizować cele biznesowe tych organizacji

  Adresatami studiów podyplomowych na kierunku Lean leader są:

  Specjaliści i inżynierowie zajmujący się wsparciem bądź optymalizacją procesów.
  Pracownicy działów Lean, Kaizen i Ciągłego Doskonalenia.
  Kadra kierownicza średniego i wyższego szczebla.
  Właściciele małych i średnich przedsiębiorstw.
  Wszystkie osoby zainteresowane zwiększeniem kompetencji w zakresie doskonalenia procesów i organizacji.

  Absolwent - osoba kończąca studia Lean Leader jest przygotowana do praktycznego prowadzenia warsztatów, szkoleń i wdrożeń Lean. Coraz częściej wymagają się tego typu umiejętności od wszystkich Specjalistów i Menadżerów w organizacji.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • LEAN SIX SIGMA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Stosowanie metodologii Lean Six Sigma umożliwia uzyskanie przewagi konkurencyjnej opartej na sprawdzonych wzorcach biznesowych. Zyski z wdrożenia to:

  • Podniesienie satysfakcji klienta,
  • Zaangażowanie pracowników,
  • Zmniejszenie zmienności wyrobów,
  • Skrócenie czasu przetwarzania,
  • Poprawa bezpieczeństwa,
  • Poprawa jakości,
  • Wygenerowanie oszczędności.

  Zajęcia z przedmiotów ujętych w programie studiów prowadzą praktycy realizujący projekty dla firm z sektora produkcyjnego. Wszyscy mają doświadczenie trenerskie i są pasjonatami Lean Six Sigma.

  Do ukończenia studiów wymagane jest przygotowanie i obrona projektu usprawnieniowego z obszaru Lean lub Six Sigma. UWAGA! Studia dają możliwość uzyskania Certyfikatu Lean SixSigma Green Belt na podstawie dodatkowego egzaminu obejmującego zagadnienia teoretyczne z obu obszarów.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • LOGISTYKA W BEZPIECZEŃSTWIE PAŃSTWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe przeznaczone są dla mundurowych oraz cywilnych pracowników służb, pracujących w pionach i komórkach logistycznych opowiadających za zaopatrzenie, magazynowanie i dystrybucję dóbr istotnych z punktu widzenia prawidłowego funkcjonowania podmiotów związanych z bezpieczeństwem państwa. 

  Studia są także ofertą dla pracowników komórek logistycznych, którzy  swoje praktyczne doświadczenia chcą uzupełnić o aktualną wiedzę o rozwoju logistyki oraz osób, które chcą podjąć pracę na stanowiskach związanych z logistyką. Adresatami studiów mogą być także przedstawiciele kadry, osoby zainteresowane samodoskonalenie i podnoszeniem własnych kwalifikacji.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • MENADŻER CENTRUM LOGISTYCZNEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Menadżer centrum logistycznego rozwijają kompetencje menedżerskie w zarządzaniu logistyką i łańcuchami dostaw oraz magazynem i centrum logistycznym.

  Merytoryczny program – łączący światową wiedzę teoretyczną z doświadczeniami praktycznymi.

  Praktyczne umiejętności – rozwój wiedzy merytorycznej, kompetencji przywódczych.

  Renomowana kadra – najlepsi wykładowcy i menedżerowie – eksperci w obszarach swoich kompetencji

  1. Merytoryczna wiedza kompleksowo obejmująca problematykę zarządzania logistyką i łańcuchami dostaw oraz wiedza dotycząca magazynowania w konkurencyjnym otoczeniu gospodarczym.
  2. Analiza zastosowania najnowszych rozwiązań technologicznych i menadżerskich stosowanych w zarządzaniu centrum logistycznym (dystrybucyjnym)
  3. Interesujące analizy przypadków, dyskusje i przykłady praktyczne.
  4. Bezcenne relacje z innymi słuchaczami stymulujące dalszy rozwój zawodowy,
  5. Możliwość pracy w nowoczesnych centrach dystrybucyjnych rozwijających się bardzo dynamicznie na dzisiejszym rynku usług logistycznych.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • MENADŻER KULTURY ZE SZTUKĄ KREACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Planowanie i organizacja działalności artystycznej to jedne z najistotniejszych umiejętności jakie powinien posiadać każdy menedżer zarządzający instytucją kultury lub realizator projektu z zakresu animacji kultury i sztuki.

  Interdyscyplinarny charakter działań zobowiązuje taką osobę do posiadania wszechstronnej wiedzy, jak i umiejętności do kierowania zespołami, zarządzania projektami:

  • festiwale, 
  • eventy artystyczne, 
  • spotkania twórcze, 
  • koncerty, 
  • benefisy, 
  • spektakle,
  • pozyskiwania wsparcia finansowego i rozliczania wydatkowanych środków oraz planowanie i organizacja przeprowadzanego wydarzenia, nagłaśnianie, kontaktowanie się z mediami, reklamowanie i dbanie o zabezpieczenie praw autorskich.

  Kultura i Sztuka jest ponad podziałami i nie ma granic, dlatego Studia Podyplomowe Akademia Menedżera Kultury ze Sztuką Kreacji będą działać na zasadzie eksperckiego mentoringu mającego na celu przygotowanie do samodzielnych, kreatywnych działań liderów, którzy poprzez pozyskane umiejętności wpłyną na podnoszenie poziomu kultury na terenie kraju.

  Akademia Menadżera Kultury ze Sztuką Kreacji kieruje swoją ofertę w szczególności do:

  • Pracowników administracji samorządowych:
   - gminy,
   - powiaty,
   - województwa;

  • Pracowników Instytucji Kultury 
   - muzea, 
   - centra kultury, 
   - domy kultury, 
   - biblioteki, 
   - świetlice, 
   - galerie, 
   - teatry, opery,
   - kina;

  • Organizacji pozarządowych zajmujących się kulturą i sztuką (NGO)
   - festiwale,
   - plenery,
   - wydawnictwa,
   - pozyskiwanie grantów,
   - sympozja,
   - targi;

  • Stowarzyszeń i artystycznych grup twórczych;

  • Edukatorów i animatorów kultury;

  • oraz Wszystkich, których interesuje praca w sektorze kultury i sztuki.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • MENEDŻER ESG - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Niniejsze studia skierowane są do osób, które chcą zdobyć wiedzę i kompetencje w zakresie potrzebnym do całorocznej obsługi aktywności przedsiębiorstwa w obszarach wyznaczonych akronimem ESG (environment / social / governance) a także w zakresie pozafinansowego raportowania ESG.

  Program jest ułożony z myślą o osobach aspirujących do zrozumienia tematyki ESG jako działań biznesowych, które pozwolą przedsiębiorstwu na pełne korzystanie z zewnętrznego finansowania, wchodzenia w kooperacje i łańcuchy dostaw a także nieograniczonego komunikowania do interesariuszy. 

  Absolwenci studiów podyplomowych kierunku ESG trafią na korzystną dla siebie sytuację głębokiej nierównowagi popytu i podaży specjalistów przygotowanych do obsługi działań ESG. W kolejnych latach, kiedy urośnie grupa firm z obowiązkiem  złożenia, razem z raportem finansowym, także raportu ESG, problem będzie jeszcze większy. 

  Studia podyplomowe Menedżer ESG są dedykowane głównie  kadrze kierowniczej, członkom organów statutowych, dyrektorom spółek handlowych, samorządowcom oraz specjalistom, którzy aspirują do zajmowania stanowisk kierowniczych. Raporty pozafinansowe ESG, podobnie jak raporty finansowe podlegają nadzorowi i akceptacji zarządów spółek handlowych, dlatego ich przygotowanie powierzane jest specjalistycznej kadrze a akceptowanie odbywa się na najwyższym poziomie zarządczym.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • NOWOCZESNA ADMINISTRACJA PUBLICZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Oferta studiów podyplomowych Nowoczesna administracja publiczna skierowana jest do pracowników administracji publicznej oraz przyszłej kadry sektora publicznego.

  Studia podyplomowe zostały dostosowane do zmieniających się uwarunkowań w działalności administracji publicznej, a w szczególności samorządu terytorialnego.

  Dzięki tym studiom absolwenci zdobędą wiedzę z zakresu bezpiecznego zarządzania danymi, obsługi oprogramowania GIS, nowego podejścia do zarządzania zespołem, czy współpracy międzysektorowej. Zmieniające się uwarunkowania prowadzą do konieczności szybkiej adaptacji. Jest to domena zarówno administracji publicznej funkcjonującej w miastach, jak i na obszarach wiejskich. Sprawne zarządzanie musi być oparte na wiedzy i potencjale drzemiącym w jednostkach publicznych. Właściwe podejmowanie decyzji w administracji publicznej powinno być oparte na danych, narzędziach, odpowiednich sposobach współdziałania oraz zarządzania. To te elementy pozwalają na sprawne zarządzanie.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • PR - PUBLIC RELATIONS W FIRMIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przeznaczone są dla:

  • osób planujących rozwój własnej kariery w kierunku PR, chcących wejść w zawodowe życie PR z solidnym pakietem praktycznej wiedzy i umiejętności z tej dziedziny,

  • osób prowadzących własną działalność gospodarczą lub  zajmujących się kształtowaniem wizerunku firmy czy organizacji, ale także dla pracowników działów marketingu,

  • pasjonatów, którzy pragną zgłębić szczegóły potęgi komunikacji, okiełznać ją i wykorzystywać w praktyce. 

  Absolwenci będą posiadali kwalifikacje do pracy w charakterze specjalisty ds. public relations. Oznacza to, że będą  potrafili planować działania PR firmie  – począwszy od koncepcji, budowy programu, wybór technik i sposobów budżetowania, a kończąc na ewaluacji i badaniu skuteczności prowadzonych kampanii.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • PRAWO PRACY, KADR I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Adresatami studiów są przede wszystkim osoby , które swoje przyszłe zatrudnienie wiążą z pracą w  działach kadrowo-płacowych jaki również dotychczasowi pracownicy działów HR, zarządzania personelem lub też Kadr, którzy chcą poszerzyć i zaktualizować swoją wiedzę i umiejętności z dziedziny kadrowo-płacowej i ubezpieczeń społecznych. Program studiów stanowi świetne repetytorium wiedzy dla już aktywnych specjalistów z zakresu kadr  i płac, ubezpieczeń społecznych.

  Zgłębienie zagadnień prawa pracy, kadr, płac i ubezpieczeń społecznych - zwłaszcza po zmianach Kodeksu Pracy obowiązującego od 2016 i 2018 r. - umożliwi Absolwentom podjęcie pracy w strukturach działu kadr lub na stanowiskach samodzielnych specjalistów ds. kadr i płac.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • PROGRAMOWANIE APLIKACJI FRONTEND - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe skierowane są dla osób, które chcą rozpocząć karierę w branży IT w zakresie programowania frontendu. Zalecana jest znajomość podstaw programowania w jakimkolwiek języku programowania.

  Absolwenci będą wyposażeni w wiedzę praktyczną z zakresu programowania aplikacji internetowych w zakresie frontendu (programowanie po stronie przeglądarki  internetowej tj. klienta). Będą potrafili zaprogramować projekty aplikacji webowych z wykorzystaniem Javascript i Angular. Absolwenci będą znać także dobre praktyki programistyczne i wytyczne tworzenia nowoczesnych rozwiązań aplikacji internetowych.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Adresatem studiów podyplomowych Przygotowanie pedagogiczne jest każdy absolwent studiów wyższych II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich chcący  uzyskać uprawnienia niezbędne do pracy w placówkach systemu oświaty. Słuchaczem może zostać również absolwent studiów I stopnia, jednakże kwalifikacje do pracy w zawodzie nauczyciela uzyska dopiero z chwilą ukończenia studiów II stopnia.

  Absolwenci otrzymają świadectwo ukończenia studiów podyplomowych, które nadaje uprawnienia do pracy na stanowisku nauczyciela i wychowawcy w placówkach edukacyjnych, opiekuńczo – wychowawczych oraz instytucjach oświatowych i jest zgodne z pozostałymi wymogami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

  Dowiedz się wiecej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHODIETETYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zaburzenia odżywiania stanowią rozbudowaną grupę jednostek chorobowych, które zbagatelizowane, dawać mogą poważne czasem wręcz śmiertelne w skutkach powikłania. Stale zwiększająca się liczba pacjentów doświadczających takich zaburzeń, powoduje rosnące zapotrzebowanie na specjalistów mogących efektywnie wesprzeć proces ich leczenia. Zakres interdyscyplinarnej nauki, jaką jest psychodietetyka daje absolwentom możliwość wykorzystania w przyszłej pracy zarówno narzędzi dietetycznych, jak i metod psychologicznych, co stanowi optymalny model wsparcia pacjentów.


  Trzy powody, dla których warto wybrać ten kierunek studiów podyplomowych:
  1. zapotrzebowanie na tego typu specjalistów na rynku;
  2. możliwość wykorzystania metod terapeutycznych stosowanych w psychologii;
  3. wiedza z zakresu dietetyki i prawidłowego żywienia.

  Studia adresowanie są do wszystkich osób zainteresowanych psychodietetyką, pasjonujących się profilaktyką oraz korektą zaburzeń w sferze karmienia i odżywiania, posiadających wyższe wykształcenie (studia licencjackie lub magisterskie).

  Absolwent zdobędzie umiejętności w zakresie:
  - prawidłowego żywienia człowieka;
  - podstaw fizjologii żywienia;
  - psychologii odżywiania;
  - zaburzeń odżywiania, wpływu niewłaściwych nawyków na stan zdrowia człowieka;
  - chorób dietozależnych, podstaw nutriipsychiatrii;
  - podstaw terapii behawioralnej i metod dialogu motywującego, coachingu dietetycznego, NVC;
  - edukacji żywieniowej.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • RACHUNKOWOŚĆ FINANSOWA, BUDŻETOWA I PODATKOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Adresatami studiów są osoby pracujące w działach finansowych przedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego, zakładów i jednostek budżetowych, agencji rządowych itp. chcących zwiększyć swoje kompetencje lub osoby zainteresowane podjęciem działalności zawodowej w tych sektorach.

  Dzięki wiedzy i umiejętnościom nabytym podczas uczestnictwa w studiach podyplomowych, absolwent otrzymuje gruntowną wiedzę i umiejętności z zakresu rachunkowości przedsiębiorstwa oraz sektora publicznego:
  - rachunkowości finansowej
  - rachunkowości budżetowej
  - rachunkowości zarządczej
  - rachunkowości podatkowej
  - zamówień publicznych
  - sprawozdawczości finansowej
  - sprawozdawczości budżetowej
  - planowania, finansowania i prognozowania
  - analizy finansowej
  - prawnych aspektów prowadzenia ksiąg rachunkowych

  - prawa bankowego
  - audytu wewnętrznego i kontroli zarządczej
  - dyscypliny finansów publicznych
  - prawa gospodarczego
  - ubezpieczeń społecznych oraz ubezpieczenia zdrowotnego
  - MSR/MSSF oraz badania sprawozdań finansowych
  - pozyskiwania środków finansowych na realizację przedsięwzięć rozwojowych w sektorze prywatnym oraz sektorze finansów publicznych
  - tworzenia planów rzeczowo – finansowych
  - budżetowania i raportowania
  - rozliczania funduszy i projektów realizowanych z udziałem środków z budżetu Unii Europejskiej
  - zarządzania zasobami rzeczowymi oraz kapitałem ludzkim w sektorze przedsiębiorstw i sektorze finansów publicznych

  Absolwent jest przygotowany do podjęcia pracy w działach finansowych przedsiębiorstw i jednostek sektora publicznego oraz jeśli posiada odpowiednie doświadczenie, do podjęcia funkcji kierowniczych w tych sektorach.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • ROBOTYKA MOBILNA: PROJEKTOWANIE, IMPLEMENTACJA I UTRZYMANIE SYSTEMÓW AMR/AGV - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Adresatami studiów podyplomowych dotyczących robotów mobilnych mogą być:
  1. Osoby posiadające wykształcenie wyższe na poziomie licencjackim lub magisterskim, chcące się dalej specjalizować w branży logistycznej, produkcyjnej lub robotycznej.
  2. Osoby zainteresowane zdobyciem specjalistycznej wiedzy i umiejętności z zakresu robotyki mobilnej w logistyce, której znaczenie w ostatnich latach znacznie wzrosło.
  3. Osoby pracujące w przedsiębiorstwach, które wdrażają autonomiczne systemy transportowe, a także menedżerowie i specjaliści z branży logistycznej, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie robotyki mobilnej i innych innowacyjnych technologii wykorzystywanych w logistyce.

  Studia podyplomowe mogą także być też ciekawą opcją dla osób, które chcą zmienić branżę w jakiej działają.

  1. Branża logistyczna: Absolwenci mogą pracować w przedsiębiorstwach logistycznych, wdrażających autonomiczne systemy transportowe, gdzie będą odpowiedzialni za projektowanie, implementację i nadzór nad tymi systemami.
  2. Branża produkcyjna: Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w przedsiębiorstwach produkcyjnych, gdzie będą odpowiedzialni za projektowanie i wdrażanie autonomicznych systemów transportowych i manipulacyjnych w zakładach produkcyjnych.
  3. Branża robotyczna: Absolwenci mogą pracować w firmach zajmujących się projektowaniem, produkcją i wdrażaniem robotów mobilnych w logistyce, gdzie będą odpowiedzialni za projektowanie, rozwój i nadzór nad takimi systemami.
  4. Inżynieria i badania: Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w firmach zajmujących się badaniami i rozwojem nowych technologii związanych z robotyką mobilną w logistyce, gdzie będą odpowiedzialni za projektowanie, testowanie i rozwój nowych rozwiązań technologicznych.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • RODO, OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, AUDYT WEWNĘTRZNY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Adresatami są absolwenci kierunkowych studiów magisterskich, inżynierskich lub licencjackich, głównie zaś osoby zajmujące się szeroko rozumianą problematyką ochrony informacji, w tym biznesowych i danych osobowych we wszystkich sektorach gospodarki (pracownicy przedsiębiorstw i firm, administracji państwowej i samorządowej, służb mundurowych) – tj. osoby kierujące lub przygotowujące  się do pracy w pionach ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, a także odpowiadające za politykę bezpieczeństwa w swoich jednostkach organizacyjnych.

  Studia polecamy pracownikom różnych sektorów administracji publicznej, bankowości, pracownikom jednostek sektora rynków finansowych, osobom pełniącym funkcję Administratora Ochrony Danych Osobowych, osobom bezpośrednio zajmującym się kontrolą i nadzorem w jednostkach prywatnych i publicznych oraz przedstawicielom innych zawodów, którzy zostali oddelegowani do pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych IOD/DPO od dnia 25 maja 2018 roku.

  Absolwent  studiów podyplomowych zdobędzie wiedzę i umiejętności zgodne z założonymi efektami kształcenia, pozna najważniejsze postanowienia z zakresu przepisów prawa wymaganych w procesie audytu bezpieczeństwa informacji wymaganych przez: RODO, prawa bankowego, ustawy o rachunkowości, rozporządzeń oraz innych wydanych aktów prawnych w stopniu umożliwiającym pełnienie kluczowej roli w nowym systemie ochrony danych od dnia 25 maja 2018 r.

  Pozna aspekty dotyczące audytu, kontroli zarządczej, szacowania ryzyka, zamówień publicznych, zasady konkurencyjności oraz prawa gospodarczego – w zakresie wymaganym przez RODO; zdobędzie wiedzę o prawnych regulacjach ochrony danych w działalności organizacji oraz metodologii pracy audytora, a w szczególności: opracowywania klasyfikacji przepisów prawa, oceny efektywności materiału audytowego, przygotowywanie wniosków, oceny procesów oraz raportu audytowego. Zostanie wyposażony w wiedzę i umiejętności pozwalające na szacowanie ryzyka w jednostce organizacyjnej oraz systemów informatycznych, środków technicznych w celu ich właściwego dobierania i wdrażania z należytym uwzględnieniem ryzyka związanego z operacjami przetwarzania danych.

  Ukończenie studiów wiąże się ze zwiększeniem możliwości  zatrudnienia absolwenta w przedmiocie wykonywania zadań Inspektora Ochrony Danych Osobowych w sektorze publicznym i prywatnym stosownie do motywu 97 RODO, a także pozwoli na przygotowanie kompleksowej dokumentacji wewnętrznej firmy z zakresu ochrony danych osobowych.

  Absolwenci studiów podyplomowych mają możliwość uzyskania certyfikatu w zakresie Inspektora Ochrony Danych.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • SZTUCZNA INTELIGENCJA I CYFROWE MEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Sztuczna Inteligencja i Cyfrowe Media jest przygotowanie profesjonalnej kadry do pracy w mediach cyfrowych, w marketingu internetowym oraz w branży public relations. Studia pozwalają nabyć wiedzę i umiejętności potrzebne do tworzenia dziennikarskich treści multimedialnych, do pracy z dźwiękiem i obrazem (nagrywanie, montaż, konwersja różnych formatów), do zdobywania istotnych informacji, ich pozycjonowania i przekazywania odbiorcom. W tych działaniach bardzo pomocny będzie ChatGPT i sztuczna inteligencja. Dzięki studiom poznajemy specyfikę języka nowych mediów, potrafimy też posługiwać się językiem cyfrowym w praktyce.

  Jednocześnie studia przygotowują do działań w zakresie e-marketingu i prowadzenia wielu kanałów dystrybucji treści – w obszarze komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej, nowoczesnej reklamy i działań promocyjnych. We wszystkich tych działaniach pomocna będzie wiedza z zakresu sztucznej inteligencji, a zdobyte podczas studiów umiejętności ułatwią poruszanie się również w codziennym życiu.

  Absolwenci studiów Sztuczna Inteligencja i Cyfrowe Media będą przygotowani do pracy w różnorodnych sektorach, od technologii i mediów, przez usługi finansowe i zdrowotne, po działalność badawczą i doradczą. Dzięki wszechstronnej edukacji obejmującej zarówno techniczne, jak i praktyczne aspekty AI, będą mogli skutecznie wprowadzać innowacje i przyczyniać się do rozwoju nowoczesnych technologii.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Adresatami są do wszystkie osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę i zdobyć umiejętności niezbędne w stosowaniu w praktyce szeroko pojętej problematyki z zakresu zamówień publicznych, w szczególności do obecnej i przyszłej kadry zatrudnionej w organach administracji państwowej i samorządowej, instytucjach i samodzielnych publicznych zakładach opieki zdrowotnej, spółkach skarbu państwa, uczelniach oraz innych podmiotach gospodarczych.

  Studia umożliwią słuchaczom pogłębienie wiedzy, umiejętności i kompetencji w obszarze zamówień publicznych. Pozwolą na rozszerzenie i pogłębienie wiedzy związanej ze skomplikowanymi regulacjami prawno-ekonomicznymi dotyczącymi zamówień publicznych w Polsce i Unii Europejskiej. Moduły kształcenia w ramach tych studiów rozwiną także umiejętności rozwiązywania problemów decyzyjnych i realizacji przedsięwzięć w oparciu o prawo zamówień publicznych.

  Absolwent zdobędzie umiejętności w zakresie:

  • biegłego poruszania się po procedurze udzielania zamówień publicznych;
  • tworzenia i kontrolowania wymaganej dokumentacji w zakresie zamówień publicznych;
  • przygotowywania i kontrolowania wniosku aplikacyjnego umożliwiającego udzielenie zamówień publicznych;
  • tworzenia i kontrolowania odpowiedniej struktury organizacyjnej projektu europejskiego zgodną z wymogami prawa;
  • przygotowania planu wydatków projektu z uwzględnieniem procedur prawnych;
  • identyfikowania głównych zagrożeń prawnych i skutecznego przeciwdziałania;
  • przygotowania i kontrolowania odpowiedniej dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych;
  • unikania negatywnych konsekwencji kontroli oraz współpracy z instytucją kontrolną poprzez realizację zaleceń;
  • kontrolowania harmonogramu realizacji projektu;
  • odpowiedniego reagowania na czynności wykonawców, w tym na ich protesty i odwołania;
  • tworzenia projektów umów i ich odpowiedniego zabezpieczania;
  • posiądzie wiedzę związaną z tematyką odpowiedzialności karnej w zamówieniach publicznych.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE I KIEROWANIE BEZPIECZEŃSTWEM PAŃSTWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Adresatami studiów są żołnierze i funkcjonariusze innych służb mundurowych a także osoby cywilne zatrudnione w instytucjach działających w obszarze bezpieczeństwa państwa, chcący rozwijać swoje kompetencje i planujące swój rozwój zawodowy.

  Absolwent studiów będzie posiadał wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne, które będą umożliwiać:

  • realizację zadań w komórkach i jednostkach organizacyjnych Sił Zbrojnych RP, Policji, Straży Graniczne, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Ochrony Państwa, Służby Celno-Skarbowej, Starostwach Powiatowych, Urzędach Miast i Gmin;
  • wykonywanie zadań w jednostkach organizacyjnych terenowych organów administracji wojskowej;
  • wspieranie komórek organizacyjnych administracji samorządowej realizujących zadania z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego.

  Absolwent kierunku będzie znał m.in.:

  • istotę i mechanizmy funkcjonowania organizacji, a także zasady, prawidłowości i instrumenty zarządzania organizacjami i kierowania zespołami ludzkimi;
  • istotę, zasady i wymogi dowodzenia, procesy informacyjno-decyzyjne, procedury oraz organizację i funkcjonowanie systemu kierowania i dowodzenia siłami zbrojnymi;

  Absolwent kierunku będzie potrafił m.in.:

  • wykorzystać posiadaną wiedzę w praktycznym rozwiązywaniu problemów dotyczących organizacji i funkcjonowania pododdziałów i oddziałów wszystkich rodzajów sił zbrojnych, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznego przetwarzania informacji;
  • dokonywać, w czasie pokoju, kryzysu i wojny, oceny otoczenia bliższego i dalszego, identyfikować szanse i zagrożenia oraz zarządzać ryzykiem;
  • pełnić rolę kierownika zespołu, planować i organizować pracę – indywidualną oraz w zespole, proponować rozwiązania problemów organizacyjnych, dokonywać wyboru sposobu działania oraz podejmować decyzje w tym zakresie.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I PROJEKTAMI DEWELOPERSKIMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia skierowane są do absolwentów wyższych uczelni licencjackich, magisterskich, chcących poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia związane z szeroko pojętą problematyką aspektów prawnych, ekonomicznych, technicznych, działalności deweloperskiej i zarządzania nieruchomościami  oraz wszystkich innych osób zainteresowanych tą tematyką.

  Ponadto studia skierowane są do pracowników przedsiębiorstw realizujących  projekty deweloperskie i zarządców nieruchomości.

  Absolwent studiów będzie posiadał wiedzę i umiejętności oraz kompetencje pozwalające nie tylko na właściwe zrozumienie i zastosowanie w pracy zawodowej nowoczesnych koncepcji, metod i technik zarządzania nieruchomościami, ale także niezbędne do udziału w zespole zajmującym się przygotowaniem i realizacją projektów deweloperskich. Absolwent będzie mógł pracować zarówno przy zarządzaniu i projektach mieszkaniowych, komercyjnych oraz inwestycjach typu „land development”. Będzie posiadał umiejętności pozwalające na przygotowanie projektów od strony organizacyjnej, formalnej, marketingowej oraz finansowej.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe stanowią kompendium wiedzy i umiejętności dla potencjalnego kandydata obejmującego stanowisko kierownicze oraz uzyskanie dodatkowych kwalifikacji niezbędnych do powierzenia stanowiska dyrektora przedszkola, szkoły lub innej placówki oświatowej. Zakres i programów studiów jest zgodny z wymogami określonymi w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce.

  Ogólnym celem studiów podyplomowych jest doskonalenie wiedzy nauczycieli, pracowników oświatowej administracji samorządowej, którzy chcą uzyskać dodatkowe kwalifikacje z zakresu organizacji i zarządzania oświatą, prawa oświatowego, a także nabycia wiedzy niezbędnej do zarządzania finansami w jednostkach zaliczanych do sektora finansów publicznych.

  Celami studiów podyplomowych są:

  • uzyskanie wymaganych kwalifikacji z zakresu organizacji i zarządzania oświatą, prawa oświatowego;

  • podwyższenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli zgodnie z ich osobistą ścieżką kariery zawodowej, z uwzględnieniem ich ścieżki awansu zawodowego; 

  • nabycie kwalifikacji do zajmowania stanowisk kierowniczych w oświacie; 

  • rozwinięcie kompetencjami w zakresie planowania działań, komunikacji z pracownikami oraz zarządzania oświatą.

  Studia adresowane są do osób Absolwentów wyższych studiów pedagogicznych i niepedagogicznych posiadający tytuł magistra lub licencjata, zainteresowanych zdobyciem kwalifikacji w zakresie zarządzania i organizacji placówek/instytucji oświatowych oraz tych wszystkich, którzy przygotowują się do sprawowania funkcji kierowniczych w oświacie.

  Absolwenci tego kierunku nabędą kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowisk dyrektorskich oraz innych stanowisk kierowniczych w placówkach oświatowych, zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowiska kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce - Dz.U. z 2017 r. poz. 1597.

  Absolwenci w trakcie studiów zdobywają umiejętności m.in. w zakresie: przyjmowania odpowiedzialności za całokształt pracy szkoły, rozumienia pracy administracyjnej i poprawnej interpretacji przepisów prawa, rozwiązywania rzeczywistych problemów występujących w placówce, ustalania priorytetów w zakresie planowania zadań oraz diagnozowania realizacji procesu dydaktyczno-wychowawczego na wszystkich poziomach nauczania szkolnego, utrzymywania stałej więzi ze środowiskiem lokalnym, wykazania umiejętności zarządzania zespołem ludzkim, zarządzania finansami szkoły, doskonalenia pracy dydaktycznej placówki oraz jej ewaluacji.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE PROCESAMI SPRAWIEDLIWEJ TRANSFORMACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Zarządzanie procesami sprawiedliwej transformacji dedykowane są przedstawicielom samorządów, organizacji społecznych i biznesowych, działających w gminach objętych procesem Sprawiedliwej Transformacji. Zakres merytoryczny programu studiów obejmuje zagadnienia tj. warunki procesu sprawiedliwej transformacji, projektowanie polityki rozwoju w nowym okresie programowania UE, realizacja innowacyjnych projektów.

  Program koncentruje się na aktualnych tematach, z którymi na co dzień mierzą się lokalni interesariusze. Istotą studiów jest podnoszenie świadomości dotyczącej znaczenia wzajemnej współpracy i rozwoju kompetencji wśród pracowników, jest w tym poszerzenie współpracy z instytucjami wspierającymi (m.in. instytucje otoczenia biznesu, instytucje finansujące, wyższe szczeble administracji publicznej), co przełoży się na wykreowanie liderów, którzy taką współpracę będą inicjowali, a następnie podtrzymywali i kontynuowali.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZZL & COACHING - ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI I COACHING W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Adresatem studiów jest każdy, kto chce kształtować i doskonalić własne kompetencje- twarde i miękkie, a także każdy, kto potrzebuje zweryfikować swoje kompetencje, umocnić mocne strony, zniwelować słabości, nauczyć się planować i organizować czas własny i innych, umieć przywrócić lub utrzymać równowagę praca-życie, nauczyć się motywować innych i siebie, umieć rozmawiać z tzw. trudnym partnerem/klientem, dostrzegać organizację jako system funkcjonujący w zmiennym otoczeniu.

  Z powyższego wynika sylwetka Absolwenta, który zweryfikował posiadaną wiedzę i zdobył nową dla doskonalenia siebie i swojego otoczenia dla realizacji postawionych celów (swoich, organizacyjnych, a także kierowanych przez siebie ludzi).

  Absolwent stosuje zasady racjonalności rzeczowej i metodycznej w rozwiązywaniu problemów, umie planować czas swój i pracowników, umie rozwiązywać konflikty, działać pod wpływem stresu i presji czasu. Umie motywować siebie i innych, umie wydobywać z siebie i innych mocne strony.

  Absolwent może prowadzić własną działalność, kierować pracą innych ludzi, pracować w zespole i pełnić w nim różne role (z rolą lidera włącznie), może planować swoją ścieżkę kariery i swoim pracownikom, może prowadzić szkolenia, może być coachem.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Społeczna Akademia Nauk w Łodzi.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Paweł Ocena odpowiedz

Ukończyłem studia podyplomowe na kierunku administracja rządowa i samorządowa. Wybrałem tę uczelnię ponieważ wiem, że SAN stawia na profesjonalną kadrę, na ludzi z pasją, na praktyków, którzy w przystępny sposób przekazują wiedzę. Ogromnym plusem jest również forma kształcenia dostosowana do potrzeb osób pracujących - kształcenie online. Ponadto obsługa administracyjna na wysokim poziomie - Pani Wiktoria Kaleta zawsze służyła pomocą, za co serdecznie dziękuję :)

Angelika Ocena odpowiedz

polecam w 100% tą uczelnie , ze względu że jest przemiła i komunikatywna informacji od Pań z sekretariatu, wykładowcy potrafią przekazać swoją wiedzę, którą posiadają a nie puszczanie samych slajdów. Potrafią każdym tematem zaciekawić