• STUDIUM MUZEOLOGICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

    Rekrutacja

    Studium zapewnia możliwość kontynuowania edukacji w zakresie muzealnictwa ogólnego na poziomie ponad licencjackim oraz pozwala spełnić wymogi klasyfikacyjne dla uzyskania tytułu służbowego kustosza określone Rozporządzeniem MKiDN z dnia 7 sierpnia 2012 roku (Dziennik Ustaw z 17 sierpnia 2012 roku, pozycja 937). Zajęcia dydaktyczne prowadzone są przez pracowników naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz specjalistów z wybranych muzeów.

    Program Studium obejmuje ponad 200 godzin zajęć podzielonych na 10 sesji, z których każda trwa od piątku do niedzieli. Spotkania odbywają się raz w miesiącu między październikiem a lipcem. Warunkiem otrzymania dyplomu jest aktywne uczestnictwo w zajęciach i uzyskanie z nich zaliczeń oraz pozytywna ocena z pracy.

    Dowiedz się więcej

    Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (7)

Michalina Ocena odpowiedz

Uniwersytet Jagielloński to uczelnia, w której każdy znajdzie coś, co go interesuje. Wybór dziedzin, które można poznawać jest bardzo szeroki, dlatego każdemu polecam tę uczelnię. W końcu to najbardziej znana polska szkoła wyższa

Robert Ocena odpowiedz

Historia sztuki w Krakowie i na Uniwersytecie Jagiellońskim to chyba wymarzona sytuacja dla kandydatów na ten kierunek. Dla mnie na pewno tak, bo na studia przyjechałem aż z Płocka.

Konrad Ocena odpowiedz

Studiowanie historii w najstarszej polskiej uczelni to coś niezwykłego.

Remigiusz Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Jagiellońskim to początek ciekawej przygody. Zdobywam wiedzę, rozwijam umiejętności, pozyskuję kwalifikację, aby potem wykorzystać je w pracy zawodowej, czyli w realizacji najważniejszych życiowych planów

Marcin Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Jagiellońskim to aktywny okres. Jest sporo nauki, ale nauka na tak legendarnej uczelni to czysta przyjemność.

Martyna Ocena odpowiedz

Uniwersytet Jagielloński to najważniejsza polska uczelnia i studia tutaj wymagają aktywności i ambicji, ale bez problemu odnalazłam swoje miejsce i poznałam ludzi, którzy tak jak ja chcą rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Tomek Ocena odpowiedz

Archeologia jest jak podróż. Bardzo wnikliwa podróż do przeszłości, dzięki której możemy lepiej zrozumieć teraźniejszość. Która uczelnia ciekawiej mogłaby do tej podróży zachęcić? Oczywiście, że UJ.