Collegium Da Vinci w Poznaniu

Analiza biznesowa i Data Science

Biuro rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

pokój R.005, parter, rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

697 230 138

Analiza biznesowa i Data Science

Collegium Da Vinci w Poznaniu

Biuro rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

pokój R.005, parter, rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

697 230 138

 • ANALIZA BIZNESOWA I DATA SCIENCE

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Analiza biznesowa i Data Science to kompleksowe studia z dziedziny analizy ekonomicznej, łączące elementy ekonomii, informatyki i zarządzania. Program nauczania w wyjątkowy sposób integruje wiedzę z obszaru problematyki biznesowej z wysokimi umiejętnościami technologicznymi.

  Kierunek ten ma na celu szkolenie nowoczesnych analityków danych, którzy nie tylko doskonale posługują się technologią, lecz także skupiają się na identyfikowaniu oraz rozwiązywaniu istotnych problemów biznesowych. Studenci stają się swoistym połączeniem matematyków, informatyków i badaczy trendów. Przeprowadzają analizy, przetwarzają dane, tworzą modele, a następnie interpretują wyniki i prezentują je w formie wizualnej, aby opracować skuteczne plany działania dla przedsiębiorstw.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Ścieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Analiza biznesowa
  • Uczenie maszynowe

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Analiza biznesowa
  • Uczenie maszynowe

  STUDIA I STOPNIA

  O przyjęciu na studia decyduje kolejność składania dokumentów. Przedmioty zdawane na maturze oraz wyniki maturalne nie są decydujące.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Da Vinci w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

student Ocena odpowiedz

Tylko nowoczesna uczelnia będzie mogła kształcić w zakresie nowoczesnych dyscyplin. A najbardziej nowoczesną z nowoczesnych uczelni jest zdecydowanie Collegium Da Vinci w Poznaniu. Dlatego tutaj studiuję i polecam to miejsce każdemu, kto chciałby uczyć się inaczej, tak jak przystało na XXI wiek