l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

l. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

tel. 61 27 11 000

fax: 61 27 11 199

info@cdv.pl

 • DATA SCIENCE

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kierunek Data Science w Collegium Da Vinci w Poznaniu skierowany jest do osób pragnących pozyskać wiedzę i umiejętności, będące połączeniem ekonomii i informatyki. W toku nauki studenci nabywają kompetencji związanych z programowaniem oraz obsługą i konfiguracją informatycznych systemów wspierających proces zarządzania danymi. Data Science w Collegium Da Vinci w Poznaniu to także nacisk kładziony na zdobycie kompetencji społecznych, niezbędnych we współczesnym świecie, jak i na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy, zwłaszcza w sektorze gospodarki cyfrowej, gdzie łączenie kompetencji twardych i miękkich jest dla pracodawcy wyznacznikiem wysokiej jakości umiejętności, a dla pracownika jednym z najważniejszych aspektów, które prowadzą do sukcesu zawodowego.

  Studia na kierunku Data Science w Collegium Da Vinci w Poznaniu posiadają specjalność o nazwie Analityk danych. Jest ona proponowana tym, którzy chcą wykorzystać umiejętności informatyczne (programowania w języku R i Python, uczenia maszynowego, baz danych) do analizy danych różnego rodzaju, szczególnie tzw. Big Data.

  Jakie przedmioty składają się na program nauczania? Na przykład: komunikacja interpersonalna w zarządzaniu, algebra liniowa, podstawy Python w analizie ekonomicznej, technologie informacyjne, techniki IT w ochronie danych przedsiębiorstwa, wstęp do Big Data w ekonomii, bazy danych, przetwarzanie i analiza danych ekonomicznych, organizacja i zarządzanie czasem, social network analysis i web analytics, wizualizacja danych w organizacji, bezpieczeństwo systemów informatycznych, sieci neuronowe i deep learning.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Analityk biznesowy

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Analityk biznesowy

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Da Vinci w Poznaniu

Opinie (1)

student Ocena odpowiedz

Tylko nowoczesna uczelnia będzie mogła kształcić w zakresie nowoczesnych dyscyplin. A najbardziej nowoczesną z nowoczesnych uczelni jest zdecydowanie Collegium Da Vinci w Poznaniu. Dlatego tutaj studiuję i polecam to miejsce każdemu, kto chciałby uczyć się inaczej, tak jak przystało na XXI wiek


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: