• E- MARKETING I E - COMMERCE Stopień: I II REKRUTACJA

  Specjalność e- marketing i e- commerce w Collegium Humanum w Warszawie zawarta jest w kierunku Zarządzanie, który można studiować na pierwszym i drugim stopniu. Przygotowuje ona do praktycznego wykorzystania Internetu w działalności marketingowej poprzez poznanie zasad rynku internetowego oraz skutecznej realizacji projektów E-commerce firmy w środowisku wirtualnym w różnych obszarach biznesu. Studenci poznają strategie marketingowe i strategie promocji, badają zachowania konsumentów w Internecie, poznają prawo funkcjonujące w e- biznesie, zaznajamiają się z kampaniami reklamowymi w Internecie.

  Działalność w Internecie to dzisiaj podstawa i obowiązek. Mówiąc dosadniej, bez obecności w sieci praktycznie nie istniejemy, a wraz z nim nasz biznes. A w jaki sposób mogą istnieć na rynku absolwenci omawianej przez nas specjalności? Osoby, które ukończą e- marketing i e- commerce w Collegium Humanum w Warszawie znajdą zatrudnienie w portalach internetowych, agencjach reklamowych, firmach public relations, agencjach marketingowych, bankach, instytucjach finansowych. Mogą pełnić rolę menedżerów e- commerce, specjalistów do spraw marketingu internetowego, czy też menedżerów projektów w obszarze on-line.

  Nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że kierunki kształcenia związane ze współczesną formą marketingu cieszą się sporą popularnością i widnieją w niejednej ofercie dydaktycznej. Na tej podstawie rodzą się problemy wśród kandydatów na studia, gdyż nie wiedzą, którą uczelnię wybrać.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: