Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Zarządzanie i psychologia biznesu

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

Zarządzanie i psychologia biznesu

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

ul. Jagiellońska 57/59, 

03-301 Warszawa

E-mail: rekrutacja@kozminski.edu.pl

Biuro Rekrutacji 22 519 21 70

 • ZARZĄDZANIE I PSYCHOLOGIA BIZNESU

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat magister

  Kierunek Zarządzanie i psychologia biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie zakłada pozyskanie szerokiej wiedzy z obszaru nauk o zarządzaniu oraz tzw. nauk pokrewnych, a także zagadnień z zakresu psychologii. Studenci poznają zasady rządzące gospodarką i rynkami ekonomicznymi, uczą się tworzyć biznesplany i projekty biznesowe, a także poznają zagadnienia psychologii organizacji, kierowania, podejmowania decyzji. Zarządzanie i psychologia biznesu  w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to także poznanie zasad ochrony własności przemysłowej i prawa autorskiego, zachowań konsumenckich, prowadzenia badań marketingowych i zarządzania personelem.

  Studia na kierunku Zarządzanie i psychologia biznesu  w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie składają się z dużej ilości zajęć warsztatowych i ćwiczeniowych pozwalających nabyć praktyczne umiejętności wykorzystania wiedzy psychologicznej. W programie nauczania znajdują się następujące przedmioty: podstawy zarządzania, podstawy prawa, podstawy finansów, współczesne koncepcje organizacji i zarządzania, finanse menedżerskie, zarządzanie kapitałem ludzkim, psychologia społeczna, psychologia poznawcza, profesjonalna komunikacja, prawo gospodarcze, metodologia badań psychologicznych, psychologia pracy, psychologia emocji i motywacji, badania marketingowe, komputerowa analiza danych, psychologia podejmowania ryzyka, psychologia reklamy, psychologia kierowania ludźmi.

   

  Połączenie psychologii oraz zarządzania stanowi dużą i niezwykle istotną dziedziną, której zgłębianiu poświęca się coraz więcej osób. Prawdą jest także to, że niemałe grono menedżerów zwraca się o pomoc do specjalistów w zakresie psychologii, chociażby w sytuacji, w której należy rozwiązać konflikt, czy zmotywować grupę do wydajniejszej pracy. Obecnie, bez znajomości psychologii trudno poradzić sobie w szerokim, dynamicznie zmieniającym się oraz konkurencyjnym rynku. Na tej podstawie, absolwenci omawianego przez nas kierunku w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie znajdą zatrudnienie we wszelkiego typu nowoczesnych organizacjach, w których przechodzi się na nowatorskie sposoby zarządzania, uwzględniające ciągłe zmiany otoczenia firmy. Mogą pracować w agencjach reklamowych, firmach szkoleniowych, działach sprzedaży, firmach public relations, kadrach, działach HR.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Opinie (1)

patrycja Ocena odpowiedz

Studia w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie to przyjemność i czas wykorzystany w stu procentach. Najważniejsze dla mnie jest to, że na zajęciach spotykam doświadczonych praktyków, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i prowadzą młodych ludzi w przestrzeń, która już niedługo stanie się ich przestrzenią zawodową