POLECANE DLA CIEBIE

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH

Kierunki studiów: malarstwo, grafika, fotografia i multimedia, edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, rzeźba, animacja, nowe media Studia: stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

INSTYTUT SZTUKI I DESIGNU

Kierunki studiów: digital design, sztuka i media, sztuka współczesna, design, grafika, studia nad wizualnością - visual studies, art & design, komunikacja wizualna Studia: stacjonarne
Sprawdź
 • GRAFIKA

  stopień: (I) (II)
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania:
  tytuł zawodowy:

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

absolwentka grafiki Ocena odpowiedz

Dwa tygodnie temu skończyłam Grafike stacjonarna na Wsiu. Szkoła była fajna i poziom był utrzymany tylko na 1 roku jak żył dziekan Krzyzanowski, później wszystko runęło. Jeśli się zastanawiasz czy iść na ta uczelnie to NIE POLECAM. Nikt cię tam nie traktuje poważnie, zaliczenia są bez sensu, większość wykładowców odeszła, wydział reklamuje się nazwiskami których nigdy tam nie spotkasz! stypendia są wypłacane z opóźnieniem albo WCALE! Szkoła kradnie pieniądze skąd tylko się da :) Chcesz mieć stypendium socjalne? Proszę bardzo tylko licz się z tym ze możesz tych pieniędzy nigdy nie zobaczyć ! Telefonów nikt nie odbiera, dziekanat wiecznie zamkniety, kontakt z wykładowcami podczas pandemii ? ZEROWY! Dziekan wpisuje oceny z przedmiotów które uczą inne osoby bo nie ma z nimi kontaktu ! to jest żart ! Na zajęcia wykładowcy często nie przychodzą a jak bardzo ich chcesz to możesz zadzwonic i POPROSIĆ żeby się pojawili na uczelni, kpina ! Komputery są w tragicznym stanie, przez ostatni rok nie działał żaden program bo nie było licencji !!!!! musieliśmy przychodzić z własnym laptopem! O zmianach zajęć nigdy nikt nie powiadamia, jedziesz sobie na uczelnie 40 min tramwajem i dowiadujesz się ze nie ma dziś zajęć ! Gdy jeden z wykładowców poszedł do gazety i miała przyjechać telewizja to zrobili nam TYDZIEŃ wolnego żeby nikt nie powiedział jak tam jest naprawdę ! Szkoła tonie w długach, Pani Kanclerz uległa wypadkowi i zastępuje ją córka albo wnuczka ! Za wszystko ciągną pieniądze ! Nawet za zaświadczenie musisz płacić ! wisienka na torcie była moja obrona - NIKT Z MOICH PROMOTORÓW SIĘ NIE POJAWIŁ !!!!!!!! Szkoła zawiodła mnie wiele razy, wykładowcy chyba jeszcze więcej ! NIE POLECAM!!!!!