• SZTUCZNA INTELIGENCJA I ROBOTYKA W MEDYCYNIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Bezpłatne studia podyplomowe

  Studia podyplomowe na kierunku Sztuczna inteligencja i robotyka w medycynie mają na celu zapoznanie Uczestników studiów ze specjalistyczną wiedzą i wyposażenie Ich w praktyczne umiejętności związane z rozwojem medycznego środowiska zdominowanego przez nowoczesną technologię.

  Sztuczna inteligencja i robotyka mają ogromny potencjał w medycynie, umożliwiając m.in.: poprawę diagnozy, optymalizację leczenia, a wykorzystywane w różnych procedurach chirurgicznych roboty medyczne umożliwiają precyzyjne i mało inwazyjne interwencje, także w rehabilitacji czy opiece nad pacjentami.

  Studia podyplomowe w dziedzinie sztucznej inteligencji i robotyki w medycynie są więc kluczowe dla lekarzy, naukowców i innych specjalistów zajmujących się tematyką zdrowia, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi technologiami i wykorzystać rozwiązania w praktyce zawodowej.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (19)

Ida Ocena odpowiedz

Uczelnia spełnia wszystkie moje oczekiwania edukacyjne, jestem naprawdę zadowolona z wyboru.

Danusia Ocena odpowiedz

Wydział bardzo przyjazny. Pracownicy uczelni mili, usmiechnięci i pomocni na każdym kroku

Kejti Ocena odpowiedz

Uczelnia jest dobrze skomunikowana, co ułatwia dojazd.

Kacpi Ocena odpowiedz

Jestem bardzo zadowolony z tego kierunku. Wydział jest super, atmosfera przyjazna, a pracownicy uczelni zawsze pomocni.

Axel Ocena odpowiedz

Bardzo dobra uczelnia z dużym zapleczem edukacyjnym, jestem bardzo zadowolony z jakości nauczania tutaj.

Zofia Ocena odpowiedz

Uczelnia ta to świetne miejsce do nauki, naprawdę warto tu studiować.

Zuzaaaa Ocena odpowiedz

Akademiki są wygodne i dobrze wyposażone, co zapewnia komfortowe warunki do nauki i odpoczynku. Dodatkowo, bliskość uczelni sprawia, że dojazdy są bardzo wygodne.

Yummy Ocena odpowiedz

Super miejsce do nauki z profesjonalną kadra i świetnymi warunkami.

Aga Ocena odpowiedz

Współpraca między studentami jest bardzo rozwinięta, co sprzyja wymianie wiedzy i doświadczeń oraz tworzeniu inspirujących projektów grupowych.

Alumna Ocena odpowiedz

Prestiżowa uczelnia, poziom nauki utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie przez lata.

Paweł Ocena odpowiedz

Świetne zaplecze gastronomiczne na kampusie, różnorodność dań i przystępne ceny.

Igor Ocena odpowiedz

Dzięki tej uczelni miałem okazję wziąć udział w praktykach i stażach, które otworzyły przede mną wiele drzwi na rynku pracy.

Dominika Ocena odpowiedz

Uczelnia oferuje wiele dodatkowych aktywności i możliwości rozwoju, co sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

sumy Ocena odpowiedz

jako student pierwszego roku stomy moge śmiało stwierdzić ze nie zawiodłem sie jak dotąd na uczelni. Fantastyczny klimat, stosunek wykładowców do studentów jak i atmosfera podczas naucznia. uniwersytet jest dobrze zaopatrzony, nie brakuje sprzetu i to calkiem nie byle jakiego ;)

Mariusz Ocena odpowiedz

Czas spędzony na wydziale wspominam jako najlepsze 5 lat mojego życia. Od samego początku relacje wykładowca - student, student - student są pozytywne. Prowadzący zajęcia wymagają, trzymają wysoki poziom, ale jednocześnie są pomocni i dyspozycyjni. Poza tym można prężnie rozwijać się w kołach naukowych poprzez organizację i udział w konferencjach, warsztatach, spotkaniach, pisanie artykułów, itp. I to uważam za największą zaletę. Nie tylko wiedza jest potrzebna w późniejszej pracy, ale umiejętność zorganizowania małego lub średniego wydarzenia, szkolenia, konferencji, pozyskania sponsorów, itp.

Daniel Ocena odpowiedz

Ja osobiście już skończyłem swoją edukację wyższą, a z Uniwersytetu jestem bardzo zadowolony. Kiedy byłem na praktykach na 2 roku, firma, która mnie przyjęła, była ze mnie zadowolona. Przyjęli mnie później na pół etatu i tak zaczęła się moja kariera zawodowa. Pracuje tam do dziś.

student Ocena odpowiedz

bardzo dobra uczelnia

Patrycja Ocena odpowiedz

Kierunek Lekarsko - Dentystyczny . Ukończyłam studia - jestem bardzo zadowolona . Szkoła ma swój poziom , super kadra dydaktycza . Serdecznie Polecam

lekarsko-dentystyczny Ocena odpowiedz

POLECAM ŚUM wszystkim niezdecydowanym. Wspaniała kadra dydaktyczna, doinwestowana uczelnia, szacunek do studenta. Mam porównanie do Łodzi. Pozdrawiam