• JAPONISTYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kraj Kwitnącej Wiśni od wielu lat przyciąga naszą uwagę. Fascynuje nas kultura, kuchnia oraz język, którego znajomość otwiera wiele możliwości zawodowych, ponieważ coraz więcej azjatyckich koncernów otwiera swoje placówki na Starym Kontynencie.

  Program Japonistyki nastawiony jest na intensywną naukę języka japońskiego, także pod okiem rodzimych użytkowników tego języka. Ale Japonistyka w Wyższej Szkole Języków Obcych to także nacisk kładziony na rozwijanie umiejętności i kompetencji zawodowych. Przewaga zajęć praktycznych pozwala na osiągnięcie biegłości językowej, jak również umiejętności miękkich zaliczanych do kompetencji przyszłości.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

lena Ocena odpowiedz

Jestem po pierwszym roku Japonistyki. Nie żałuję. Studia mega,

Kamil Ocena odpowiedz

Japonistyka prowadzona jest od podstaw, co daje możliwość rozpoczęcia studiów bez znajomości języka japońskiego. Dlatego właśnie zdecydowałem się na wybór tego kierunku. Język japoński od zawsze mnie inspirował i fascynował, dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. Mam świetną grupę na studiach, co też umila czas studiowania. Nie załuję wyboru. Uczelnia jest bardzo ProStudent.