• JAPONISTYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne
  typ studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kształcenie na kierunku Japonistyka w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu umożliwia pozyskanie wiedzy na temat języka japońskiego oraz wielu innych elementów związanych z Krajem Kwitnącej Wiśni. Na wszystkich zainteresowanych kulturą Japonii czekają nie tylko interesujące zajęcia, ale również specjalne Dni Japonii, cykliczne organizowane w murach poznańskiej uczelni. Ponadto, w ramach Japonistyki oferowana jest nauka drugiego języka obcego- angielskiego, na różnych poziomach zaawansowania.

  Studenci Japonistyki w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu nabywają licznych umiejętności. Są to umiejętności między innymi w zakresie: posługiwania się podstawowymi pojęciami z dziedziny filozofii i religii Japonii, analizowania i interpretowania tekstów, interpretowania kluczowych pojęć kultury Japonii, analizowania zjawisk z zakresu języka, historii i kultury Japonii.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu

Opinie (2)

lena Ocena odpowiedz

Jestem po pierwszym roku Japonistyki. Nie żałuję. Studia mega,

Kamil Ocena odpowiedz

Japonistyka prowadzona jest od podstaw, co daje możliwość rozpoczęcia studiów bez znajomości języka japońskiego. Dlatego właśnie zdecydowałem się na wybór tego kierunku. Język japoński od zawsze mnie inspirował i fascynował, dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. Mam świetną grupę na studiach, co też umila czas studiowania. Nie załuję wyboru. Uczelnia jest bardzo ProStudent.