• SINOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Najpopularniejszym językiem świata jest język angielski, jednak to językiem chińskim posługuje się najwięcej ludzi. Ponadto, osób pragnących rozwijać umiejętności w tym właśnie języku przybywa, ponieważ Państwo Środka staje się gospodarczym gigantem, a według prognoz ekonomistów już niedługo zostanie okrzyknięte najbogatszym krajem całego globu.

  Odpowiedzią na to są studia w Wyższej Szkole Języków Obcych, które kładą nacisk nie tylko na naukę języka, ale również na poprawność gramatyczną, płynną wymowę i rozwój słownictwa, wzbogacając te umiejętności nauką o języku oraz zagadnieniami z zakresu kultury i literatury, jak również fakultetami ekonomicznymi. Realizowany program wyróżnia się przewagą zajęć praktycznych, dzięki którym studenci nabywają zarówno umiejętności językowych, a także kwalifikacji zawodowych i umiejętności miękkich.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

magda Ocena odpowiedz

Wybierając studia zastanawiałam się, jaki kierunek studiować. Język chiński przemawiał do mnie tym, że rynek pracy dla ludzi ze znajomością języka chińskiego stał otworem. Aktualnie jestem po 2 roku sinologii i to był doskonały wybór. Wiem, co chcę robić po. Na studiach poznałam też historię i kulturę Chin.