• SKANDYNAWISTYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kształcenie na kierunku Skandynawistyka w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu umożliwia pozyskanie wiedzy, na którą składa się znajomość język angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie C1 wraz ze znajomością języka szwedzkiego oraz języka norweskiego. Nauka języków skandynawskich prowadzona jest od podstaw i rozpoczyna się już od pierwszego semestru. Oprócz zajęć w ramach praktycznej nauki języków harmonogram wzbogacony jest wykładami z wiedzy o krajach skandynawskich, literaturze i kulturze.

  Studenci Skandynawistyki w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu nabywają umiejętności między innymi w zakresie: analizowania, selekcjonowania i użytkowania informacji przy użyciu różnych źródeł i sposobów, czytania ze zrozumieniem, porozumiewania się przy użyciu różnych kanałów i technik komunikacyjnych, analizy i interpretacji tekstów.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu

Opinie (1)

michalina Ocena odpowiedz

złożyłam dokumenty na skandynawistykę, ktoś może złożył też?


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: