• SKANDYNAWISTYKA - JĘZYK NORWESKI

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Od kilku lat dużym zainteresowaniem kandydatów cieszą się języki skandynawskie, a na szczycie listy popularności znajduje się język norweski. Rosnąca chęć rozwijania umiejętności w zakresie tego języka to przede wszystkim efekt samego kraju, który przyciąga pięknymi krajobrazami, zorzą polarną i oryginalną kuchnią, a także tym, że plasuje się w czołówce najbogatszych państw świata.

  W ofercie Wyższej Szkoły Języków Obcych można odnaleźć kierunek Skandynawistyka- język norweski, czyli propozycję kształcenia charakteryzującą się praktyczną formą. Ponadto, program nauczania uzupełniony jest o naukę języka angielskiego bądź niemieckiego. Skandynawistyka- język norweski to propozycja dla tych, którzy chcą osiągnąć biegłość językową, jak również kwalifikacje zawodowe i umiejętności miękkie zaliczane do kompetencji przyszłości.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

michalina Ocena odpowiedz

złożyłam dokumenty na skandynawistykę, ktoś może złożył też?