ul. Mieszka I 61 C,

71-011 Szczecin

tel. 91 48 38 162

fax 91 48 30 581

e-mail: biuro.rektora@cb.szczecin.pl

ul. Mieszka I 61 C,

71-011 Szczecin

tel. 91 48 38 162

fax 91 48 30 581

e-mail: biuro.rektora@cb.szczecin.pl

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Balticum - Akademia Nauk Stosowanych.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (5)

Asia Ocena odpowiedz

Polecam

Eliza Ocena odpowiedz

Robiłam tu jedną podyplomówkę ponad rok temu i nie było źle. Teraz jestem na drugich studiach podyplomowych, tym razem na WSKZ-ecie i mam porównanie. Z tych dwóch myslę, że wygrywa WSKZ. Bezsprzecznymi plusami są materiały na wysokim poziomie, pełna forma zdalna i to co mnie najbardziej zaskoczyło to jakość kontaktu z dziekanatem i prowadzącymi. Nigdy nie miałam do czynienia z tak szybką i miłą obsługą

Daniel Ocena odpowiedz

Szczerze polecam uczelnię SSWCB w Szczecinie. Zapał i otwartość prowadzących zajęcia sprawia, że zajęcia są przyjemne, miło się w nich uczestniczy. Super kontakt w każdej sprawie. Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, wykładowcy stawiają na wiedzę przydatną w praktyce. Na uczelni panuje miła atmosfera, wykładowcy również zawsze są pomocni. Bez żadnych zastrzeżeń polecam!

Lidia Perek Ocena odpowiedz

Bardzo dobra uczelnia. Duży szacunek dla studentów. Wszyscy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę, można się naprawdę wiele nauczyć. Szczególne podziękowania dla Pań z administracji- wysoka kultura i wielkie serce.

Dorota Dudyńska-Winiarska Ocena odpowiedz

Najlepsza uczelnia na którejkolwiek studiowałam.Student niczym nie musi się martwić.Pani (dane osobowe usunięte przez administratora) oraz Pani (dane osobowe usunięte przez administratora) zawsze służą pomocą i są przesympatyczne :) Jeśli szukasz studiów podyplomowych, to ta uczelnia jest najlepszym wyborem:)