Collegium Da Vinci w Poznaniu

Zarządzanie w IT

Biuro rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

pokój R.005, parter, rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

697 230 138

Biuro rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

pokój R.005, parter, rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

697 230 138

 • ZARZĄDZANIE W IT

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Zarządzanie w dziedzinie IT to kierunek o charakterze interdyscyplinarnym, łączący obszary zarządzania i technologii informatycznych. Kształci kompetencje niezbędne do efektywnego prowadzenia projektów i rozwoju produktów w sektorze IT, obejmujące aspekty biznesowe, społeczne, komunikacyjne, analityczne i techniczne. Program wprowadza w specyfikę pracy w branży IT, ułatwiając tym samym osobom nietechnicznym wejście w ten obszar.

  Prezentuje szerszą perspektywę biznesową dotyczącą rozwoju produktów cyfrowych oraz realizacji z nimi związanych projektów. Kształci w zakresie koordynacji projektów, a także rozwija ogólne kompetencje związane z rynkową pozycją produktu. Program skupia się także na rozwijaniu umiejętności komunikacji pomiędzy zespołem programistycznym a rynkiem, a także między zespołem programistycznym a kierownikiem produktu.

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • It project management
  • It product management

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • It project management
  • It product management

  STUDIA I STOPNIA

  O przyjęciu na studia decyduje kolejność składania dokumentów. Przedmioty zdawane na maturze oraz wyniki maturalne nie są decydujące.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Da Vinci w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)