• AKADEMIA TRENERÓW BIZNESU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: Studia Akademia trenerów biznesu przygotowują do samodzielnego, profesjonalnego stworzenia i zrealizowania procesu szkoleniowego. Absolwent potrafi zbadać zapotrzebowanie na szkolenia, dobrać tematy oraz odpowiednie narzędzia służące procesowi rozwoju odbiorców.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AUDYT WEWNĘTRZNY I KONTROLA ZARZĄDCZA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: Studia Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza pozwolą słuchaczom uzyskać teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą audytu wewnętrznego oraz funkcjonowania kontroli w przedsiębiorstwie. Mają na celu przygotowanie nowych audytorów wewnętrznych do sprawnego i rzetelnego wykonywania zawodu. Nabyte umiejętności mają wpłynąć na profesjonalizm wykonywanych przez słuchaczy zadań w działach audytu wewnętrznego różnorodnych jednostek.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BANKOWOŚĆ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: Uczestnicy Studium poznają rolę sektora bankowego we współczesnej gospodarce rynkowej, zarówno w kontekście działania banku centralnego, jak i specyfiki funkcjonowania banku komercyjnego. Poza poznaniem wiedzy, uczestnicy studium będą mogli zdobyć niezbędne umiejętności w zakresie wykonywania podstawowych operacji bankowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • COACHING I MENTORING DLA PRAKTYKÓW ZARZĄDZANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: Celem studiów Coaching i mentoring dla praktyków zarządzania jest przygotowanie uczestników studium do skutecznego wspierania ludzi i zespołów w rozwoju zawodowym, a także osobistym. Absolwenci będą wyposażeni w wiedzę, umiejętności i narzędzia pozwalające realizować role coacha lub mentora w swoich organizacjach i firmach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HR BUSINESS PARTNER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: Studia podyplomowe HR Business Partner przygotowują słuchaczy do efektywnego łączenia biznesu i HR w Organizacji. W trakcie studiów uczą się oni praktycznych metod budowania i rozwijania zespołów pracowniczych, przy uwzględnieniu uwarunkowań biznesowych i celów przedsiębiorstwa. Program nauczania uwzględnia nabywanie praktycznych umiejętności niezbędnych w nowoczesnych działach i firmach HR’owych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KADRY I PŁACE W PRAKTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: Celem Studiów Podyplomowych Kadry i płace w praktyce jest przekazanie słuchaczom wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu prawa pracy, prawa  podatkowego, wynagrodzeń, dokumentacji kadrowej, podatkowej oraz ZUS . Studenci będą mogli również nabyć praktyczną wiedzę dotyczącą naliczania wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych oraz wykonywania innych, niezbędnych funkcji kadrowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KOMUNIKACJA, NEGOCJACJE I ZARZĄDZANIE EMOCJAMI W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: Celem studiów jest przekazanie umiejętności pozwalających na poprawę jakości komunikacji interpersonalnej, ze szczególnym uwzględnieniem sfery biznesowej. W trakcie zajęć, których większość ma charakter warsztatowy, uczestnicy studium poznają metody i narzędzia skutecznej wymiany informacji z uwzględnieniem emocji towarzyszących interakcjom.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KSZTAŁTOWANIE WIZERUNKU PUBLICZNEGO. PREZENTACJE I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: wyposażanie absolwenta w wieloaspektową wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia ról publicznych. Kończąc studia absolwenci będą wyposażeni w narzędzia pozwalające samodzielnie przygotować i zaprezentować efektywne wystąpienie świadomie kreując swój wizerunek i mając świadomość wpływu tego na biznes.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • OPTYMALIZACJA PODATKOWA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: Celem studiów Optymalizacja podatkowa dla małych i średnich przedsiębiorstw jest przekazanie kompletnej wiedzy dotyczącej zarządzania otoczeniem podatkowym przedsiębiorstw, możliwości legalnego, optymalnego obniżenia zobowiązań podatkowych i parapodatkowych przy uwzględnieniu ryzyka podatkowego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TOP SALES REPRESANTATIVE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: Studia podyplomowe Top Sales Representative (TSR) to doskonały sposób na zwiększenie efektywności działów sprzedażowych. To unikatowa na rynku oferta skierowana  do handlowców i sprzedawców rozwoju osobistego i możliwości zdobycia dyplomu studiów wyższych.

  Studia te inicjują i wspierają indywidualny rozwój osób wiążących swój rozwój z szeroko rozumianymi kontaktami biznesowymi. Studia TSR dają możliwość uczestnikom wypracowania zaawansowanych technik interpersonalnych i postaw sprzyjających rozwojowi zawodowemu. Pozwalają poznać zarówno psychologiczne podstawy procesów sprzedażowych, jak i ekonomiczne i prawne aspekty ważne w działalności handlowców i sprzedawców.

  Studia mają charakter maksymalnie praktyczny. Zdecydowana większość zajęć realizowanych jest w trybie warsztatowym. Naszymi wykładowcami są praktycy biznesu i trenerzy największych firm krajowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZAKŁADANIE I PROWADZENIE WŁASNEJ FIRMY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: Studia Zakładanie i prowadzenie własnej firmy przygotowują absolwentów do samodzielnego kreowania swojego biznesu. Cechą tych studiów jest maksymalnie praktycznie podejście do problemu: przekazanie konkretnych umiejętności przydatnych przy rejestracji, prowadzeniu i rozwijaniu własnej firmy.

  WSFI ma wieloletnie doświadczenie praktyczne w pomocy przy zakładaniu i rozwijaniu działalności gospodarczych. Dzięki projektom realizowanym przez WSFI powstało już ponad 500 przedsiębiorstw! Dysponujemy doskonałą kadrą dydaktyczną składającą się z praktyków biznesu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi

Opinie (0)