• DIAGNOSTYKA FUNKCJONALNA W SPORCIE

  Rekrutacja

  Diagnostyka funkcjonalna w sporcie to praktyczne przedstawienie koncepcji polegającej na podejściu funkcjonalnym do oceny i treningu sportowego i medycznego w oparciu o najnowszą wiedzę, doświadczenie kliniczne oraz współczesne doniesienia naukowe.

  Celem szkolenia jest przedstawienie metod diagnostycznych do oceny funkcjonalnej zawodników różnych dyscyplin sportu. W zakresie merytorycznym identyfikacja asymetrii, ograniczeń ruchowych oraz analiza stanu pacjenta/sportowca. Podczas szkolenia uczestnicy poznają koncepcję testów funkcjonalnych oraz strategię postępowania korekcyjnego w oparciu o wyniki uzyskane w przeprowadzonych testach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

 • FLOSSING W SPORCIE

  Rekrutacja

  Zastosowanie Flossingu w sporcie to praktyczne przedstawienie koncepcji polegającej na wykorzystaniu zjawiska kompresji w celu stymulacji przekrwienia tkanek, poprawy mobilności skóry, powięzi oraz mięśni co w treningu sportowca ma podstawowe znaczenie.

  Celem szkolenia jest przedstawienie metody oraz efektów wykorzystania taśm „floss band” u zawodników różnych dyscyplin sportu. W zakresie merytorycznym identyfikacja potrzeb treningowych oraz metodyka zastosowania Flossingu jako narzędzia wspomagającego pracę trenera czy samego zawodnika.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

 • ORYGINALNE SZKOLENIE KINESIOTAPING KT1/KT2

  Rekrutacja

  W przeciwieństwie do tradycyjnych metod tapingu sportowego, który opiera się na usztywnianiu stawów w celu ich stabilizacji na czas wzmożonego wysiłku, taping Kinesio® nie ogranicza ruchu. Taśmy Kinesio® Tex stosuje się w leczeniu wszelkich dolegliwości, począwszy od bólu głowy, a kończąc na bólach stop. Najczęstsze przykłady to rehabilitacja sportowa, zespół cieśni nadgarstka, bóle pleców (nadwichnięcia, wypadanie dysku), schorzenia kolan i barków i wiele innych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej Wydział Zamiejscowy w Szczecinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)