Akademia Ateneum w Gdańsku

English philology - studies in english

ul. 3 Maja 25A

80-802 Gdańsk

tel. 58 722-08-00

e-mail: rekrutacja@ateneum.edu.pl

English philology - studies in english

Akademia Ateneum w Gdańsku

ul. 3 Maja 25A

80-802 Gdańsk

tel. 58 722-08-00

e-mail: rekrutacja@ateneum.edu.pl

 • ENGLISH PHILOLOGY

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kierunki filologiczne cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza gdy realizowane są w języku obcym. Przykładem jest English Philology, czyli kierunek oferowany przez Akademię Ateneum. To propozycja dla tych, którzy pragną pozyskać umiejętności językowe na najwyższym poziomie.

  Kształcenie na kierunku English Philology w Akademii Ateneum zakłada przede wszystkim praktyczną naukę języka angielskiego od poziomu B2 do poziomu C1. Ponadto, studenci pozyskują wiedzę z zakresu natury języka angielskiego, jego historii, kultury i literatury krajów anglojęzycznych. Kierunek skierowany jest głównie do osób dokonujących świadomego wyboru nauki wyłącznie w języku angielskim.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Ateneum w Gdańsku.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)