• AKADEMIA TRENERÓW BIZNESU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: Studia Akademia trenerów biznesu przygotowują do samodzielnego, profesjonalnego stworzenia i zrealizowania procesu szkoleniowego. Absolwent potrafi zbadać zapotrzebowanie na szkolenia, dobrać tematy oraz odpowiednie narzędzia służące procesowi rozwoju odbiorców.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • AUDYT WEWNĘTRZNY I KONTROLA ZARZĄDCZA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza pozwolą słuchaczom uzyskać teoretyczną i praktyczną wiedzę dotyczącą audytu wewnętrznego oraz funkcjonowania kontroli w przedsiębiorstwie. Mają na celu przygotowanie nowych audytorów wewnętrznych do sprawnego i rzetelnego wykonywania zawodu. Nabyte umiejętności mają wpłynąć na profesjonalizm wykonywanych przez słuchaczy zadań w działach audytu wewnętrznego różnorodnych jednostek.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • BANKOWOŚĆ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Uczestnicy Studium poznają rolę sektora bankowego we współczesnej gospodarce rynkowej, zarówno w kontekście działania banku centralnego, jak i specyfiki funkcjonowania banku komercyjnego. Poza poznaniem wiedzy, uczestnicy studium będą mogli zdobyć niezbędne umiejętności w zakresie wykonywania podstawowych operacji bankowych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • COACHING I MENTORING DLA PRAKTYKÓW ZARZĄDZANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Coaching i mentoring dla praktyków zarządzania jest przygotowanie uczestników studium do skutecznego wspierania ludzi i zespołów w rozwoju zawodowym, a także osobistym. Absolwenci będą wyposażeni w wiedzę, umiejętności i narzędzia pozwalające realizować role coacha lub mentora w swoich organizacjach i firmach.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • KADRY I PŁACE W PRAKTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem Studiów Podyplomowych Kadry i płace w praktyce jest przekazanie słuchaczom wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu prawa pracy, prawa  podatkowego, wynagrodzeń, dokumentacji kadrowej, podatkowej oraz ZUS . Studenci będą mogli również nabyć praktyczną wiedzę dotyczącą naliczania wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych oraz wykonywania innych, niezbędnych funkcji kadrowych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • KOMUNIKACJA, NEGOCJACJE I ZARZĄDZANIE EMOCJAMI W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie umiejętności pozwalających na poprawę jakości komunikacji interpersonalnej, ze szczególnym uwzględnieniem sfery biznesowej. W trakcie zajęć, których większość ma charakter warsztatowy, uczestnicy studium poznają metody i narzędzia skutecznej wymiany informacji z uwzględnieniem emocji towarzyszących interakcjom.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • KSZTAŁTOWANIE WIZERUNKU PUBLICZNEGO. PREZENTACJE I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE. - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel studiów: wyposażanie absolwenta w wieloaspektową wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia ról publicznych. Kończąc studia absolwenci będą wyposażeni w narzędzia pozwalające samodzielnie przygotować i zaprezentować efektywne wystąpienie świadomie kreując swój wizerunek i mając świadomość wpływu tego na biznes.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MANAGER HANDLU MIĘDZYNARODOWEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Od wielu lat problemem polskich przedsiębiorstw (szczególnie MŚP) jest względnie mała obecność  na rynkach zagranicznych. O ile niemieckie firmy – nawet te małe, rodzinne – aktywnie zdobywają klientów poza granicami kraju, to ekspansja polskich firm na rynkach międzynarodowych dokonuje się mniej dynamicznie. Nasze studia mają na celu przełamać tą barierę.

  Studia Manager handlu międzynarodowego dają praktyczną wiedzę i umiejętności pozwalające pozyskać klientów na rynkach zagranicznych, a także podbudowę teoretyczną pozwalającą prowadzić profesjonalnie działalność eksportową.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • OPTYMALIZACJA PODATKOWA DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Optymalizacja podatkowa dla małych i średnich przedsiębiorstw jest przekazanie kompletnej wiedzy dotyczącej zarządzania otoczeniem podatkowym przedsiębiorstw, możliwości legalnego, optymalnego obniżenia zobowiązań podatkowych i parapodatkowych przy uwzględnieniu ryzyka podatkowego.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZAKŁADANIE I PROWADZENIE WŁASNEJ FIRMY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia Zakładanie i prowadzenie własnej firmy przygotowują absolwentów do samodzielnego kreowania swojego biznesu. Cechą tych studiów jest maksymalnie praktycznie podejście do problemu: przekazanie konkretnych umiejętności przydatnych przy rejestracji, prowadzeniu i rozwijaniu własnej firmy. WSFI ma wieloletnie doświadczenie praktyczne w pomocy przy zakładaniu i rozwijaniu działalności gospodarczych. Dzięki projektom realizowanym przez WSFI powstało już ponad 500 przedsiębiorstw! Dysponujemy doskonałą kadrą dydaktyczną składającą się z praktyków biznesu.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Kaliszu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)