• STUDIA W ZAKRESIE NAUK SPOŁECZNYCH W DYSCYPLINIE PEDAGOGIKA

  Rekrutacja

  stopień: ()
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne
  typ studiów:
  czas trwania:
  tytuł zawodowy:

  Program Kształcenia w Szkole Doktorskiej Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie realizowany jest  w dyscyplinie pedagogika i umożliwia zdobycie specjalistycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia badań zwieńczonych złożeniem rozprawy doktorskiej w zakresie teologii lub pedagogiki oraz przygotowanie do podjęcia roli badacza i nauczyciela akademickiego. Jest nowoczesną, spersonalizowaną propozycją rozwoju ścieżki kariery naukowej.

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • STUDIA W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH W DYSCYPLINIE NAUKI TEOLOGICZNE

  Rekrutacja

  stopień: ()
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne
  typ studiów:
  czas trwania:
  tytuł zawodowy:

  Program Kształcenia w Szkole Doktorskiej Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie realizowany jest w dyscyplinie nauki teologiczne i umożliwia zdobycie specjalistycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia badań zwieńczonych złożeniem rozprawy doktorskiej w zakresie teologii lub pedagogiki oraz przygotowanie do podjęcia roli badacza i nauczyciela akademickiego. Jest nowoczesną, spersonalizowaną propozycją rozwoju ścieżki kariery naukowej.

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie

Opinie (0)