Biuro rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

pokój R.005, parter, rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

697 230 138

Biuro rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

pokój R.005, parter, rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

697 230 138

 • BIZNES MANAGER

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kierunek Biznes Manager to innowacyjna odpowiedź na dynamicznie ewoluujące wymagania rynku pracy. Zbliża ze sobą kluczowe obszary, takie jak zarządzanie, administracja, komunikacja i negocjacje. Przygotowuje specjalistów, którzy z powodzeniem radzą sobie zarówno w samodzielnej realizacji zadań, jak i efektywnie współpracują w zespołach różnorodnych firm i instytucji. Zapewnia wiedzę z zakresu planowania pracy, tworzenia zespołów i zarządzania zasobami ludzkimi.

  Rozwija umiejętności komunikacyjne w kontekście zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego komunikatu w firmach, wykorzystując języki obce w biznesie oraz różne kanały komunikacyjne, włącznie z mediami społecznościowymi. Kształci w obszarze obsługi aplikacji biurowych, dokumentacji i zagadnień prawnych. Ponadto, skupia się na analizie i doskonaleniu procesów wewnętrznych organizacji oraz otaczającego ją środowiska, umożliwiając podejmowanie mądrych decyzji dotyczących struktury firmy.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Ścieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Employer branding
  • Procesy operacyjne
  • Office management

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Employer branding
  • Procesy operacyjne
  • Office management

  STUDIA I STOPNIA

  O przyjęciu na studia decyduje kolejność składania dokumentów. Przedmioty zdawane na maturze oraz wyniki maturalne nie są decydujące.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Da Vinci w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)