Biuro rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

pokój R.005, parter, rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

697 230 138

Biuro rekrutacji

ul. Kutrzeby 10

61-719 Poznań

pokój R.005, parter, rotunda

rekrutacja@cdv.pl

697 690 034

697 230 138

 • GAME DEVELOPMENT

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Game Development to innowacyjny kierunek, który efektywnie odpowiada na dynamiczne potrzeby rozwijającego się sektora gier. Szkoli profesjonalistów, wyposażając ich w praktyczne umiejętności, rozległą wiedzę i pasję do kreowania gier. Zapoznaje z zasadami Game Developmentu, umożliwiając eksplorację kluczowych obszarów: programowania, projektowania oraz grafiki w kontekście gier. Kładzie nacisk na wykorzystanie nowoczesnego sprzętu i obsługę specjalistycznych programów.

  Skupia się na promowaniu współpracy zespołowej, tworzeniu prototypów gier oraz generowaniu, weryfikacji i implementacji pomysłów. Dzięki wsparciu doświadczonych wykładowców, którzy sami pracowali w branży, studenci mają szansę uczestniczyć w rzeczywistych projektach zgodnych z najnowszymi standardami tworzenia gier.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Projektowanie gier
  • Programowanie gier
  • Grafika gier

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Projektowanie gier
  • Programowanie gier
  • Grafika gier

  STUDIA I STOPNIA

  O przyjęciu na kierunek Game Development decyduje rozmowa kwalifikacyjna. Zasady i terminy jej przeprowadzania znajdują się na stronie kierunku, w zakładce „rekrutacja”.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Collegium Da Vinci w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)