al. Kijowska 14

30-079 Kraków

wszib@wszib.edu.pl

+(48) 12 635 68 00

al. Kijowska 14

30-079 Kraków

wszib@wszib.edu.pl

+(48) 12 635 68 00

 • PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ CYFROWA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Kształcenie na kierunku Przedsiębiorczość cyfrowa w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie umożliwia pozyskanie wiedzy interdyscyplinarnej, czyli złożonej z licznych zagadnień, dotyczących między innymi: zarządzania, ekonomii, finansów, wzbogaconej o najnowsze doświadczenia związane z zastosowaniem narzędzi ICT we współczesnym biznesie.

  Studenci zaznajamiają się między innymi z: relacjami i zależnościami zachodzącymi między podmiotami gospodarczymi a instytucjami społecznymi tworzącymi ich otoczenie, narzędziami IT do rozwiązywania praktycznych problemów z obszaru automatyzacji procesów biznesowych i marketingowych, wsparciem procesów podejmowania decyzji, modelowaniem danych, zasadami tworzenia biznesplanu sklepu internetowego, komunikacją międzykulturową w organizacji, jak również bankowością cyfrową.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)

Pokaż więcej