• AKADEMIA MENEDŻERA (STUDIA MENEDŻERSKIE) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest dostarczenie słuchaczom nowoczesnej wiedzy, niezbędnej w zarządzaniu współczesną firmą, oraz doskonalenie kwalifikacji kierowniczych kluczowych w sprawnym kierowaniu zespołami ludzkimi. Studia przeznaczone są dla osób zajmujących się zarządzaniem na dowolnym szczeblu hierarchii organizacyjnej, a więc członków rad nadzorczych i zarządów oraz prezesów firm, dyrektorów, kierowników funkcjonalnych i specjalistów. Studia skierowane są również do osób prowadzących działalność gospodarczą lub zamierzających rozpocząć taką działalność.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ANALITYKA BIZNESOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na co dzień pracujesz z różnorodnymi zbiorami danych. Zwykle wykorzystujesz arkusz kalkulacyjny, wprowadzasz lub wklejasz dane, tworzysz formuły, formatujesz wizualnie i odsyłasz dalej. Pewne czynności powtarzają się co chwilę, więc wykorzystujesz makra i VBA. Jesteś wprawionym, doświadczonym użytkownikiem Microsoft Excel. Wiesz jednak, że potrzebujesz czegoś więcej.

  Ilość danych zwiększa się coraz bardziej, raporty oraz wnioski z analizy są potrzebne innym coraz szybciej, proste wykresy i tabele już nie wystarczają, masz coraz mniej czasu na zrobienie tego samego. Potrzebujesz nowej jakości, potrzebujesz lepszych narzędzi. Potrzebujesz wiedzy i praktycznych rozwiązań, które znajdziesz na kierunku Analityka Biznesowa.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • AUTOMOTIVE QUALITY EXPERT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Automotive Quality Expert to studia podyplomowe współorganizowane z firmą konsultingową LUQAM.

  Najlepiej oddający potrzeby rynkowe program studiów poświęcony operacyjnym zagadnieniom związanym w zarządzaniem jakością w motoryzacji w Polsce. Zajęcia prowadzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i konsultingowym w branży motoryzacyjnej – managerowie jakości i eksperci z branży automotive.

  Zajęcia  zapewniają przeszkolenie słuchacza zarówno pod względem systemowym (IATF 16949, VDA 6.3, VDA 6.5, VDA 2), jak i pod względem narzędzi specyficznych dla branży automotive. Celem studiów jest uzupełnienie/zdobycie, bądź potwierdzenie kwalifikacji, wiedzy i umiejętności przez osoby, które przymierzają się do pełnienia wiodących ról w zakresie systemów i narzędzi zarządzania w przedsiębiorstwach z branży motoryzacyjnej.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • COACHING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przygotowują do prowadzenia zarówno coachingu biznesowego jak również innych odmian coachingu wg modelu holistycznego, w tym również grupowego (team coachingu).

  Zdecydowana większość zajęć ma formę warsztatową opartą na nowoczesnych metodach uczenia się osób dorosłych (mniej więcej 20% teorii vs 80% praktyki). Słuchacze współtworzą program studiów poprzez aktywne uczestnictwo oraz praktyczne doświadczanie sytuacji „z życia wziętych”. Dzięki temu uczą się jak prowadzić coaching, a także mogą doświadczyć go z perspektywy klienta coachowanego.

  Oprócz wiedzy i umiejętności bardzo duży nacisk kładzie się na kształtowanie zawodowej postawy bazując na standardach kodeksu etycznego International Coach Federation.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • JAVA WEB DEVELOPER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie wiadomości na temat sposobów programowania aplikacji webowych w technologii Java. Zdobyta wiedza i umiejętności umożliwią absolwentowi samodzielne tworzenie i uruchamianie aplikacji spełniających odpowiednie kryteria przydatności, stawiane przez firmy zajmujące się produkcją oprogramowania.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • LEAN SIGMA ACADEMY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przedsięwzięcie łączy w sobie elementy tradycyjnych studiów podyplomowych (wykłady i ćwiczenia) z nowoczesną formułą szkoleniową (warsztaty i gra symulacyjna) oraz z działaniami optymalizacyjnymi w praktyce w ramach wizyty w przedsiębiorstwie.

  Studia zostały zaprojektowane tak, aby uczestnik mógł przełożyć wiedzę zdobytą podczas wykładów i ćwiczeń na działania optymalizacyjne w praktyce – m.in. podczas warsztatów i gry symulacyjnej realizowanych w ramach zajęć.

  Uczestnicy studiów podyplomowych Lean Sigma Academy:

  • zdobędą kompleksową wiedzę z zakresu Lean Management i Six Sigma,
  • będą mieć możliwość obrony projektu Six Sigma na poziomie Green Belt,
  • wykształcą postawy i umiejętności przydatne w codziennej pracy,
  • będą mieć możliwość wizyty w partnerskim zakładzie produkcyjnym.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • LEAN SIGMA EXPERT IN SERVICES - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Lean Sigma Expert in Services to studia podyplomowe zaprojektowane dla pracowników firm usługowych oraz pracowników firm realizujących swoje zadania w przestrzeni biurowej, współorganizowane z firmą konsultingową LUQAM.

  Studia łączą w sobie elementy dwóch koncepcji zarządzania: Lean Management i Six Sigma, poszerzone o moduły związane m.in. z sztuczną inteligencją, mapowaniem procesów, badaniem efektywności pracy, zarządzaniem wizualnym i cyberbezpieczeństwem.

  Studia kierowane są do osób nastawionych na zwiększanie swoich kompetencji w zakresie zarządzania zmianą, doskonalenia i optymalizacji procesów i wyników w obszarach usług i administracji.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MANAGER INDUSTRY 4.0 - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia Manager Industry 4.0 zostały stworzone z myślą o przekazywaniu wiedzy i omawianiu praktycznych rozwiązań związanych z 4 rewolucją przemysłową, która staje się faktem również w polskich przedsiębiorstwach produkcyjnych. Przemysł 4.0 jest pojęciem oznaczającym system produkcyjny umożliwiający elastyczne zmiany asortymentu i zwiększanie wydajności wytwarzania.

  Sztuczna inteligencja, Big Data, cyberbezpieczeństwo, Digital Twin, zastosowanie technologii rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości (AR/VR) czy prewencyjne utrzymanie ruchu to tylko kilka zagadnień poruszanych w ramach programu kierunku. Przemysł 4.0 nie dotyczy wyłącznie technologii, ale także wydajnych sposobów pracy, roli ludzi w przemyśle i reagującego na zmieniającą się sytuację rynkową „szczupłego” i „zwinnego” zarządzania, stąd uwzględnione zostały w programie także zajęcia z kompetencji miękkich.

  Udział w studiach podyplomowych Manager Industry 4.0 to doskonała propozycja dla managerów produkcji, inżynierów, kierowników działów technicznych i wszystkich zainteresowanych wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań w przemyśle. Program studiów jest realizowany przez doświadczonych specjalistów z zakresu przemysłu i nowoczesnych technologii, którzy posiadają wiedzę i praktyczne doświadczenie w zakresie Industry 4.0, którym podzielą się ze studentami podczas zajęć.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MANAGER PROJEKTÓW AI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Manager Projektów AI to propozycja dla osób, które chcą zdobyć kompleksową wiedzę na temat najnowszych technologii i narzędzi stosowanych w projektowaniu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Podczas zajęć wykładowcy – eksperci w dziedzinie zarządzania projektami i sztucznej inteligencji podzielą się swoim doświadczeniem oraz pokażą, jak wygląda praca na stanowisku Managera Projektów związanych z AI.

  Studia adresowane są zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w tym obszarze, jak i do osób z doświadczeniem w pracy z technologiami informatycznymi. Wiedza zdobyta podczas studiów Manager Projektów AI będzie przydatna zarówno w pracy w firmach zajmujących się sztuczną inteligencją, jak i w każdej innej branży, w której wykorzystywane są nowoczesne technologie.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MENADŻER DS. ZAKUPÓW – PROCUREMENT LEADER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Program studiów obejmuje szerokie spectrum strategii i narzędzi wykorzystywanych przez osoby zajmujące się zakupami i sourcingiem w przedsiębiorstwie, a także zagadnienia związane z psychologią zakupów. Największym atutem studiów jest rozszerzenie ich zakresu na kompetencje miękkie przydatne w pracy zakupowca oraz na przedmioty specjalistyczne takie jak grupy zakupowe czy praca z dostawcami.

  Finansowe i prawne aspekty zakupów, grupy zakupowe, strategie zakupów, sztuka negocjacji czy zarządzanie reklamacjami to tylko przykładowe zagadnienia omawiane w ramach studiów. Słuchacze poznają ponadto narzędzia pomocne w pracy zakupowca. Zdobywają również zdolności analitycznego myślenia, zarządzania procesami oraz harmonijnej współpracy z pozostałymi działami firmy.

  Wszystkie zajęcia prowadzą konsultanci firmy LUQAM.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • MENEDŻER JAKOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Uczestnicy studiów podyplomowych poznają systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności oraz będą przygotowani do pełnienia funkcji Auditora Wewnętrznego HACCP, Auditora Wewnętrznego ISO 9001 oraz Auditora Wewnętrznego w laboratoriach badawczych i wzorcujących ISO 17025. Poza dyplomem ukończenia studiów uczestnicy otrzymają stosowne certyfikaty wliczone w cenę studiów.

  Zajęcia na studiach podyplomowych prowadzone są przez osoby posiadające bogate doświadczenie w zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną żywności. Program studiów podyplomowych cechuje zbilansowany układ treści teoretycznych i praktycznych. Wiedza, którą zdobędą uczestnicy obejmuje m.in. takie zagadnienia, jak organizowanie procesu produkcji żywności, podstawy prawa żywnościowego, badania laboratoryjne żywności czy zarządzanie łańcuchem dostaw żywności.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PROGRAMISTA PYTHON - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest zapoznanie uczestników z technikami programowania w języku Python oraz najpopularniejszymi bibliotekami i frameworkami tego języka. Zdobyta wiedza i umiejętności umożliwią absolwentowi samodzielne tworzenie aplikacji w języku Python. Treści kształcenia są oparte na doświadczeniu wynikającym z realizacji rzeczywistych, złożonych projektów informatycznych. Studia odpowiednie dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tym językiem programowania.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOLOGIA WPŁYWU I KOMUNIKACJA PERSWAZYJNA W BIZNESIE I PRZYWÓDZTWIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podczas studiów słuchacze dowiedzą się między innymi: jak racjonalnie podejmować decyzje, jak uniknąć naturalnych dla człowieka błędów oceniania i podejmowania decyzji, jak uniknąć błędów przy szacowaniu i podejmowaniu ryzyka, jak budować stosunki w biznesie w zgodzie z zasadami psychologii, jak poprawnie argumentować, jak skutecznie negocjować, jak chronić się przed manipulacją, jak motywować ludzi do działania, jak zaprojektować szeroko rozumianą reklamę, aby dotarła do konsumentów.

  Studia są adresowane do osób zainteresowanych wdrażaniem programów zmian w organizacji, które mają na celu wzmacnianie zasobów i efektywności funkcjonowania organizacji i pracowników. Jest to program nie tylko dla specjalistów ds. marketingu i menadżerów, ale również dla osób pragnących rozszerzyć swoje kompetencje zawodowe o doradztwo biznesowe: psychologów, socjologów, pedagogów, prawników, specjalistów od zarządzania i ekonomistów.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • RACHUNKOWOŚĆ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe „Rachunkowość” adresowane są do osób, które pragną nabyć, poszerzyć lub zaktualizować swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie rachunkowości i podatków.

  Celem tych studiów jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu rachunkowości, prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa podatkowego, niezbędnych do wykonywania pracy na stanowiskach finansowo-księgowych. Mogą je także podjąć pragnący uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności: menedżerowie, pracownicy banków i administracji publicznej, a także osoby zamierzające samodzielnie prowadzić księgi rachunkowe.

  Teoretyczna i praktyczna wiedza przekazywana podczas zajęć jest uzupełniana licznymi materiałami dydaktycznymi o charakterze autorskim i zadaniami problemowymi. Studenci zaopatrywani są także w zbiór zadań z Rachunkowości finansowej z rozwiązaniami oraz aktualne interpretacje nowych lub ostatnio aktualizowanych unormowań prawnych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • SPECJALISTA DS. CYBERBEZPIECZEŃSTWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Głównym celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu technicznych i organizacyjnych aspektów cyberbezpieczeństwa. Studia koncertują się na praktyce bezpieczeństwa i ochrony informacji. W niezbędnym zakresie obejmują jednak również problematykę zarządzania cyberbezpieczeństwem oraz jego prawne aspekty.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • TPM CHAMPION. UTRZYMANIE RUCHU W PRAKTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Absolwent kierunku będzie potrafił stworzyć wizję systemu zarządzania utrzymaniem ruchu w oparciu o potrzeby przedsiębiorstwa, a także inspirować, motywować i rozliczać zespół wdrożeniowy. Uczestnicy studiów uzyskają kompleksową wiedzę z zakresu nowoczesnych metod zarządzania utrzymaniem ruchu, będą potrafili stworzyć kompetentny zespół TPM oraz poszerzą wiedzą techniczną z zakresu Lean Manufacturing.

  Program studiów obejmuje szereg tematów, m.in. takich jak: TPM, autonomiczne i prewencyjne utrzymanie ruchu, problem solving, reliability centered maintenance, lean mangement oraz SMED. Dodatkowo ważnym atutem jest rozwój kompetencji przywódczych.

  Największym atutem programu studiów są zajęcia prowadzone w całości przez managerów Lean oraz managerów UR.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ W PRAKTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy i umiejętności z zakresu efektywnego zarządzania produkcją. Słuchacze poznają podstawowe zasady oraz nowoczesne narzędzia, metody i mechanizmy zarządzania produkcją i rozwiązywanie problemów, którymi będą mogli posługiwać się w codziennej pracy. Uczestnicy aktywizowani są poprzez czynny udział w projektowaniu, badaniu, analizowaniu i wprowadzaniu nowych rozwiązań w zarządzaniu (szczególnie w trakcie 4-dniowej gry symulacyjnej).

  Program studiów obejmuje szereg tematów, takich jak: wykorzystanie Industry 4.0, budowanie systemu produkcyjnego, Digital Twin, normowanie i standaryzacja pracy, podstawy statystyki w analizie danych, autonomiczne utrzymanie ruchu, planowanie produkcji oraz analiza i optymalizacja Technicznego Kosztu Wytworzenia. Dodatkowo ważnym atutem jest rozwój kompetencji przywódczych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych z Zarządzania w zamówieniach publicznych wg Ustawy Prawo Zamówień Publicznych opartych na kompetencjach miękkich i twardych wg ProcurCompEU jest przygotowanie uczestników do efektywnego zarządzania procesem zamówień publicznych zgodnie z obowiązującym prawem, w oparciu o najnowsze trendy i standardy w tej dziedzinie.

  Studia te mają umożliwić rozwijanie umiejętności, wiedzy i kompetencji niezbędnych do wykonywania zawodu specjalisty ds. zamówień publicznych. Co istotne, stawiamy nie tylko na rozwój umiejętności twardych, jak planowanie i realizacja zamówień publicznych, poszerzenie znajomości procedur prawnych i administracyjnych, ale także na rozwój miękkich umiejętności m.in. interpersonalnych i przywódczych.

  Studia te są zaprojektowane tak, aby zapewnić uczestnikom zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu zamówień publicznych, co pozwoli im na skuteczne planowanie, przygotowanie, przeprowadzenie oraz kontrolę zamówień publicznych. Ponadto, studia te będą skupiać się na rozwijaniu umiejętności miękkich, takich jak komunikacja, negocjacje, przywództwo czy praca w zespole, aby uczestnicy byli w stanie efektywnie działać w środowisku zamówień publicznych.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE WIZERUNKIEM OSÓB I INSTYTUCJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nasz zespól praktyków i naukowców dzieli się z Wami swoim doświadczeniem. Chcemy przekazać Wam praktyczne narzędzia nowoczesnego podejścia do logicznego myślenia biznesowego.

  Pozwolą one na określenie spójnego stylu etycznych i strategicznych zasad i praktyk gospodarczych. Pomożemy Wam w określeniu strategicznych ram działania przedsiębiorstwa, które trzeba wziąć pod uwagę aby zbudować trwałe przedsiębiorstwo wypełniające swoją misję.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest zapoznanie się uczestników zarówno z praktycznymi, jak i teoretycznymi zagadnieniami związanymi z zarządzaniem zasobami ludzkimi (ZZL). ZZL postrzega ludzi jako cenne źródło sukcesów firmy i proponuje strategiczne, dalekowzroczne podejście do kierowania i rozwoju zasobów ludzkich. Program Studiów uwzględnia szczególnie takie zagadnienia jak: porozumiewanie się i komunikacja w firmie, pozyskiwanie pracowników, kierowanie i przywództwo, motywowanie.

  Studia skierowane są do: absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych konkretnymi zadaniami w firmach, pragnących w nowoczesny sposób gospodarować kadrami; pracowników zajmujących się zarządzaniem kadrami – personalnych, szkoleniowców, doradców, dyrektorów ds. kadrowych, dyrektorów ds. rozwoju personelu itp.; absolwentów studiów humanistycznych, których wiedza i umiejętności nie wystarczają do pełnienia funkcji kierowniczych w organizacjach, a dzięki studiom podyplomowym z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi zdobędą przygotowanie w tym zakresie.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)