plac Powstańców Śląskich 1/201

53-329 Wrocław

E-mail: kontakt@studia-online.pl

Tel.: 22 60 20 110

 

plac Powstańców Śląskich 1/201

53-329 Wrocław

E-mail: kontakt@studia-online.pl

Tel.: 22 60 20 110

 

 • ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE - STUDIA ONLINE

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: online
  Pokaż więcej

  forma studiów: online
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kształcenie na specjalności Zarządzanie kryzysowe w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego umożliwia pozyskanie szerokiej wiedzy, złożonej z zagadnień odnoszących się do socjologii, psychologii, prawa, etyki oraz organizacji i zarządzania.

  Studenci zaznajamiają się między innymi z: psychologicznymi aspektami sytuacji kryzysowych, zasadami kierowania zespołem, zasadami funkcjonowania państwa w stanach nadzwyczajnych, komunikacją w sytuacjach kryzysowych.

  Uczą się jak organizować proces ewakuacji, zarządzać ryzykiem w sytuacjach kryzysowych, działać w porozumieniu ze służbami mundurowymi i organami administracji publicznej, podejmować racjonalne działania w zakresie rekonstrukcji infrastruktury krytycznej.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (4)

PAtiiii Ocena odpowiedz

Moim zdaniem to przede wszystkim kierunek dla ciekawych i odważnych świata. Duży plus za to, że tutaj wśród prowadzących jest też dużo praktyków i da się to odczuć - fajnie, jak ktoś zamiast rzucać suche definicje opowiada Ci coś z pasją.

lula Ocena odpowiedz

Zapotrzebowanie na rynku pracy na takich speców jest teraz spore, więc jeżeli ktoś się zastanawia nad tym kierunkiem, to myślę, że nie ma co zwlekać z rekrutacją. Ja studiuję, a w międzyczasie rozglądam się za miejscem do zrobienia praktyk i ofert serio jest sporo - od administracji po przedsiębiorstwa prywatne. Liczę, że na samych praktykach nie stanie i będę miała szansę wskoczyć od razu na młodszego specjalistę.

B.T. Ocena odpowiedz

Przyszłościowe studia na dobrym poziomie, dobre materiały do nauki i przejrzysty system na panelu studenta.

Kacper Ocena odpowiedz

Kierunek, który niedawno rozpocząłem na tej uczelni. Myślałem jeszcze o innym kierunku ale ostatecznie wybrałem ten. Polecam, jestem zadowolony.