Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Warszawska Uczelnia Ekonomiczna.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (10)

Mirek Ocena odpowiedz

Polecam! Ciekawe wykłady, super zajęcia, z których na pewno można wiele się nauczyć i wykorzystać w swojej pracy zawodowej.

Marzena Ocena odpowiedz

Polecam i uczelnię i studia podyplomowe. Mam wrażenie, że po 2 semestrach wyniosłam więcej wiedzy niż po studiach licencjackich na innej uczelni.

Bożena Ocena odpowiedz

Pracuję jako pedagog szkolny. Byłam na różnych kursach ale dopiero po studiach na WUE czuję, że naprawdę jestem przygotowana do pracy z młodzieżą.

Miś Uszatek Ocena odpowiedz

Polecam WUE. Studia podyplomowe dają szansę poszerzania swojej wiedzy w krótkim czasie. Na pewno zapisze się na kolejny kierunek podyplomówki!

KaśKa Ocena odpowiedz

Fajna uczelnia, fajna kadra, fajne zajęcia i wykłady, fajni koledzy i koleżanki, po prostu fajne miejsce!

Marek S. Ocena odpowiedz

Polecam z całego serca. Postanowiłem zmienić całkowicie branżę. Zapisałem się na studia podyplomowe i dzieki nim szybko wkroczyłem na nową ścieżke zawodową.

Maria Ocena odpowiedz

Jestem już po 40 r. ż. i nie sądziłam, że w tym wieku może mnie coś jeszcze zaskoczyć. A jednak. Dzięki studiom podyplomowym na WUE potwierdzam, człowiek uczy się całe życie.

Malwina Ocena odpowiedz

Dziękuję za te wspólnie spędzone 1,5 roku. Lecę teraz zdobywać świat!

JolaZet. Ocena odpowiedz

Świetne studia, program, kadra, trzy semestry zleciały nie wiadomo kiedy. Grupo dziękuję, znajomości na całe życie

AnnaN. Ocena odpowiedz

Program studiów stanowi doskonałą synergię teorii i praktyki, otwierając nowe perspektywy i nowe możliwości. Polecam.