• RACHUNKOWOŚĆ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia są administrowane przez Wydział Ekonomiczny, Katedrę Ekonomii Menedżerskiej i Rachunkowości. Studia są przeznaczone dla absolwentów wyższych uczelni, posiadających tytuł magistra lub inżyniera (licencjat). Studia trwają dwa semestry. Zajęcia są prowadzone systemem studiów niestacjonarnych (zaocznych). Zajęcia odbywają się w piątki (od godz. 16.30) i w soboty (od godz. 8.00) na Wydziale Ekonomicznym, przy ul. Żołnierskiej 47 w Szczecinie. Program studiów obejmuje następujące przedmioty: Organizacja rachunkowości, Podstawy rachunkowości, Rachunkowość finansowa I, Rachunkowość finansowa II, Rachunkowość informatyczna, Podstawy sprawozdawczości finansowej, Zaawansowana sprawozdawczość finansowa, Podstawy rachunku kosztów, Analiza finansowa, Ewidencje podatkowe, Podstawy prawa podatkowego, Zobowiązania ZUS.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • WYCENA NIERUCHOMOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia administrowane są przez Wydział Ekonomiczny ZUT.  A w nadchodzącym roku akademickim 2018/2019 będzie to już XIV edycja Studiów. Studia są przeznaczone dla absolwentów wyższych uczelni, posiadających tytuł magistra lub inżyniera (licencjata) niezależnie od ukończonego kierunku i specjalności. Trwają dwa semestry i prowadzone są w trybie studiów niestacjonarnych. Zajęcia rozpoczynają się na przełomie  października i listopada 2018 r. Celem Studiów jest przygotowanie słuchaczy do wykonywania zawodu inspektora bhp, a także podniesienie kwalifikacji osób już zatrudnionych w służbie BHP i np. umożliwienie awansu do specjalisty BHP. Studia te umożliwiają również uzyskanie drugiej specjalności zawodowej w zakresie bhp oraz uruchomienia własnej działalności w tym zakresie. Zajęcia są prowadzone przez pracowników naukowych naszej Uczelni, a także praktyków o dużym doświadczeniu zawodowym i dydaktycznym. Za sobą mamy już 13 lat doświadczenia w prowadzeniu tych Studiów! Dodatkowo słuchacze Studiów mają również możliwość ukończenia: kursu audytora wewnętrznego systemu PN-N-18001, a po zdaniu egzaminu otrzymanie certyfikatu audytora wewnętrznego lub kursu metodycznego dla wykładowców i organizatorów szkoleń realizowanego w formie warsztatów w wymiarze 32 godzin dydaktycznych (z dodatkowym świadectwem ukończenia kursu).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie .
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (3)

JJ Ocena odpowiedz

Jest OK, może niektóre przedmioty są prowadzone tak bez zaangażowania ale większość się sprawdza. No a w przeciwieństwie do podobnych wydziałów na innych uczelniach to zajęcia nie są odwoływane ani fikcyjne.

kj Ocena odpowiedz

Chyba nie studiowałeś na innej uczelni ja uważam wręcz odwrotnie. Jestem na II stopniu i szkoda że nie było mnie na tym wydziale na I stopniu.

bartosz typ Ocena odpowiedz

odradzam ten wydział, atmosfera jest taka jakby wykładowcy przychodzili tu za karę