GRAFIKA⋮ |
Rekrutacja |
stopień: (I) czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne
Pokaż więcej
Studenci kierunku Grafika na Społecznej Akademii Nauk rozwijają swoje kompetencje z obszaru malarstwa, rysunku oraz fotografii. Ta propozycja kształcenie z całą pewnością przypadnie do gustu osobom, które chcą rozwijać swój warsztat artystyczny. Program studiów na kierunku Grafika obejmuje zajęcia z zakresu tworzenia gier komputerowych, projektowania graficznego oraz animacji 2D i 3D.
Dlaczego warto?
Co po studiach?
Absolwenci kierunku Grafika są profesjonalnie przygotowani do podjęcia pracy m.in. w charakterze projektanta graficznego lub pracownika korporacji medialnych (portale internetowe, telewizja, wydawnictwa multimedialne). Zdobyta wiedza i umiejętności warsztatowe pozwolą im zajmować się projektowaniem stron internetowych i makiet aplikacji, realizacją filmów reklamowych, wizualizacji i materiałów multimedialnych, tworzyć dowolne projekty graficzne wykonane technikami klasycznymi, cyfrowymi lub mieszanymi w zakresie grafiki wydawniczej, plakatu i systemów identyfikacji wizualnej. Będą mogli również wykorzystywać nabyte umiejętności w indywidualnej kreacji twórczej.
Miejscem pracy absolwentów kierunku Grafika mogą być:
Absolwent Grafiki może także podjąć samodzielną praktykę zawodową na rynku reklamy, projektowania graficznego i multimediów.
ZWIŃ
Wymagania rekrutacyjneSpecjalności
Studia I stopnia stacjonarne
Studia I stopnia niestacjonarne
STUDIA I STOPNIA
Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ
Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
Ten kierunek był świetnym wyborem, który pozwolił rozwinąć moją pasję i zainteresowani
Polecam szkołę, a szczególnie zajęcia z dr (imię i nazwisko usunięte przez administratora) jako podróż przez świat wyobraźni i poszerzania horyzontów. Zaraźliwa fascynacja pozwoliła mi spojrzeć na świat scenografii z innej, nieznanej dotąd perspektywy i wyrobić sobie jakże przydatną wrażliwość świadomego widza. Ponadprogramowe zaangażowanie jak i wzorowa organizacja licznej grupy do której uczęszczałam przyczyniła się do sukcesów i debiutów moich koleżanek w tym mojego. Życzę wszystkim takich wykładowców. Prawdziwy nauczyciel starej porządnej szkoły. Opinia ze szczerego serca. Nie reklama.