Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Wyniki matury w liceach w województwie śląskim 2025
Wybrane przedmioty - wyniki matury 2025
Liczba szkół spełniających kryteria: 289
Typ szkoły
Wybierz kryteria rankingu
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Będzinie | 89.87% | 59.88% | 58.10% | 79.50% | 40.14% | 18.25% | 60.22% | 42% | 34.20% | 49.43% |
| II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie | 94.55% | 64.98% | 55.45% | 77.83% | 50.50% | - | 51.44% | 36.42% | - | 48% |
| III LO im. Cypriana Kamila Norwida w Będzinie | 86.36% | 59.86% | 43.09% | 74.95% | - | - | 52.42% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Będzinie | 13.33% | 31.84% | 16.50% | 46% | 4.14% | - | 33.90% | - | - | - |
| Akademickie Dwujęzyczne Liceum Oxford Secondary School w Bielsku-Białej | 100% | 68.73% | 59.47% | 91.13% | 44.20% | 20.80% | - | 44.86% | - | - |
| Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej | 100% | 78.96% | 76.40% | 97.67% | - | 36.27% | - | 46.18% | - | 55.20% |
| I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Bielsku-Białej | 100% | 80.11% | 90.07% | 95.75% | 68.25% | 60.46% | 84.83% | 75.99% | 65.44% | 60.14% |
| II Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Bielsku-Białej | 96.33% | 70.79% | 57.50% | 85.11% | 49.74% | - | 66.53% | 39.22% | 34.30% | 38.93% |
| III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w ZSO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej | 100% | 78.14% | 82.92% | 95.83% | 59.70% | 50.15% | 82.59% | 66% | 41.67% | 63.32% |
| IV Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Bielsku-Białej | 100% | 69.03% | 71.74% | 89.44% | 60.43% | 26.22% | 71.04% | 53.11% | 31.30% | 48.56% |
| Liceum Ogólnokształcące Bielskiej Szkoły Menedżerów w Bielsku-Białej | 68.75% | 56.47% | 34.27% | 71.07% | 20% | - | 52.50% | - | - | 32% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "copernicus w Bielsku-Białej | 10% | 36% | 14.20% | 36.90% | - | - | 17.57% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Bielsku-Białej | 50% | 38.53% | 35.58% | 62.91% | - | - | 34.69% | - | - | 20.17% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Bielskim Centrum Edukacji w Bielsku-Białej | 35.29% | 34.52% | 26.85% | 53.92% | 8.38% | - | 38.97% | 21% | - | 31.79% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Stanisława Sosabowskiego w Bielsku-białej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 25% | 37.75% | 21.20% | 75% | - | - | 50.53% | - | - | 18.20% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Studium Przedsiębiorczości "mago w Bielsku-Białej | 71.43% | 60.35% | 41.47% | 69.74% | - | 7.43% | 49.03% | - | - | 34% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej w Bielsku-Białej | 56.25% | 47.50% | 37% | 73.38% | - | - | 65% | - | - | 27.17% |
| Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-białej | 100% | 75.74% | 80.57% | 96.89% | 87.71% | 37.82% | 82.79% | 65.22% | 47% | 64.08% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Bbts w Bielsku-Białej | 94.74% | 61.45% | 43.84% | 67.26% | - | - | 50.57% | 20.63% | - | 24.39% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Bts "rekord w Bielsku-Białej | 88.46% | 53.35% | 58.62% | 74.73% | - | 13.67% | 50% | - | - | 38.27% |
| Liceum Ogólnokształcące Ośrodka Edukacji "sokrates w Bielsku-Białej | 62.50% | 54.98% | 33.13% | 61.09% | 12.05% | - | 42.27% | 19.60% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja w Bielsku-Białej | 100% | 67.75% | 62.86% | 93.86% | - | 26.33% | 81.14% | 54.13% | - | 65.80% |
| Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku-Białej | 100% | 80.68% | 81.76% | 89.34% | 55.53% | 40.50% | 72.58% | 46.22% | 30.17% | 63.60% |
| LO nr 8 w Bielsku-Białej | 100% | 69.77% | 80.14% | 93.67% | 61.66% | 27.85% | 80.29% | 69.19% | 48% | 48.35% |
| Nowe Prywatne Liceum Ogólnokształcące Cogito w Bielsku-Białej | 75% | 60.83% | 46.33% | 81.08% | - | - | 64.17% | - | - | - |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej | 94.74% | 72.37% | 68.42% | 85.74% | - | - | 60.44% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej | 91.67% | 74.44% | 56.67% | 91.78% | 66.40% | - | 81.32% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące "creative" w Bielsku - Białej w Bielsku-Białej | 40% | 59.40% | 25.60% | 74.60% | - | - | - | - | - | - |
| V LO w Bielsku-Białej | 100% | 85.08% | 94.13% | 97.83% | - | 55.51% | 91.82% | - | - | 78.22% |
| VI Liceum Ogólnokształcące w ZSO im. AK w Bielsku-Białej | 95% | 62.67% | 55.30% | 83.22% | 50.40% | - | 70.20% | - | - | 42.69% |
| Waldorfskie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Bielsku-białej | 100% | 70.73% | 67.73% | 93.68% | - | 26.75% | 76.69% | - | - | - |
| LO im. Powstańców Śląskich w Bieruniu | 97.81% | 61.77% | 64.55% | 83.83% | 51.10% | 28.76% | 66.96% | 28.05% | - | 39% |
| Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szczyrk Z Siedzibą w Buczkowicach | 100% | 70.41% | 54.24% | 76.06% | - | - | 49.29% | 32.88% | - | - |
| I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu | 97.10% | 66.31% | 72.39% | 88.51% | 65.33% | 26.72% | 73.82% | 58.46% | 38.50% | 53.52% |
| II LO im. Stefana Żeromskiego w Bytomiu | 69.23% | 64.15% | 34.23% | 74.12% | 33.43% | - | 56.95% | 31.67% | - | 24.67% |
| IV LO im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu | 98.63% | 71.58% | 69.59% | 90.14% | 66.95% | 24.38% | 69.20% | 55.67% | 46.08% | 54.07% |
| V Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Kamili Skolimowskiej w Bytomiu | 77.42% | 47.88% | 45.44% | 68.03% | - | 2.40% | 35.48% | 31.88% | - | - |
| VII LO w ZSAEiO w Bytomiu | 48.84% | 54.68% | 30.73% | 64.14% | 7.42% | 6% | 54.96% | 20.56% | - | 16.20% |
| IX Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Bytomiu | 33.33% | 52.43% | 34.86% | 65% | - | - | - | - | - | - |
| X LO w PSB w Bytomiu | 85.71% | 63.45% | 56.14% | 83.50% | 55.40% | 9.43% | 63.68% | - | - | - |
| Jera Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Bytomiu | 18.18% | 38.82% | 21.82% | 62% | - | - | 43.25% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Bytomiu Zakładu Dosknalenia Zawodowego w Katowicach | 55.56% | 46% | 29.67% | 55.89% | - | - | 27.79% | 17.43% | - | 30.33% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu | 100% | 49.13% | 59.25% | 83.63% | - | - | 70% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Bytomiu | 100% | 69.65% | 65.90% | 84.12% | - | - | 65.55% | - | - | - |
| I LO w AZSO im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie | 99.40% | 69.45% | 85.79% | 94.62% | 59.85% | 45.61% | 81.11% | 58.41% | 48.74% | 70.25% |
| II LO w ZSO nr 1 im. J. Ligonia w Chorzowie | 88% | 60.52% | 46.88% | 82.04% | 46.50% | - | 59.71% | - | - | - |
| III LO w AZSO im. Stefana Batorego w Chorzowie | 100% | 67.81% | 74.86% | 92.66% | 53.84% | 31.17% | 74.40% | 54.57% | 44.53% | 40.48% |
| IV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Chorzowie | 89.06% | 58.86% | 51.69% | 84.13% | 41.57% | 9% | 63.92% | 28.43% | - | 37% |
| VII LO w ZSTiO nr 4 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Chorzowie | 92.73% | 63.76% | 61.38% | 81.89% | 44% | - | 69.22% | 29.27% | - | 55.40% |
| IX LO w ZSO nr 2 im. Miłośników Ziemii Śląskiej w Chorzowie | 91.11% | 60.09% | 54.84% | 66.07% | - | 27.43% | 37.78% | 26.44% | - | - |
| Atut - Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Chorzowie | 28.57% | 44.88% | 18.86% | 56% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Chorzowie | 14.29% | 41.07% | 20.43% | 46.36% | - | - | 48.33% | - | - | - |
| LO w ZS SRKAK im. kard. prym. Augusta Hlonda w Chorzowie | 100% | 77.35% | 88.52% | 96.16% | - | 45.69% | 82.61% | 67.14% | - | 71.58% |
| I LO im. A. Osuchowskiego w Cieszynie | 99.37% | 64.73% | 72.66% | 91.79% | 62.24% | 33.96% | 73.27% | 56.36% | 41.81% | 53.96% |
| II LO im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie | 99.42% | 65.67% | 78.16% | 91.66% | 45.25% | 35.48% | 71.58% | 56.66% | 40.67% | 54.32% |
| III LO w ZS im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie | 97.50% | 55.94% | 61.58% | 80.66% | 40.67% | 21.25% | 53.04% | 22.18% | - | - |
| Katolickie LO im. św. Melchiora Grodzieckiego w Cieszynie | 78.57% | 52.29% | 41.43% | 74.14% | 29% | - | 52.36% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Cieszynie | 44.44% | 46.22% | 27.11% | 77.67% | - | - | 52.14% | - | - | - |
| LO Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie | 100% | 69.92% | 82.54% | 95.76% | 64.40% | 42.82% | 83.05% | 79.36% | 73.82% | 72.17% |
| Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych w Cieszynie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 92.86% | 66.57% | 44.14% | 93.57% | - | - | 70.36% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Czechowicach-Dziedzicach | 25.93% | 38.84% | 20.19% | 32.39% | - | - | 23.33% | - | - | - |
| LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach | 100% | 68.98% | 68.54% | 88.21% | 36.06% | 31.69% | 75.75% | 40.89% | - | 48.42% |
| LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Czeladzi | 72.73% | 57.82% | 40.91% | 65% | 14.83% | - | 46.57% | - | - | - |
| Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma Szewczyka w Czerwionce-Leszczynach | 48% | 48.92% | 39.68% | 62.72% | 26.10% | 14.80% | 43.87% | 24.63% | - | - |
| I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie | 100% | 71.09% | 77.39% | 90.22% | 62.44% | 39.63% | 70.87% | 59.15% | 41.74% | 60.37% |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Częstochowie | 100% | 59.11% | 69.79% | 88.39% | 51% | 42% | 67.07% | 58.44% | 64.40% | 39.14% |
| II Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Częstochowie | 30.77% | 38.15% | 28.15% | 45.69% | 16% | - | - | - | - | - |
| II LO im. Romualda Traugutta w Częstochowie | 99.15% | 68.01% | 82.29% | 91.45% | 66.25% | 46.82% | 78.05% | 66.71% | 60.46% | 57.43% |
| III LO w Częstochowie | 99.32% | 68.73% | 70.68% | 89.62% | 58.61% | 23.86% | 69.64% | 52.80% | 32.39% | 53% |
| IV LO im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie | 98.53% | 63.92% | 76.19% | 91.18% | 62.10% | 40.99% | 73.47% | 64.11% | 50.15% | 47.29% |
| V LO im. Adama Mickiewicza w Częstochowie | 96.67% | 55.19% | 54.03% | 76.63% | 31.99% | 9.63% | 50.72% | 32.84% | 16.48% | 31.66% |
| VII LO im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie | 99.42% | 68.92% | 76.71% | 86.56% | 40% | 33.38% | 66.20% | 51.28% | 40.26% | 55.28% |
| VIII LO samorządowe w Częstochowie | 90.63% | 50.01% | 51.33% | 73.85% | 26.68% | 6.62% | 45.06% | 18.78% | 18.60% | 29.04% |
| IX LO im. C. K. Norwida w Częstochowie | 99% | 75.60% | 80.38% | 89.34% | 66.94% | 42.75% | 75.71% | 62.59% | 52.83% | 63.38% |
| XII LO w ZSTiO im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie | 90.79% | 59.81% | 47.14% | 68.32% | 21% | 6% | 50% | 19.13% | 9% | 39.84% |
| Ala" Autorskie Liceum Artystyczne I Akademickie w Częstochowie | 86.67% | 62.80% | 42.53% | 82.13% | - | - | 74.50% | - | - | - |
| Jasnogórska Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia w Częstochowie | 83.33% | 54.50% | 67.83% | 83.58% | - | - | 63.22% | - | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Jasnogórskiej w Częstochowie | 89.47% | 52.74% | 54.63% | 70.71% | 43.87% | 23.20% | 61.26% | 41.40% | - | 50.38% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "pascal" w Częstochowie | 11.11% | 32.67% | 15.78% | 46.22% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Nobilito w Częstochowie | 100% | 57.23% | 55.38% | 79.54% | - | - | 61.38% | 18.60% | - | 27.25% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Rks Raków w Częstochowie | 100% | 69.65% | 77.20% | 89.20% | - | - | 68.35% | 43.60% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Częstochowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 59.09% | 39.52% | 24.96% | 50% | - | - | 35.50% | - | - | 18.64% |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Częstochowie | 100% | 75.10% | 77.62% | 87.80% | - | - | 69% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie | 87.50% | 61.86% | 47.50% | 88.39% | 48.38% | - | 68.75% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Częstochowie | 35% | 32.31% | 23.52% | 54.25% | - | - | 52.50% | 20.33% | - | 26.62% |
| I LO im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej | 98.04% | 67.03% | 72.44% | 89.95% | 57.95% | 36.43% | 69.51% | 53.24% | 34.30% | 43.13% |
| II LO im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej | 100% | 62.86% | 84.59% | 92.26% | 59.05% | 42.56% | 72.53% | 65.02% | 57.56% | 71.50% |
| III LO w ZSO nr 2 im. Lucjana Szenwalda w Dąbrowie Górniczej | 76.56% | 48.83% | 40.81% | 66.59% | 20.82% | 6.80% | 46.94% | - | - | 24.20% |
| V LO im. Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej | 100% | 69.29% | 72.75% | 94.95% | 52.44% | 22.60% | 74.45% | 61.15% | 48.52% | 57.88% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej | 93.33% | 56.87% | 53.73% | 71.13% | 31.67% | - | 64.38% | - | - | - |
| Katolickie LO im. św Brata Alberta w Dąbrowie Górniczej | 100% | 54.85% | 49.54% | 87.31% | - | - | 72.33% | 43.60% | - | 44.40% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Dąbrowie Górniczej | 41.67% | 35.54% | 24.43% | 59% | - | - | - | 23% | - | - |
| Liceum Sportowe w ZSS im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej | 88.10% | 55.02% | 59.29% | 74.39% | - | - | 48.35% | 34% | - | 28.54% |
| Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej | 91.18% | 60.94% | 53.12% | 87.32% | 57.40% | - | 71.96% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcace im. M. Skłodowskiej -curie Fundacji "serce Szkole w Dąbrowie Górniczej | 45.71% | 40.18% | 29.37% | 65.82% | 7.60% | - | 41.88% | - | - | - |
| I LO im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach | 100% | 66.58% | 73.47% | 85.50% | 71.18% | 43.11% | 68.49% | 48.70% | 27.40% | - |
| I LO im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach | 100% | 69.52% | 88.66% | 97.31% | 57.88% | 65.52% | - | 62.48% | 58.50% | 78.06% |
| II LO im. W. Wróblewskiego w Gliwicach | 98.37% | 65.19% | 68.71% | 91.58% | 54.85% | 24.12% | 71.91% | 52.24% | 39% | 45.81% |
| III LO im. Wincentego Styczyńskiego w Gliwicach | 93.02% | 49.19% | 54.42% | 77.30% | - | - | 56% | 29.52% | 34.71% | 32.56% |
| IV LO im. Orląt Lwowskich w Gliwicach | 100% | 65.50% | 79.32% | 92.94% | 59.53% | 29.15% | 75.70% | 50.13% | 44.55% | 51.46% |
| V LO im. Andrzeja Struga w Gliwicach | 100% | 71.07% | 86.43% | 94.41% | 75.25% | 44.13% | 77.23% | 64.56% | 49.04% | 61.55% |
| VII LO w ZSO nr 4 w Gliwicach | 75.95% | 51.81% | 48.20% | 71.32% | 31.63% | 13.85% | 51.13% | 21.43% | - | 28.67% |
| VIII LO w ZSO nr 5 w Gliwicach | 91.67% | 55.77% | 56.43% | 83.28% | 43.19% | - | 62.24% | 43.33% | - | 31.84% |
| XI Sportowe LO w Gliwicach | 100% | 57.78% | 77.78% | 79.22% | - | - | 57.22% | 32.25% | - | - |
| XII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Gliwicach | 75% | 57.13% | 35.75% | 79.50% | - | - | 57.50% | - | - | - |
| Akademickie LO Politechniki Śląskiej w Gliwicach | 100% | 63.38% | 95.08% | 96.38% | - | 52.98% | 83.07% | - | - | - |
| Czteroletnie Liceum Ogólnokształcące Zaoczne w Gliwicach | 42.11% | 40.85% | 29.70% | 59.95% | - | - | 39.80% | - | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Fundacji "szkoła Z Charakterem" im. Edyty Stein w Gliwicach | 100% | 47.25% | 72.75% | 80.63% | - | - | 55.80% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "animator w Gliwicach | 54.05% | 51.45% | 27% | 69.89% | 12.33% | - | 47.41% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Gliwicach | 41.18% | 39.21% | 22.42% | 57.26% | - | - | 47% | 19% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Ete Imienia Alberta Schweitzera w Gliwicach | 87.50% | 59.25% | 64.50% | 96.63% | - | - | 90.17% | - | 32.20% | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Gliwicach | 73.91% | 64.43% | 34.42% | 82.83% | 28% | - | 78.06% | - | - | - |
| LO FILOMATA w Gliwicach | 100% | 74.06% | 81% | 93.31% | 67.29% | 36.62% | 78.09% | 53.42% | 39.57% | 53.50% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 1 w Goczałkowicach-zdroju | 53.85% | 52.38% | 33.54% | 73.15% | - | - | 53.18% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Istebnej | 0% | 36.86% | 20.57% | 21.43% | - | - | - | - | - | 24.50% |
| I LO w ZS nr 1 im. Stanisława Staszica w Jastrzębiu-Zdroju | 97.70% | 69.32% | 62% | 86.66% | 57.39% | 40.32% | 68.81% | 39.24% | 25.64% | 49.17% |
| II LO w ZS nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju | 98.46% | 60.48% | 56.55% | 81.73% | 69.28% | - | 60.71% | 29.91% | 10.80% | 28.43% |
| III LO w ZS nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju | 73.47% | 55.42% | 36.57% | 60.94% | - | - | 46.59% | - | - | 28.31% |
| IV LO w ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju | 94.79% | 73.02% | 62.29% | 81.95% | 59.55% | 28.69% | 64.27% | 39.61% | 24.40% | 37% |
| V LO w ZS nr 5 im. Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju | 93.75% | 71.18% | 64% | 77.53% | - | - | 51.73% | - | - | 35.54% |
| VI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju | 88.24% | 51.24% | 52.94% | 67.29% | - | - | 48.08% | 35.43% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Jastrzębiu-zdroju | 20% | 33.50% | 19.14% | 42.75% | 5.80% | - | 44.15% | - | - | 19.44% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego "jastrzębski Węgiel w Jastrzębiu-Zdroju | 100% | 66.30% | 82.20% | 83.40% | - | - | 69.40% | - | - | 55.40% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszko w Jaworznie | 98.85% | 66.72% | 77.38% | 86.18% | 41.96% | 34.87% | 64.86% | 54.55% | - | 48.10% |
| II LO im. Czesława Miłosza w Jaworznie | 100% | 79.91% | 77.32% | 88.28% | 70.58% | 38.42% | 69.10% | 54.78% | 51.08% | 52.86% |
| III LO w ZSO im. Orła Białego w Jaworznie | 100% | 59.96% | 74.19% | 93.17% | 67.24% | 38% | 79.16% | - | - | 53.21% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Jaworznie | 30% | 32.69% | 16.15% | 46.77% | - | - | 48.83% | - | - | - |
| LO w Kamienicy Polskiej | 90% | 61.20% | 56.60% | 75% | - | - | 57.67% | 34.20% | - | - |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Katowicach | 100% | 69.63% | 84.58% | 94.62% | 59.31% | 36.49% | 80.60% | 56.58% | 36.36% | 64.95% |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Katowicach | 100% | 72.93% | 78.80% | 96.13% | 61.60% | 37.75% | 82.78% | 48.17% | - | - |
| II LO im. Marii Konopnickiej w Katowicach | 99.54% | 68.22% | 86.19% | 96.27% | 80.46% | 49.25% | 84.86% | 74.10% | 64.42% | 74% |
| III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | 100% | 73.40% | 88.64% | 96.61% | 93% | 52.44% | 86.08% | 80.14% | 79.52% | 69.55% |
| IV LO im. gen. Stanisława Maczka w Katowicach | 99.40% | 63.35% | 78.70% | 91.83% | 52.34% | 41.40% | 77.20% | 56.59% | 45% | 63.60% |
| V LO im Władysława Broniewskiego w Katowicach | 92.86% | 63.65% | 53.48% | 81.93% | 33.37% | 16% | 56.88% | 28.10% | - | 30.30% |
| VI LO im. Jana Długosza w Katowicach | 82.50% | 52.80% | 44.86% | 79.37% | 29.07% | 13.67% | 56.31% | - | - | - |
| VII LO im. Harcerzy Obrońców Katowic w Katowicach | 91.92% | 57.33% | 57.21% | 83.39% | 35.68% | 15.69% | 66.14% | 31.50% | - | 44.23% |
| VIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach | 100% | 66.87% | 93.12% | 97.30% | 57.25% | 53.44% | 87.08% | 75.56% | 44.70% | 64.41% |
| X LO im. I. J. Paderewskiego w Katowicach | 96.26% | 66.13% | 56.47% | 88.11% | 55.39% | 25.45% | 74.60% | 57.06% | - | 54.48% |
| XIV LO im. Mjr. Henryka Sucharskiego w Katowicach | 79.41% | 39.82% | 52.24% | 63.32% | 15.57% | - | 44.95% | - | - | 30% |
| XV LO im. Witolda Pileckiego w Katowicach | 41.67% | 44.71% | 22.89% | 57.38% | 1.80% | - | 43.53% | - | - | 18.06% |
| XVI Liceum Ogólnokształcące im. Dziewięciu Górników z Wujka w Katowicach | 100% | 65.83% | 62.50% | 87.25% | - | - | 62% | 18.29% | - | - |
| XIX Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Katowicach | 79.17% | 65.79% | 42.33% | 80.96% | 59.63% | - | 67.80% | 32.88% | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Bł. Ks. Emila Szramka w Katowicach | 100% | 63.33% | 80.83% | 96.73% | - | 41.43% | 88.88% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Effekt w Katowicach | 30.77% | 38.46% | 28.15% | 74.38% | - | - | 62% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące In Altum w Katowicach | 100% | 63.71% | 79.76% | 87.47% | 68.50% | 54% | 68.35% | 64.67% | 46% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Katowicach | 94.74% | 51.87% | 54.21% | 71.68% | - | - | 44.93% | 20.75% | - | 44.29% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Żak w Katowicach | 35.71% | 36.34% | 20.55% | 58.21% | 11.50% | - | 42.37% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Hokeja Na Lodzie w Katowicach | 85.71% | 32.86% | 40.86% | 62.86% | - | - | 27.43% | - | - | - |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach | 100% | 57.11% | 65.67% | 87.25% | 55.45% | 21% | 74.38% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Pankiewicza w Katowicach | 93.75% | 76.28% | 59.63% | 90.63% | 69.14% | 17.43% | 81.82% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza w Katowicach | 100% | 76.42% | 60.95% | 89.79% | - | - | 79.33% | 52.75% | 27.75% | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Im.w.korfantego Stowarzyszenia Rodziców I Nauczycieli w Katowicach | 88.89% | 66% | 53.11% | 85.89% | - | - | 62.25% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Cosinus Plus w Katowicach | 30.61% | 27.22% | 21.11% | 51.58% | 1.50% | - | 37.39% | 17.57% | - | 27.40% |
| III LO w ZS nr 3 w Kłobucku | 90.63% | 56.01% | 61.94% | 75.45% | 51.57% | 17.33% | 57.85% | 51% | 40.20% | 35.55% |
| LO w ZS nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku | 85.71% | 54.14% | 43.14% | 54.50% | - | - | 34.57% | - | - | 30.40% |
| I LO w ZS im. I. J. Paderewskiego w Knurowie | 97.96% | 78.08% | 67.88% | 87.03% | 48.06% | 31.18% | 68.68% | 60.66% | 37.43% | - |
| II LO w ZSZ w Knurowie | 82.93% | 46.81% | 43.44% | 56.35% | - | - | 35.53% | 17.33% | 5.38% | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha w Knurowie | 67.65% | 58.56% | 43.76% | 78.59% | 39.17% | - | 64.18% | 26.67% | - | - |
| LO w ZSP w Koniecpolu | 100% | 66.33% | 74.40% | 87.08% | 30.50% | - | 71.13% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Koszarawie Bystrej | 79.55% | 69.14% | 58.09% | 85.98% | 54.29% | 15.56% | 78.21% | 35% | - | 47.40% |
| LO w ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Koziegłowach | 100% | 55.83% | 59.67% | 72.50% | - | - | 49.78% | - | - | 33.43% |
| LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kozach | 89.66% | 74.83% | 70.14% | 75.76% | 44.67% | 35.33% | 57.31% | 40.10% | - | - |
| LO w ZS w Krzepicach | 97.56% | 61.52% | 66.07% | 81.33% | 51.52% | 20% | 60.75% | 46.48% | 31.88% | 43.13% |
| II LO w ZSOT w Lublińcu | 100% | 76.48% | 63.93% | 91.50% | 65.10% | - | 73.35% | - | - | 45.50% |
| III Liceum Ogólnokształcące im. Prof. Zbigniewa Religi w Lublińcu | 75% | 50.46% | 43.33% | 67.75% | - | - | 54.77% | 29% | - | - |
| III LO im. prof. Zbigniewa Religi w Lublińcu | 50% | 41.80% | 25% | 50.11% | - | - | 37.50% | - | - | - |
| LO w ZS nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu | 93.46% | 66.40% | 69.87% | 88.96% | 49.89% | 32.48% | 67.53% | 56.45% | 68.14% | 47.35% |
| LO im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach | 54.17% | 60.42% | 36.83% | 60.46% | - | - | 53.47% | - | - | - |
| I LO im. Karola Miarki w Mikołowie | 96.81% | 65.09% | 72.38% | 92.28% | 40.28% | 33.29% | 79.12% | 61.96% | 44.57% | 44.50% |
| II LO im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Mikołowie | 92.75% | 61.25% | 51.88% | 72.31% | 30.06% | - | 56.47% | 28.91% | 15.29% | 40.20% |
| Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych w Milówce | 10% | 27.91% | 17.82% | 35.27% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZSOiT im. M. Konopnickiej w Milówce | 86.84% | 59.71% | 53% | 76.76% | 49.57% | - | 54.07% | - | - | - |
| I LO im. Tadeusza Kościuszko w Mysłowicach | 97.92% | 64.67% | 78.29% | 90.78% | 52.95% | 42.39% | 71.45% | 66.95% | 66.69% | 49.17% |
| II LO im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach | 82.22% | 47% | 42.80% | 71.36% | 26.05% | - | 56.09% | - | - | - |
| I LO im. mjr Henryka Sucharskiego w Myszkowie | 98.40% | 68.10% | 67.70% | 82.11% | 55.96% | 35.35% | 67.90% | 59.68% | 55.85% | 44.17% |
| LO w ZSO im. Jana Pawła II w Pawłowicach | 92.96% | 61.08% | 68.14% | 79.11% | 60.38% | 21.75% | 58.66% | 29.61% | 14% | 27.15% |
| I LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Piekarach Śląskich | 87.76% | 55.33% | 54.08% | 76.14% | 41.93% | 29% | 57.47% | 37.54% | - | 41.33% |
| II Liceum Ogólnokształcące w Piekarach Śląskich | 73.68% | 54.86% | 40.76% | 53.10% | - | - | 43.38% | 16.43% | - | 15.80% |
| LO w ZS w Pilicy | 78.43% | 55.14% | 50.63% | 69.98% | - | 22% | 49.66% | 25.82% | - | 32.15% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Porębie | 52% | 54.15% | 29.46% | 53.54% | 13.88% | - | 39.15% | 17.33% | - | - |
| LO w Psarach | 100% | 63.08% | 62% | 88.62% | - | 19.14% | 74.38% | - | - | - |
| I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie | 100% | 74.64% | 82.01% | 92.66% | 73.16% | 34.71% | 77.16% | 56.42% | 25.08% | 55.74% |
| III LO w ZS nr 1 w Pszczynie | 94.59% | 68.61% | 66.27% | 78.15% | - | 22.17% | 56.67% | 26.86% | - | 46.43% |
| IV LO w PZS nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie | 70.21% | 53.74% | 32.38% | 56.41% | 56.38% | - | 37.93% | 20% | - | 31.09% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Idea w Pszczynie | 0% | 29.38% | 17.85% | 36.92% | - | - | 22.50% | - | - | - |
| LO w ZS im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach | 78.26% | 63.57% | 47.83% | 77.81% | 42.11% | - | 61.62% | 37.57% | - | - |
| I LO im. Jana Kasprowicza w Raciborzu | 98.53% | 69.36% | 75.18% | 89.39% | 33.79% | 27.54% | 71.55% | 40.32% | 30.06% | 48.10% |
| II LO im. Adama Mickiewicza w Raciborzu | 98.66% | 73.65% | 79.70% | 89.01% | 38.70% | 44.41% | 71.24% | 51.68% | 37.36% | 51.22% |
| Diecezjalne Liceum Ogólnokształcące w Raciborzu | 100% | 64.54% | 67.38% | 90.45% | - | - | 82.50% | 44.50% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Raciborzu | 6.25% | 37.06% | 16.82% | 39.27% | - | - | 17.07% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Teb Edukacja Dla Dorosłych w Raciborzu | 0% | 34.10% | 19.78% | 63.56% | - | - | 41% | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Raciborzu | 87.50% | 68.06% | 46% | 81.50% | - | - | 77% | - | - | - |
| LO Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu | 70.21% | 57.23% | 38.17% | 64.20% | - | 10% | 40.52% | 32.86% | - | 29.94% |
| LO im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie | 100% | 58% | 59.75% | 85.21% | 66.29% | 16.89% | 68.13% | - | - | 33.80% |
| Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Radzionkowie | 94.44% | 58.94% | 77.89% | 77.39% | - | - | 66.17% | 40.56% | - | 34% |
| I LO w ZSO nr 1 w Rudzie Śląskiej | 98.13% | 62.16% | 68.39% | 86.42% | 54.29% | 23.52% | 63.43% | 34.09% | 25.13% | 35.67% |
| II LO w ZSO nr 2 im. Gustawa Morcinka w Rudzie Śląskiej | 98.78% | 71.61% | 82.51% | 90.76% | 72.87% | 38.44% | 69.45% | 38% | 27.36% | 47.22% |
| III LO w ZSO nr 3 im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej | 98.89% | 72.59% | 71.80% | 87.88% | 54% | 25.09% | 62.96% | 46% | 25.36% | 36.41% |
| IV LO w ZSOiP im. Herberta Clarka Hoovera w Rudzie Śląskiej | 72.50% | 50.48% | 44.30% | 65.76% | 5.29% | - | 67.12% | 28.14% | - | 28.71% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Rudzie Ślaskiej w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Rudzie Śląskiej | 31.82% | 31.74% | 19.22% | 53.52% | - | - | 41.10% | - | - | 17% |
| I Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Rybniku | 23.53% | 43.53% | 21.18% | 66.06% | - | - | 42% | - | - | - |
| I LO w ZS nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku | 100% | 74.49% | 81.11% | 95.35% | 83.92% | 37.28% | 77% | 61.17% | 48.41% | 48.21% |
| II LO w ZS nr 2 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku | 100% | 78.79% | 90.01% | 96.81% | 79.75% | 58.74% | 81.78% | 67.23% | 55% | 67.89% |
| IV LO im. Mikołaja Kopernika w Rybniku | 99.07% | 72.48% | 62.67% | 87.40% | 65.81% | 11.20% | 66.09% | 45.05% | 20.89% | 35.67% |
| V LO w ZSO nr 3 w Rybniku | 90.83% | 64.88% | 48.36% | 74.96% | 38.88% | - | 56.18% | 18.44% | - | 11.89% |
| Akademickie LO Politechniki Śląskiej w Rybniku | 100% | 72.98% | 89.24% | 91.89% | 68.50% | 37.95% | 76.33% | 53.17% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Rybniku | 17.14% | 35% | 20% | 44.66% | 0.50% | - | 41.74% | - | - | 22.25% |
| Liceum Ogólnokształcące w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 86.67% | 53.56% | 44.75% | 64.44% | - | - | 53.08% | - | - | 34.67% |
| Publiczne LO Sióstr Urszulanek UR w Rybniku | 96.08% | 70.35% | 68.47% | 86.12% | 55.79% | 30.80% | 67.38% | 50.84% | 32.27% | - |
| LO im. Noblistów Polskich w Rydułtowach | 88.46% | 53.73% | 38.38% | 63.46% | 23.29% | - | 46.07% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Siemianowicach Śląskich | 20% | 53.20% | 14.40% | 40.20% | - | - | - | - | - | - |
| LO nr 1 w Siemianowicach Śląskich | 94.23% | 65.81% | 59.92% | 80.10% | 43.44% | 25.20% | 62.60% | 40.89% | 24% | - |
| LO nr 2 w Siemianowicach Śląskich | 85.54% | 66.61% | 45.62% | 78.65% | - | - | 62.21% | 32.64% | 11.33% | 34% |
| LO nr 3 w Siemianowicach Śląskich | 90.91% | 55.18% | 47.91% | 81.32% | - | - | 56.59% | - | - | - |
| LO im. Jana Pawła II w Siewierzu | 82.35% | 54.88% | 52.94% | 80.38% | - | 20% | 70.36% | 50.86% | - | - |
| LO w ZSTiO w Skoczowie | 85.71% | 47.43% | 38.86% | 61.86% | - | - | - | - | - | 24% |
| Prywatna Szkoła Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "proffesor" w Skoczowie | 26.32% | 28.10% | 21.33% | 53.20% | - | - | 50.38% | - | - | - |
| LO w ZS im. Jana Pawła II w Sławkowie | 90% | 51.60% | 52.20% | 76.45% | - | - | 60.75% | 44.50% | 50.20% | 31% |
| II LO im. Emilii Plater w Sosnowcu | 98.74% | 73.33% | 73.12% | 89.09% | 65.13% | 36.24% | 73.98% | 60.10% | 41.30% | 68.89% |
| III LO im. Bolesława Prusa w Sosnowcu | 76.74% | 57.02% | 45.91% | 68.98% | - | - | 39.61% | 22.58% | - | - |
| III Prywatne Liceum Ogólnokształcące "szkoły Otwartego Myślenia w Sosnowcu | 28.57% | 60.57% | 20.57% | 62.43% | - | - | - | - | - | - |
| IV LO im. Stanisława Staszica w Sosnowcu | 100% | 81.86% | 90.77% | 97.87% | 70% | 62.14% | 80.89% | 80.23% | 72.17% | 71.88% |
| VI LO im. Janusza Korczaka w Sosnowcu | 93.57% | 66.31% | 58.39% | 84.71% | 51.85% | 22.70% | 66.78% | 32.45% | 28.33% | 41.06% |
| VII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu | 72.53% | 62.68% | 37.82% | 67.41% | 20.46% | - | 49.03% | 15.92% | - | 31.57% |
| IX Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu | 97.10% | 64.48% | 64.94% | 87.38% | 64.96% | 23.73% | 65.18% | 59% | 32.04% | 38.70% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Im.św.jana Bosko Przy Parafii Św.tomasza Apostoła w Sosnowcu | 100% | 69.60% | 74.93% | 83% | - | 21.60% | 65.23% | - | - | 50.83% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Sosnowcu | 18.18% | 49.25% | 22.50% | 52.73% | - | - | 52% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Sosnowcu | 37.04% | 45.10% | 21.93% | 56.61% | - | 1.60% | 44.92% | - | - | 24.80% |
| Niepubliczne Policyjne Liceum Ogólnokształcące "as w Sosnowcu | 41.67% | 43.36% | 25.83% | 55% | - | - | 41.21% | - | - | 13% |
| LO w ZS w Szczekocinach | 82.14% | 59.21% | 52.07% | 71.14% | 48.57% | 14.36% | 55.71% | - | - | 32.38% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej im. Agaty Mróz-olszewskiej w Szczyrku | 100% | 83.17% | 88.33% | 96.83% | - | - | 76.80% | - | - | - |
| I LO im. Jana Kochanowskiego w Świętochłowicach | 88.24% | 69.65% | 43.03% | 73.19% | 17.90% | - | 52.50% | - | - | 27.80% |
| II LO im. Mikołaja Reja w Świętochłowicach | 59.09% | 45.57% | 36.09% | 71.65% | 6.40% | - | 62.80% | - | - | - |
| Salezjańskie LO w Świętochłowicach | 96.97% | 58.85% | 69.70% | 91.42% | - | 31.43% | 76.21% | 58.50% | - | - |
| I LO im. Stefani Sempołowskiej w Tarnowskich Górach | 99.45% | 64.13% | 70.20% | 91.66% | 43.63% | 30.06% | 70.23% | 50.16% | 44.39% | 44.40% |
| II LO im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach | 100% | 72.70% | 87.03% | 94.65% | 51.21% | 47.79% | 80.11% | 72% | 59.49% | 61.93% |
| VI LO w ZSTU w Tarnowskich Górach | 85.45% | 60.86% | 42.68% | 74.13% | - | - | 48.57% | - | - | 35.20% |
| XI Salezjańskie Licem Ogólnokształcące w Tarnowskich Górach | 89.29% | 65.11% | 58.07% | 83.57% | 81.38% | 33.56% | 72.54% | 37.29% | - | 48% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Tarnowskich Górach | 0% | 26.92% | 12.77% | 41% | - | - | 32.67% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Tarnowskich Górach | 60% | 46.17% | 32% | 47.67% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowskich Górach | 100% | 63.40% | 53.33% | 75.13% | - | - | 57.90% | - | - | - |
| I LO im. Leona Kruczkowskiego w Tychach | 100% | 68.61% | 84.40% | 96.33% | 63.71% | 44.47% | 85.35% | 69.77% | 52.23% | 58.58% |
| II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Tychach | 100% | 67.67% | 76.20% | 94.23% | 46.91% | 27.63% | 75.85% | 49.73% | 41.91% | 63.44% |
| III LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Tychach | 97.33% | 51.97% | 56.56% | 84.04% | 17.25% | 16.80% | 66.18% | 31.07% | - | 41.67% |
| IV LO w ZS nr 1 w Tychach | 91.14% | 61.60% | 53.25% | 83.39% | 41.84% | 22.58% | 55.94% | 39.72% | 33.78% | 51.28% |
| Liceum Mistrzostwa Sportowego Tychy w Tychach | 93.10% | 47.28% | 50.34% | 69.79% | - | - | 54.67% | 38.75% | - | 24.07% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Tychach | 29.17% | 30.96% | 21.48% | 61.65% | 6.75% | - | 48.27% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Orląt Lwowskich w Tychach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 64.29% | 51.21% | 39.29% | 65.79% | - | - | 48.30% | - | - | - |
| LO w ZSO im. Pawła Stalmacha w Wisle | 76.92% | 59.95% | 43.59% | 65.82% | 40.13% | 10.67% | 50.08% | 28.13% | - | 32.83% |
| I LO im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim | 99.52% | 68.35% | 80.79% | 88.46% | 59.61% | 26.54% | 68.09% | 59.85% | 43.71% | 53.28% |
| II LO im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim | 99.04% | 67.19% | 73.33% | 90.72% | 46.18% | 44.16% | 69.58% | 40.11% | 18.56% | 68.89% |
| III LO w ZST w Wodzisławiu Śląskim | 88.24% | 50.43% | 42% | 63.91% | - | - | 51.33% | 25.78% | - | 28.17% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Wodzisławiu Śląskim | 90.48% | 64.57% | 53.62% | 75.71% | 38.29% | - | 54.67% | 31% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Wodzisławiu Śląskim | 80% | 46.60% | 43.60% | 76.20% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Teb Edukacja Dla Dorosłych w Wodzisławiu Śląskim | 22.22% | 33.44% | 25.11% | 65.33% | - | - | 43.13% | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej w Wodzisławiu Śląskim | 100% | 58.48% | 57.65% | 93.43% | - | - | 79.45% | - | - | - |
| LO w ZSOiT im. rtm. Witolda Pileckiego w Wojkowicach | 75.51% | 50.20% | 43.14% | 69.63% | 36% | - | 50.97% | - | - | 20.18% |
| I LO im. prof. Zbigniewa Religi w ZS nr 1 w Zabrzu | 100% | 65.53% | 73.42% | 89.77% | 61.42% | 27.33% | 70.65% | 39.36% | 26% | 43.21% |
| II LO w ZSO nr 5 w Zabrzu | 91.67% | 44.35% | 65.95% | 76.03% | 34.62% | - | 63.39% | 35.14% | - | 31.64% |
| III LO w ZSO nr 11 w Zabrzu | 100% | 68.67% | 77.90% | 93.95% | 70.34% | 40.53% | 73.38% | 56.86% | 46.04% | 60.09% |
| IV LO w ZSO nr 12 im. Mikołaja Reja w Zabrzu | 86.21% | 50.83% | 51.17% | 82.11% | - | 16.75% | 67.52% | 30.75% | - | - |
| VII LO w ZSO nr 10 w Zabrzu | 82.35% | 51.22% | 49.92% | 77.96% | 58.80% | - | 51.61% | 26% | - | 44.25% |
| VIII LO w Zabrzu | 91.07% | 49.87% | 51.13% | 71.15% | 36.22% | - | 51.26% | 43.17% | - | 37.11% |
| IX LO w Centrum Edukacji w Zabrzu | 75% | 41.14% | 38.67% | 72.44% | 28.60% | - | 45.35% | - | - | 21% |
| XII LO w ZS Sportowych w Zabrzu | 82.61% | 46.09% | 51.74% | 59.61% | 30.91% | - | 47.19% | 21.33% | - | - |
| Liceum Katolickie w Zabrzu | 100% | 72.60% | 78.80% | 98.20% | - | - | 91.60% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Zabrzu | 21.43% | 32.94% | 17.13% | 50% | - | - | 31.60% | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Zabrzu w Zespole Szkół Nr 18 w Zabrzu | 100% | 62.65% | 61.91% | 91.74% | - | - | 69.89% | - | - | - |
| Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu International Secondary School In Zabrze | 100% | 69.13% | 67.25% | 92% | - | - | 75.38% | - | - | - |
| Salezjańskie Liceum im. Św. Dominika Savio w Zabrzu | 97.67% | 66.09% | 74.65% | 86.30% | - | 45.20% | 77.52% | 54.73% | 50.67% | - |
| I Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu | 100% | 67.49% | 73.02% | 86.84% | 40.04% | 22.87% | 69.47% | 57.23% | 38.40% | 66.83% |
| II LO im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu | 98.40% | 76.74% | 79.82% | 89.94% | 42.77% | 47.93% | 70.32% | 55.59% | 38.60% | 65.34% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Spsk im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zawierciu | 100% | 69.20% | 61.33% | 83.80% | - | 18% | 59.71% | 45.71% | - | 44.83% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "sokrates w Zawierciu | 30.77% | 56% | 25.08% | 47.75% | - | - | 47.50% | - | - | 28% |
| LO w ZS im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach | 85.71% | 56.96% | 51.43% | 77.43% | 44.40% | 8.67% | 69.35% | 44.17% | - | 25.14% |
| I LO w Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w Żorach | 99.31% | 69.85% | 77.50% | 91.95% | 62% | 37.89% | 63.87% | 50.69% | 33.63% | 45.71% |
| II LO w ZS nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach | 92.11% | 61.88% | 55.37% | 86.50% | 45.95% | - | 60.21% | 22.45% | 9.90% | - |
| III LO Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach | 87.32% | 59.13% | 49.97% | 71.96% | 18.11% | - | 51.35% | 32.58% | 17.38% | 42.17% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Copernicus w Żorach | 33.33% | 47% | 27.33% | 40% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Plastyczne w ZS Nr 3 w Żorach | 100% | 54.86% | 64.57% | 79.57% | - | - | 57% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Rodziców I Nauczycieli w Żorach | 70% | 46.40% | 37.40% | 70% | - | - | 52.13% | 20.60% | - | - |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Żywcu | 98.02% | 73.77% | 75.08% | 90.77% | 65.04% | 39.29% | 75.34% | 55.54% | 36.41% | 52.81% |
| III LO w ZSME w Żywcu | 100% | 63.04% | 59.40% | 70.11% | 46.29% | 25.60% | 42.02% | 41% | - | 28.54% |
| V LO w ZSAiO w Żywcu | 48.78% | 41.46% | 33.56% | 59.93% | 28% | - | 48.40% | 17.60% | - | 24.55% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Nr 1 w Żywcu | 70.59% | 44.29% | 32.94% | 52.12% | 16.71% | - | 36.55% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Żywcu | 58.62% | 37.21% | 38.48% | 57.71% | 38.80% | - | 48.60% | - | - | 19.05% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Cogito w Żywcu | 97.50% | 67.38% | 61.25% | 91.28% | 63.07% | 20.57% | 76.47% | 48% | 40.17% | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Żywcu | 10% | 40.50% | 20.80% | 45.20% | - | - | - | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Żywieckich Habsburgów w Żywcu | 85.71% | 57.71% | 62.57% | 81.80% | - | - | - | - | - | - |
Legenda
Z - UD—Zdawalność
JA - PP—język angielski pisemny poziom podstawowy
JBJJMN - PP—język białoruski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JF - PP—język francuski pisemny poziom podstawowy
JH - PP—język hiszpański pisemny poziom podstawowy
JLJJMN - PP—język litewski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JN - PP—język niemiecki pisemny poziom podstawowy
JP - PP—język polski pisemny poziom podstawowy
JR - PP—język rosyjski pisemny poziom podstawowy
JUJJMN - PP—język ukraiński jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JW - PP—język włoski pisemny poziom podstawowy
M - PP—matematyka pisemny poziom podstawowy
B - PR—biologia pisemny poziom rozszerzony
BZZWJA - DJ—biologia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
C - PR—chemia pisemny poziom rozszerzony
CZZWJA - DJ—chemia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
F - PR—filozofia pisemny poziom rozszerzony
F - PR—fizyka pisemny poziom rozszerzony
FZZWJA - DJ—fizyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
G - PR—geografia pisemny poziom rozszerzony
GZZWJA - DJ—geografia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
GZZWJF - DJ—geografia zestaw zadań w języku francuskim pisemny poziom dwujęzyczny
H - PR—historia pisemny poziom rozszerzony
HM - PR—historia muzyki pisemny poziom rozszerzony
HS - PR—historia sztuki pisemny poziom rozszerzony
HZZWJA - DJ—historia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
I - PR—informatyka pisemny poziom rozszerzony
JA - PR—język angielski pisemny poziom rozszerzony
JA - DJ—język angielski pisemny poziom dwujęzyczny
JA - UDJ—język angielski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JBJJMN - PR—język białoruski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom rozszerzony
JF - PR—język francuski pisemny poziom rozszerzony
JF - DJ—język francuski pisemny poziom dwujęzyczny
JF - UDJ—język francuski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JH - PR—język hiszpański pisemny poziom rozszerzony
JH - DJ—język hiszpański pisemny poziom dwujęzyczny
JH - UDJ—język hiszpański ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JKJJR - PR—język kaszubski jako język regionalny pisemny poziom rozszerzony
JLJJMN - PR—język litewski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom rozszerzony
JŁIKA - PR—język łaciński i kultura antyczna pisemny poziom rozszerzony
JN - PR—język niemiecki pisemny poziom rozszerzony
JN - DJ—język niemiecki pisemny poziom dwujęzyczny
JP - PR—język polski pisemny poziom rozszerzony
JR - PR—język rosyjski pisemny poziom rozszerzony
JR - DJ—język rosyjski pisemny poziom dwujęzyczny
JR - UDJ—język rosyjski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JW - PR—język włoski pisemny poziom rozszerzony
JW - DJ—język włoski pisemny poziom dwujęzyczny
M - PR—matematyka pisemny poziom rozszerzony
MZZWJA - DJ—matematyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
MZZWJF - DJ—matematyka zestaw zadań w języku francuskim pisemny poziom dwujęzyczny
MZZWJN - DJ—matematyka zestaw zadań w języku niemieckim pisemny poziom dwujęzyczny
WOS - PR—wiedza o społeczeństwie pisemny poziom rozszerzony
JA - UO—język angielski ustny obowiązkowy
JA - UD—język angielski ustny dodatkowy
JBJJMN - UO—język białoruski jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JF - UO—język francuski ustny obowiązkowy
JH - UO—język hiszpański ustny obowiązkowy
JH - UD—język hiszpański ustny dodatkowy
JKJJR - UD—język kaszubski jako język regionalny ustny dodatkowy
JLJJMN - UO—język litewski jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JN - UO—język niemiecki ustny obowiązkowy
JN - UD—język niemiecki ustny dodatkowy
JP - UO—język polski ustny obowiązkowy
JR - UO—język rosyjski ustny obowiązkowy
JR - UD—język rosyjski ustny dodatkowy
JUJJMN - UO—język ukraiński jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JW - UO—język włoski ustny obowiązkowy
Informacja dodatkowa
Powyższa tabela przedstawia zdawalność dla całego egzaminu maturalnego oraz średnie wyniki egzaminów z poszczególnych przedmiotów.
Informacje na temat wyników egzaminów pochodzą ze strony internetowej właściwej dla szkoły Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.
Pliki źródłowe do pobrania:
śląskie
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.