Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Wyniki matury w technikach w województwie dolnośląskim 2026
Wybrane przedmioty - wyniki matury 2026
Liczba szkół spełniających kryteria: 127
Typ szkoły
Wybierz kryteria rankingu
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Technikum w ZSP im. M. Konopnickiej w Biedrzychowicach | 50% | 51.86% | 39% | 64.28% | - | - | 62.75% | - | - | 14.83% |
| Technikum w ZSiPKZ w Bielawie | 64.86% | 45.51% | 37.30% | 64.16% | 11.55% | 22% | 43.78% | - | - | - |
| Technikum w ZSP w Bierutowie im. Władysława Reymonta | 80% | 42.76% | 52.92% | 72.31% | - | - | 54.70% | - | - | 22.80% |
| Technikum im. św. Barbary w Bogatyni | 77.78% | 54.24% | 50.48% | 75.93% | 13.67% | 18.67% | 60.06% | - | - | - |
| Technikum nr 1 w ZSM w Bolesławcu | 63.16% | 44.79% | 41.16% | 65.63% | - | 1.20% | 53% | - | - | - |
| Technikum nr 2 w ZSB w Bolesławcu | 90% | 53.95% | 69.58% | 73.74% | - | 16.44% | 73.78% | - | - | 31.13% |
| Technikum nr 3 w Bolesławcu w ZSOiZ im. mjra H. Sucharskiego | 82.14% | 55.75% | 52.25% | 64.34% | - | 8.67% | 48.47% | 16% | - | 24.89% |
| Technikum nr 4 w ZSE w Bolesławcu | 89.11% | 59.84% | 58.30% | 81.10% | 37.43% | 15.90% | 67.33% | 20.11% | - | 28.85% |
| Technikum nr 5 w ZSHiU im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu | 98.31% | 62.63% | 64.10% | 82.11% | - | - | 69.03% | - | - | 30.61% |
| Technikum w ZSiP im. Wincentego Witosa w Bolkowie | 30.77% | 40.85% | 35.23% | 54.31% | - | - | 51.25% | - | - | - |
| Technikum w ZSA im. Batalionów Chłopskich w Bożkowie | 34.78% | 38.13% | 32.78% | 37.52% | 8% | - | 28.80% | - | - | - |
| Technikum w ZSZ w Brzegu Dolnym w Brzegu Dolnemu | 50% | 46.13% | 45.50% | 50.33% | - | 12% | 50.07% | - | - | 19% |
| Technikum w ZSP im. prof. Sylwestra Kaliskiego w Bystrzycy Kłodzkiej | 25% | 30.55% | 24.55% | 58.94% | - | - | 40.28% | - | - | - |
| Technikum w ZS w Chocianowie | 77.63% | 49.55% | 48.87% | 74.71% | 37.67% | 12.44% | 57.81% | - | - | 28.72% |
| Technikum w PZS w Chojnowie | 39.29% | 30.86% | 36.28% | 55.90% | - | - | 44.22% | - | - | - |
| Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. prof. W. Rotkiewicza w Dzierżoniowie | 79.07% | 47.50% | 46.14% | 68.89% | 3% | 12.50% | 57.26% | - | - | - |
| Technikum w ZS nr 2 im. prof. T. Kotarbińskiego w Dzierżoniowie | 27.27% | 31.91% | 33.45% | 39.27% | 5.75% | - | 15.67% | 15% | - | - |
| Technikum w ZS Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie | 46.60% | 42.21% | 33.63% | 59.48% | 3.29% | 7.07% | 42.61% | 12.60% | - | 16.44% |
| Technikum nr 1 w ZS im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie | 60.71% | 41.05% | 40.21% | 75.86% | - | 15.60% | 67% | - | - | 30.83% |
| Technikum nr 2 w ZSTiO w Głogowie | 51.11% | 37.18% | 35.60% | 68.30% | 14.67% | - | 63.31% | - | - | 25.40% |
| Technikum nr 3 w ZSP w Głogowie | 92.98% | 56.36% | 64.46% | 80.79% | 21.20% | 16.99% | 68.40% | - | - | 37.22% |
| Technikum nr 4 w ZSE im. Jana Pawła II w Głogowie | 63.83% | 46.95% | 41.04% | 72.18% | 17.06% | 7.43% | 55.41% | 19.60% | - | 35.14% |
| Technikum nr 5 w ZSSiB im. Leonarda da Vinci w Głogowie | 34.78% | 33% | 35.57% | 62% | - | - | 34.30% | - | - | - |
| Technikum nr 6 w Głogowie | 51.79% | 48.14% | 39.25% | 69.98% | 1.50% | 7.60% | 55.34% | 27.45% | 15.71% | 36.78% |
| Technikum nr 1 w ZS im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze | 48.84% | 43.42% | 37.35% | 59.50% | - | 4.40% | 37.32% | - | - | - |
| Technikum w ZSOiZ im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim | 42.86% | 47.29% | 34% | 87.57% | - | - | 60.43% | - | - | - |
| Technikum w PCKZiU w Jaworze | 43.90% | 49.70% | 39.12% | 64.30% | 11.85% | 12.38% | 58.96% | 20.58% | - | 25.08% |
| Technikum w ZS im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach | 64.29% | 33% | 48.86% | 74.14% | - | - | 59.70% | - | - | - |
| Technikum Teb Edukacja w Jeleniej Górze | 51.72% | 39.17% | 37.72% | 65.43% | - | - | 47.08% | - | - | - |
| Technikum w ZSE w Jeleniej Górze | 97.09% | 61.31% | 66.17% | 86.12% | 33.75% | 21.67% | 70.98% | 17% | - | 27.38% |
| Technikum w ZSET im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze | 76.40% | 56.53% | 43.11% | 73.02% | 24.06% | - | 61.32% | 25.75% | - | 29.83% |
| Technikum w ZSOiT im. Jędrzeja Śniadeckiego w Jeleniej Górze | 57.14% | 57.95% | 41.43% | 56.21% | 13.20% | - | 68.14% | 17.92% | 14.67% | - |
| Technikum w ZSPUiBS w Jeleniej Górze | 67.50% | 51.85% | 41.35% | 66.03% | 28.50% | 8.33% | 61.33% | 22.95% | - | 35.76% |
| Technikum w ZST "Mechanik" w Jeleniej Górze | 77.78% | 47.24% | 56.22% | 73.30% | - | 17.88% | 61.29% | - | - | 36.29% |
| Technikum w ZSTiB im. Stanisława Staszica "Handlówka" w Jeleniej Górze | 66.67% | 44.33% | 39.33% | 50.33% | - | - | - | - | - | - |
| Technikum w ZSzRArt im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze | 54.35% | 40.83% | 36.13% | 75.17% | - | - | 63.62% | - | - | - |
| Technikum w ZSZiO im. 29 Pułku Piechoty 2 Armii Wojska Polskiego w Kamiennej Górze | 53.45% | 46.53% | 35.21% | 62.38% | - | - | 42.97% | - | - | 16.75% |
| Technikum w ZSP w Karpaczu | 36.36% | 39.45% | 27.45% | 57.10% | - | - | 57.71% | - | - | - |
| Technikum nr 1 w ZSP nr 1 im. prof. W. Żenczykowskiego w Kłodzku | 68.27% | 49.61% | 45.36% | 59.63% | 11% | 5.91% | 45.76% | 15.17% | - | 24% |
| Technikum nr 2 w KSP w Kłodzku | 58.82% | 45.04% | 39.97% | 68.19% | 7% | 4% | 56.76% | 11.38% | - | 24.37% |
| Technikum w PZS nr 1 w Krzyżowicach | 48.78% | 44.85% | 36.39% | 60.90% | 26.17% | - | 62.84% | 32.67% | 10.33% | 21.56% |
| Technikum Akademickie w Legnicy | 69.77% | 43.37% | 55.86% | 82.09% | - | 4.92% | 66.58% | - | - | - |
| Technikum Nr 1 w CKZiU w Legnicy | 28.95% | 40.76% | 27.89% | 60.39% | - | - | 50.37% | - | - | 21.08% |
| Technikum Nr 2 w ZSE im. S. Żeromskiego w Legnicy | 63.33% | 51.48% | 42.09% | 62.06% | 15.36% | 5.82% | 53.88% | 11.33% | - | 21.55% |
| Technikum Nr 3 w ZSTiO im. H. Pobożnego w Legnicy | 41.86% | 35.44% | 31.04% | 54% | - | - | 34.17% | - | - | - |
| Technikum Nr 4 w ZSB w Legnicy | 28.57% | 34.16% | 29.30% | 57.08% | 4.67% | 3.09% | 51.55% | 15.56% | - | 24.17% |
| Technikum Nr 5 w ZSEM w Legnicy | 86.92% | 48.59% | 66.70% | 81.28% | 10.80% | 15.73% | 70.26% | - | - | 32% |
| Technikum Samochodowe w ZSS w Legnicy | 86.96% | 49.78% | 56.26% | 73.59% | - | 10.29% | 53.14% | - | - | - |
| Technikum w TEB Edukacja w Legnicy | 22.73% | 40.64% | 23.27% | 71.14% | - | - | 46.36% | - | - | - |
| Technikum w ZSP im. A. Mickiewicza w Lubaniu | 100% | 60.82% | 61.63% | 79.11% | - | 15.75% | 67.71% | - | - | - |
| Technikum w ZSP im. KZL w Lubaniu | 48.68% | 46.22% | 34.59% | 66.88% | 24% | 12% | 48.98% | 16.43% | - | 24.68% |
| Technikum Zawodowe im. S. Drzewieckiego w ZSP w Lubaniu | 50% | 38.58% | 39% | 61% | - | - | - | - | - | - |
| Technikum im. Wł. St. Reymonta w ZSP w Lubinie | 75% | 50.63% | 39.75% | 59.25% | - | - | 40.29% | 16% | - | - |
| Technikum Mckk w Lubinie | 40% | 28% | 32.53% | 54.14% | - | - | - | - | - | 23% |
| Technikum Nr 1 im. prof. B. Krupińskiego w Lubinie | 73.68% | 47.29% | 49.29% | 72.20% | 33% | 6.87% | 58.54% | - | - | 26.21% |
| Technikum Nr 2 w ZS nr 2 im. J. Wyżykowskiego w Lubinie | 74.81% | 42.18% | 51.67% | 74.68% | 20.47% | 7.88% | 59.18% | 28.90% | - | 27.10% |
| Technikum Teb Edukacja w Lubinie | 34.48% | 44.43% | 28.93% | 70.03% | - | - | 63.67% | - | 2.40% | 17.67% |
| Technikum w TEB Edukacja w Lubinie | 18.60% | 28.34% | 24.93% | 71.96% | 1.82% | - | 46.83% | - | - | - |
| Technikum w CKZiU w Ludowie Polskim | 22.22% | 33.20% | 23% | 45.80% | - | - | - | - | - | - |
| Technikum w ZSOiZ w Lwówku Śląskim | 66.67% | 46.67% | 43.67% | 78% | - | - | 58.73% | - | - | 25.33% |
| Technikum w ZSP w Międzybórz w Międzyborzu | 23.08% | 49.08% | 23.54% | 53% | - | - | - | - | - | - |
| Technikum Leśne w Miliczu | 68% | 52.24% | 45.08% | 67.79% | - | - | 62.22% | 28.77% | - | 28.50% |
| Technikum w ZS im. T. Kościuszki w Miliczu | 61.11% | 49.46% | 41.44% | 73.12% | - | 3% | 56.94% | - | - | 25.55% |
| Technikum w Mokrzeszowie | 33.33% | 32.17% | 24% | 58.50% | - | - | - | 13.60% | - | - |
| Noworudzka Szkoła Techniczna w Nowej Rudzie | 71.43% | 48.95% | 49.14% | 74.43% | 13.83% | 4.86% | 63.69% | - | - | - |
| Technikum w ZSZ w Obornikach Śląskich | 33.33% | 68.50% | 28.17% | 68.08% | - | - | 63.43% | - | - | 25.29% |
| Technikum w ZSP w Oleśnicy | 78.75% | 52.17% | 47% | 71.11% | 8.67% | 13.88% | 53.19% | 13.83% | - | 32.80% |
| Technikum nr 1 w Oławie | 75% | 47.59% | 48.61% | 69.43% | 24.78% | 20.22% | 65.28% | 30.92% | - | 45.40% |
| Technikum nr 2 w Oławie | 75% | 43.30% | 54.93% | 72.20% | 17.13% | 16.89% | 55.59% | 19.17% | - | 25.13% |
| Technikum ZSTiL w Piechowicach | 50% | 37.25% | 35.33% | 61.92% | - | - | - | - | - | - |
| Technikum im. Jana Pawła II w Polanicy-Zdroju | 40.63% | 41.28% | 27% | 70.88% | - | - | 54.48% | - | - | - |
| Technikum ZS im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach | 50% | 43.26% | 37.56% | 68.94% | 8.67% | 8.35% | 59.26% | - | - | 25.76% |
| Technikum ZSET w Rakowicach Wielkich | 44.68% | 47.04% | 38% | 69.63% | - | 20% | 60.63% | - | - | 19.75% |
| Technikum im. Władysława Szafera w Rudnej | 11.11% | 44.90% | 24.80% | 39.67% | - | - | - | - | - | - |
| Technikum w Sobótce | 80% | 48.80% | 52% | 81.20% | - | - | 67.90% | - | - | - |
| Technikum ZSS w Stroniu Śląskim | 20% | 36.60% | 27.20% | 74.20% | - | - | 46.20% | - | - | - |
| Technikum ZS w Strzegomiu | 40.74% | 35.52% | 35.30% | 60.26% | - | 12% | 52.28% | - | - | 22.32% |
| Technikum CKZiU w Strzelinie | 64.06% | 38.39% | 44.44% | 73.78% | 20.44% | - | 66.66% | - | - | 33.74% |
| Technikum w ZSP w Sycowie | 62.50% | 48.07% | 42.56% | 62.89% | - | - | 55.50% | - | - | 27.69% |
| Technikum w ZS im. Marii Skłodowskiej - Curie w Szczawnie-Zdroju | 45% | 50.65% | 37.20% | 66.50% | - | - | 67.93% | - | - | 22.30% |
| Technikum Nr 2 w Środzie Śląskiej | 56.41% | 49.82% | 36.72% | 65.64% | - | - | 59.70% | 26.50% | - | - |
| Technikum PZSP nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Środzie Śląskiej | 72.50% | 51.37% | 44.54% | 59.34% | 20.60% | - | 55.20% | - | - | 32.48% |
| Technikum nr 1 w Świdnicy | 45.45% | 48.02% | 31.30% | 60.37% | 27% | - | 45.45% | - | - | - |
| Technikum nr 2 w Świdnicy | 50% | 40.63% | 34.63% | 67.32% | 24.75% | - | 62% | - | - | 23.31% |
| Technikum nr 4 w Świdnicy | 69.86% | 43.84% | 45.27% | 76.07% | 28.17% | 6.54% | 67.31% | 24% | - | 21.36% |
| Technikum nr 5 w Świdnicy | 80.26% | 58.64% | 52.45% | 81.61% | 51.80% | 8.82% | 65.47% | - | - | 35.93% |
| Technikum nr 6 w Świdnicy | 68.89% | 63.09% | 44.62% | 71.95% | - | 14.18% | 58.30% | - | - | - |
| Technikum Ortopedyczne w Świdnicy | 20% | 36.87% | 24.93% | 61.33% | - | - | 47.86% | 21.82% | - | - |
| Technikum w Świebodzicach | 57.89% | 35.27% | 42.09% | 70.23% | - | 4.57% | 58.92% | - | - | - |
| Technikum w Trzebnicy | 59.22% | 47.44% | 39.83% | 71.87% | 20.38% | 11.05% | 60.79% | - | - | 29.57% |
| Technikum ZSP w Twardogórze | 75% | 51.38% | 41.69% | 79.38% | - | - | 65.33% | - | - | 29.33% |
| Technikum nr 2 w Wałbrzychu | 65.96% | 48.13% | 46.96% | 66.49% | - | 4% | 59.22% | - | - | - |
| Technikum Nr 4 w Wałbrzychu | 63.64% | 54.06% | 44.61% | 68.67% | - | - | 48.52% | - | - | 22.50% |
| Technikum nr 5 w Wałbrzychu | 65.85% | 49.24% | 42.85% | 74.51% | 15.85% | 4.76% | 63.36% | 16.80% | - | 33% |
| Technikum nr 1 w Wołowie | 86.11% | 59.89% | 61.61% | 67.06% | - | 20.57% | 48.48% | - | - | 22.63% |
| Technikum nr 2 w Wołowie | 12.50% | 31.19% | 24.38% | 35.38% | - | - | - | - | - | - |
| Technikum nr 11 w ZSB im. gen. Józefa Bema we Wrocławiu | 90.48% | 55.16% | 69.78% | 73.67% | - | 17.08% | 63.60% | - | - | 30.14% |
| Technikum nr 13 w ZSE-A im. Marii Dąbrowskiej we Wrocławiu | 83.81% | 60.66% | 52.52% | 72.31% | 27.24% | 11.38% | 58.15% | 17.80% | - | 43.83% |
| Copacabana. Technikum Fryzjerskie we Wrocławiu | 0% | 11.18% | 12.73% | 48.33% | - | - | - | 10.80% | - | - |
| Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu - Technikum | 44.23% | 44.98% | 33.11% | 68.42% | 4.43% | 2.20% | 51.74% | 18.46% | - | 25.13% |
| Publiczna Szkoła Gastronomiczna Ho-Ga - Technikum we Wrocławiu | 77.27% | 57.14% | 43.82% | 73.09% | - | - | 52.16% | - | - | - |
| Technikum Akademickie Przy Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki I Transportu we Wrocławiu | 92.31% | 55.65% | 52.96% | 79.69% | 41.33% | 13.20% | 62.83% | - | - | - |
| Technikum Nauk Nowoczesnych Terra Nova we Wrocławiu | 50% | 30.32% | 39.27% | 61.60% | - | 9.67% | 50.54% | - | - | - |
| Technikum nr 1 w ZS nr 1 we Wrocławiu | 77.92% | 53.19% | 49.30% | 73.68% | 35.54% | 14.27% | 60.11% | - | - | 28.94% |
| Technikum nr 10 w Elektronicznych Zakładach Naukowych we Wrocławiu | 98.88% | 61.82% | 84.73% | 90.60% | 46.29% | 39.28% | 82.45% | 25.80% | - | 46.85% |
| Technikum nr 12 w ZS nr 23 we Wrocławiu | 73.96% | 50.42% | 45.59% | 69.69% | 6.82% | 6% | 55.66% | - | - | 22.49% |
| Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi we Wrocławiu | 84.62% | 53.77% | 48.92% | 84.31% | 25.60% | - | 71% | - | - | - |
| Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu | 83.33% | 61.50% | 58.61% | 88.16% | 39% | 20.75% | 74.57% | 25.90% | 15.20% | 38.88% |
| Technikum nr 16 w ZS nr 3 we Wrocławiu | 64.29% | 49.53% | 39.96% | 68.95% | 18.30% | 7.76% | 58.13% | 17.90% | - | 28.35% |
| Technikum nr 18 we Wrocławiu | 76.06% | 56.81% | 48.81% | 71.90% | - | 8.80% | 61.69% | 33.85% | 15.16% | - |
| Technikum nr 19 we Wrocławiu | 83.33% | 42.55% | 63.59% | 85.78% | - | 32.71% | 74.84% | - | - | 33.54% |
| Technikum nr 2 w ZS nr 2 we Wrocławiu | 44.93% | 40.34% | 41.43% | 64.64% | - | 8.36% | 58.07% | - | - | - |
| Technikum nr 3 we Wrocławiu | 66.67% | 46.87% | 44.16% | 68.56% | - | 5.21% | 53.67% | - | - | 34.71% |
| Technikum nr 5 im. Jana Kilińskiego we Wrocławiu | 45% | 33.74% | 37.57% | 55.50% | - | - | 51.82% | - | - | - |
| Technikum nr 6 we Wrocławiu | 71.15% | 38.89% | 51.93% | 76.81% | 10.22% | 12% | 64.78% | - | - | 28.25% |
| Technikum nr 7 im Polskich Zwycięzców Enigmy we Wrocławiu | 97.41% | 59.53% | 65.55% | 84.63% | 27% | 30% | 70.78% | - | - | 34.75% |
| Technikum nr 8 w ZSE im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu | 50% | 55.19% | 34.15% | 70.31% | 27.50% | 8.50% | 63.03% | 18.69% | - | 19.56% |
| Technikum nr 9 w ZS Gastronomicznych we Wrocławiu | 53.01% | 52.67% | 37.57% | 70.59% | 12.57% | - | 63.78% | 22.42% | - | 23.85% |
| Technikum Teb Edukacja we Wrocławiu | 66.29% | 40.42% | 46.63% | 78.99% | 15.30% | 14.36% | 63.67% | 24.89% | - | 31.50% |
| Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu | 84.62% | 48.31% | 41.08% | 62.69% | - | - | 43.20% | - | - | 32.11% |
| Technikum ZSZ im. Stanisława Staszica w Ząbkowicach Śląskich | 69.49% | 50.31% | 46% | 72.42% | 21.80% | 14% | 56.41% | - | - | 16.33% |
| Technikum ZSP w Zgorzelcu | 72% | 54.58% | 45.21% | 66.92% | 29.57% | 8.13% | 60.60% | 18% | - | 22.35% |
| Technikum ZSZiL im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu | 82.76% | 55.55% | 57.91% | 84.44% | 59.17% | 21.42% | 70.65% | - | - | 42.05% |
| Technikum ZSP im. Hipolita Cebielskiego w Ziębicach | 48.15% | 43.48% | 38.96% | 62.30% | - | - | 55.22% | - | - | 38.80% |
| Technikum ZSZ im. mjr Henryka Sucharskiego w Złotoryi | 77.27% | 48.20% | 48.09% | 61.30% | 7.17% | - | 54% | 12.67% | - | 16.67% |
| Technikum ZS w Żarowie | 30% | 50.30% | 25.40% | 60.25% | - | - | - | - | - | 14.29% |
| Technikum PZS im. Jana Pawła II w Żmigrodzie | 62.96% | 42.93% | 47.86% | 63.89% | - | - | 53.43% | - | - | 28.25% |
Legenda
Z - UD—Zdawalność
JA - PP—język angielski pisemny poziom podstawowy
JN - PP—język niemiecki pisemny poziom podstawowy
JP - PP—język polski pisemny poziom podstawowy
JR - PP—język rosyjski pisemny poziom podstawowy
M - PP—matematyka pisemny poziom podstawowy
B - PR—biologia pisemny poziom rozszerzony
C - PR—chemia pisemny poziom rozszerzony
F - PR—filozofia pisemny poziom rozszerzony
F - PR—fizyka pisemny poziom rozszerzony
FZZWJA - DJ—fizyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
G - PR—geografia pisemny poziom rozszerzony
H - PR—historia pisemny poziom rozszerzony
HS - PR—historia sztuki pisemny poziom rozszerzony
I - PR—informatyka pisemny poziom rozszerzony
JA - PR—język angielski pisemny poziom rozszerzony
JA - DJ—język angielski pisemny poziom dwujęzyczny
JA - UDJ—język angielski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JN - PR—język niemiecki pisemny poziom rozszerzony
JP - PR—język polski pisemny poziom rozszerzony
JR - PR—język rosyjski pisemny poziom rozszerzony
JU - PR—język ukraiński pisemny poziom rozszerzony
M - PR—matematyka pisemny poziom rozszerzony
MZZWJA - DJ—matematyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
WOS - PR—wiedza o społeczeństwie pisemny poziom rozszerzony
JA - UO—język angielski ustny obowiązkowy
JN - UO—język niemiecki ustny obowiązkowy
JP - UO—język polski ustny obowiązkowy
JR - UO—język rosyjski ustny obowiązkowy
JR - UD—język rosyjski ustny dodatkowy
Informacja dodatkowa
Powyższa tabela przedstawia zdawalność dla całego egzaminu maturalnego oraz średnie wyniki egzaminów z poszczególnych przedmiotów.
Informacje na temat wyników egzaminów pochodzą ze strony internetowej właściwej dla szkoły Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.
Pliki źródłowe do pobrania:
dolnośląskie
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.