Ekonomia studia prywatne w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) - uczelnie niepubliczne

Ekonomia - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Ekonomia studia prywatne w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) - uczelnie niepubliczne

Studia w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) na kierunku ekonomia można podjąć na 1 uczelni prywatnej - niepublicznej:

  • Sopocka Szkoła Wyższa

Studia stacjonarne i niestacjonarne w uczelniach prywatnych są płatne.

 

Sopocka Szkoła Wyższa

Studia na kierunku Ekonomia proponowane przez Wydział Ekonomii i Finansów Sopockiej Szkoły Wyższej realizowane są w systemie jednostopniowym. Są to trzyletnie studia licencjackie.

W rekrutacji 2021/2022 studia możesz podjąć w trybie:

  • stacjonarnym (cena za pierwszy rok studiów wynosi około 3300 zł)
  • niestacjonarnym (cena za pierwszy rok studiów wynosi około 3300 zł)

 

Ekonomia jest kierunkiem studiów, na którym odnajdą się osoby, które są zainteresowane rozwojem gospodarki oraz tym, co na nią wpływa. Mogą oni znaleźć zatrudnienie w wielu sektorach, dlatego, jeśli interesuje cię praca na stanowiskach kierowniczych oraz powiązanych z finansami to Ekonomia może być dla ciebie ciekawą propozycją. Sopocka Szkoła Wyższa oferuje swoim studentom klika specjalności, dzięki czemu mogą oni wyspecjalizować się w interesującej ich dziedzinie, są to:

  • ekonomia i zarządzanie firmą rodzinną,
  • ekonomia menedżerska,
  • transport i logistyka,
  • finanse i ekonomia biznesu.

 

Wybierając Ekonomię, będziesz rozwijać się w zakresie gospodarki oraz rynków i ekonomii, które są ze sobą powiązane, dlatego też w czasie zajęć nauczysz się analizować zachodzące procesy i sytuację gospodarczą w państwie. Dodatkowym atutem Ekonomii na Sopockiej Szkole Wyższej są przedmioty, które wprowadzą cię w świat organizowania i logistyki.

W trakcie studiów będziesz uczęszczać na przedmioty z różnych dziedzin, które często są uzależnione od specjalizacji. Są to m.in., mikroekonomia, logistyka, bankowość, język obcy na poziomie B2, finanse oraz makroekonomia.

Absolwenci mogą szukać zatrudnienia np. w bankach, firmach konsultingowych, organizacjach rządowych, ale także i w agencjach reklamowych i przedsiębiorstwach z sektora usług.

Dowiedz się więcej

 

WSZYSTKO O KIERUNKU EKONOMIA - GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Komentarze (0)