Bezpieczeństwo wewnętrzne maszyn studia w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) - uczelnie publiczne

Bezpieczeństwo wewnętrzne - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Bepieczeństwo wewnętrzne studia w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) - uczelnie publiczne

Studia w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne można podjąć na 1 uczelni publicznej: Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni. Studia stacjonarne są bezpłatne.

 

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

Bezpieczeństwo wewnętrzne będące propozycją Wydziału Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni realizowane jest w systemie dwustopniowym. Są to trzyletnie studia I stopnia, kończące się tytułem licencjata, a następnie dwuletnie studia II stopnia, kończące się tytułem magistra.

W rekrutacji 2021/2022 studia możesz podjąć w trybach:

  • stacjonarne (studia bezpłatne)
  • niestacjonarne

 

Jeśli interesuje cię praca służb mundurowych na przykład w policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego czy Straży Granicznej, a także jesteś odporny na stres, to kierunek studiów bezpieczeństwo wewnętrzne może być dla ciebie ciekawą propozycją. Akademia Marynarki Wojennej oferuje swoim studentom takie specjalności jak:

  • zarządzanie kryzysowe,
  • administracja bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Dzięki tym specjalnością studenci mogą rozwijać swoje umiejętności w wybranej przez siebie dziedzinie.

Wybierając kierunek studiów Bezpieczeństwo wewnętrzne, zostaniesz przygotowany do pracy w służbach mundurowych, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom. W trakcie studiów dowiesz się, jak funkcjonuje państwo oraz jakie środki podejmuje, aby zapewnić bezpieczeństwo wewnętrzne. Poznasz również zagadnienia z zakresu prawa, ekonomii, a także zarządzania. Wiedzę, którą zdobędziesz na zajęciach, będziesz mógł wykorzystać w czasie praktyk, które możesz odbyć w różnych instytucjach, które zajmują się zapewnianiem szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Studiując Bezpieczeństwo wewnętrzne, będziesz mieć styczność z wieloma przedmiotami, są to m.in. bezpieczeństwo państwa, bezpieczeństwo ekonomiczne, ekologiczne, imprez masowych, język obcy oraz psychologia w praktyce działanie służb. Tak opracowany program studiów pozwala na wykształcenie wysokiej rangi specjalistów.

Absolwenci po uzyskaniu dyplomu mogą podjąć pracę np. jako urzędnicy państwowi, policjanci, funkcjonariusza ABW, a także jako specjaliści do spraw zarządzania kryzysowego.

Dowiedz się więcej

WSZYSTKO O KIERUNKU BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE - GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Komentarze (0)