Zarządzanie i inżynieria produkcji studia prywatne w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) - uczelnie niepubliczne

Zarządzanie i inżynieria produkcji - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia prywatne w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) - uczelnie niepubliczne

Studia w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcjij można podjąć na 1 uczelni prywatnej - niepublicznej:

 • Sopocka Szkoła Wyższa
 • Gdańska Szkoła Wyższa

Studia stacjonarne i niestacjonarne w uczelniach prywatnych są płatne.

 

1. Sopocka Szkoła Wyższa

Kierunek Zarządzanie i inżyniera produkcji proponowany przez Sopocką Szkołę Wyższą jest realizowany w systemie jednostopniowym. Są to trzyipółletnie studia I stopnia, które kończą się tytułem inżyniera.

W rekrutacji 2021/2022 studia możesz podjąć w trybie:

 • stacjonarnym
 • niestacjonarnym

 

Jeśli interesujesz się naukami ścisłymi, zarządzaniem, a także marketingiem i w przyszłości chciałbyś pracować w firmach zajmujących się np. produkcją i być zatrudnionym na kierowniczym stanowisku, to kierunek studiów Zarządzanie i inżynieria produkcji może cię zainteresować. Sopocka szkoła wyższa poszerzając swoją ofertę, może zaproponować swoim studentom kilka specjalności takich jak:

 • inżynieria procesów budowlanych,
 • inżynieria jakości,
 • inżynieria procesów budowlanych,
 • inżynieria jakości.

Studiując Zarządzanie i inżynierię produkcji, będziesz rozwijać się w zakresie nauk ścisłych takich jak: matematyka, fizyka czy ekonomia, a także w zakresie nauk technicznych. Dodatkowo będziesz rozwijać swoje umiejętności menedżerskie i nauczysz się zarządzać zespołem oraz całą produkcją. Sporą część zajęć stanowią również zajęcia praktyczne, które pozwalają na rozwijanie swoich umiejętności w praktyce oraz tworzenie własnych projektów.

Program studiów poza przedmiotami ze specjalności zawiera wiele przedmiotów teoretycznych, takich jak: finanse, matematyka, metody ilościowe, mechanika, a także język obcy. Dzięki tak opracowanemu programowi, studenci są świetnie przygotowani do podjęcia przyszłej pracy.

Absolwenci po ukończeniu studiów mogą poszukiwać pracy np. w biurach projektowych, firmach logistycznych, firmach konsultingowych oraz w przemyśle.

Dowiedz się więcej

 

2. Gdańska Szkoła Wyższa

Gdańska Szkoła Wyższa oferuje kierunek studiów Zarządzanie i inżynierię produkcji w systemie dwustopniowym. Są to trzyipółletnie studia inżynierskie oraz półtoraroczne studia magisterskie.

W rekrutacji 2021/2022 studia możesz podjąć w trybie:

 • stacjonarnym
 • niestacjonarnym

 

Zarządzanie i inżynieria produkcji jest przeznaczona dla osób, które chcą rozwijać się w dziedzinie przemysłu oraz nie mają problemów z naukami ścisłymi, ponieważ to właśnie na nich opiera się ten kierunek. Gdańska Szkoła Wyższa w ramach kierunku oferuje kilka specjalności, są to:

 • informatyka w przemyśle,
 • mechatronika,
 • inżynieria produkcji,
 • logistyka i zarządzanie transportem,
 • inżynieria budownictwa,
 • inżynieria ochrony środowiska.

 

Studiując Zarządzanie i inżynierie produkcji i rozwiniesz się w zakresie wybranej przez siebie specjalności, a także zdobędziesz cenne umiejętności z zakresu matematyki, projektowania, mechatroniki oraz logistyki. W trakcie studiów dowiesz się jak zarządzać produkcją oraz jak określać normy jakościowe i jak ich przestrzegać. Dodatkowo będziesz uczestniczyć w wielu przedmiotach praktycznych, gdzie będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności w praktyce poprzez tworzenie np. własnych projektów.

Przedmioty, jakie czekają na studentów Zarządzani i inżynierii produkcji to m.in. język obcy, matematyka, zarządzanie, mechanika, finanse, materiałoznawstwo oraz automatyzacja. Studenci będą musieli również odbyć praktyki studenckie.

Absolwenci po uzyskaniu dyplomu inżyniera mogą podjąć pracę m.in. w administracji, przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją, korporacjach, centrach innowacji, a także mogą otworzyć własną działalność gospodarczą.

Dowiedz się więcej

 

WSZYSTKO O KIERUNKU ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI - GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Komentarze (0)