• ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Założeniem kształcenia jest pozyskanie wiedzy, będącej połączeniem nauk ekonomicznych, nauk o zarządzaniu i zagadnień inżynierii produkcji. Studenci nabywają umiejętności menedżerskich, a dokładniej ujmując projektowania, racjonalizacji działania, kierowania i kontroli zintegrowanych systemów produkcyjnych, racjonalizatorskich, materiałów, środków produkcji oraz energii. Zarządzanie i inżynieria produkcji w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych to zajęcia odbywające się w małych grupach, dzięki czemu studenci otrzymują możliwość praktycznego zdobycia umiejętności pozwalających im czynnie uczestniczyć w procesie projektowania i powstawania.

  W programie nauczania znajdują się takie przedmioty jak: matematyka, metody ilościowe, budowa marki własnej, badania operacyjne, zarządzanie dystrybucją, finanse przedsiębiorstw, różnice kulturowe w biznesie, zarządzanie bezpieczeństwem, modelowanie procesów, mechanika i mechatronika, metrologia, nauka o materiałach, grafika inżynierska. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Zarządzania i inżynierii produkcji w SANS będą mogli wykorzystać w biurach projektowych, firmach wykonawczych, przemyśle materiałów budowlanych, firmach o charakterze produkcyjnym i logistycznym, przedsiębiorstwach zajmujących się wytwarzaniem energii, firmach konsultingowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Inżynieria utrzymania ruchu
  • Inżynieria systemów elektroenergetycznych
  • Inżynieria procesów budowlanych

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Inżynieria utrzymania ruchu
  • Inżynieria systemów elektroenergetycznych
  • Inżynieria procesów budowlanych

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Sopocka Akademia Nauk Stosowanych.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Kamil Ocena odpowiedz

Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności techniczne to ten kierunek jest do tego idealny.