Sztuki wizualne - ceny

Sztuki wizualne - ceny

Sztuki wizualne - ceny

Studia stacjononarne w uczelniach publicznych są bezpłatne. Z kolei za naukę w uczelniach niepublicznych (prywatnych) oraz na studiach niestacjonarnych w uczelniach publicznych będziemy musieli zapłacić. Ceny na popularnych kierunkach wahają się od 4 tys. zł do 70 tys. zł za pierwszy rok studiów.

Ceny za pierwszy rok studiów na kierunku sztuki wizualne

Uczelnie

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Forma studiów
stacjonarne niestacjonarne
Uniwersytet Rzeszowski Uniwersytet Rzeszowski stacjonarne:
bezpłatne (limit: 45)
niestacjonarne:
-
Dowiedz się więcej
Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski stacjonarne:
bezpłatne (limit: 12)
niestacjonarne:
-
Dowiedz się więcej

Źródło: Strony internetowe uczelni (16.06.2023 - 20.06.2023)

Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Komentarze (1)

Bolek odpowiedz

Wydział sztuki powinni zamknąć. Zmarnowany czas. Przyjmują każdego, jak leci, a i tak na pierwszym roku jest garstka studentów. Prowadzący niespełnieni artyści. Oceny wystawiają od kaprysu. Za lizusostwo można dostać pięć, a nie za faktyczny poziom. Tematy takie , że w większości do portfolia się tego nie da, trzeba sobie samemu go tworzyć. Program nauczania wszystko i nic. Jak jednak ktoś już tu trafi to najlepiej uciekać po pierwszym roku gdzieś indziej, bo program się tak potem różni, że bez straty semestru to raczej nierealne. Nie warto tam studiować. Bezwartościowy papier.