Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi - rekrutacja na studia 2022/2023

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi - rekrutacja na studia 2022/2023

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi w rekrutacji 2022/2023 oferuje kształcenie na 2 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (2 kierunki) stopnia, jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na WSFiI mogą aplikować na 1 kierunek studiów stacjonarnych oraz 1 kierunek studiów niestacjonarnych, w tym 2 kierunki studiów w formie online.

 

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi kierunki studiów - rekrutacja 2022/2023

  • ekonomia
  • ekonomia - studia online

Dowiedz się więcej: www.wsfi.edu.pl

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi to uczelnia, która kształci studentów od 1997 roku. Od początku działalności kładzie nacisk na kształcenie praktyczne, dostosowane do potrzeb i wymagań rynku.

WSFiI wyróżnia się otwartością na nowe wyzwania edukacyjne, promowaniem idei nowoczesnego nauczania, jak również podejmowaniem działań uprzedzających poprzez prowadzenie badań pilotażowych i wdrażanie europejskich standardów kształcenia do procesu dydaktycznego.

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki w Łodzi oferuje kształcenie z zakresu nauk ekonomicznych. Kształcenie prowadzi na studiach pierwszego stopnia, a także w ramach studiów podyplomowych. Zajęcia prowadzą doświadczeni naukowcy i praktycy biznesu, mający bogate doświadczenie akademickie, realizujący badania naukowe, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

 

Kierunki studiów realizowane w Wyższej Szkole Finansów i Informatyki związane są z naukami ekonomicznymi. Uczelnia oferuje kształcenie w zakresie rachunkowości i finansów, bankowości i ubezpieczeń oraz przedsiębiorczości. Realizowane kierunki przeznaczone są dla osób, które pragną przygotować się do aktywnej działalności gospodarczej, poznać zasady projektowania i uruchamiania własnej firmy, jak również zgłębić funkcjonowanie instytucji finansowych.

WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite od 01.06.2022 do 16.10.2022 od 01.06.2022 do 16.10.2022
Studia II stopnia

Studia stacjonarne

Termin rekrutacji studia I stopnia:

od 01.06.2022 do 16.10.2022

Studia niestacjonarne

Termin rekrutacji studia I stopnia:

od 01.06.2022 do 16.10.2022

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi

Aktualności rekrutacyjne

Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi - studia 2022

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi: znaleziono 3

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Ekonomia

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne, online

Ekonomia

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Ekonomia - studia online

I stopnia

online

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. J. Chechlińskiego w Łodzi

Komentarze (0)