Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu - rekrutacja na studia 2024/2025

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu - rekrutacja na studia 2024/2025

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu - rekrutacja na studia 2024/2025

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu w rekrutacji 2024/2025 oferuje kształcenie na 3 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (2 kierunki) i drugiego (2 kierunki) stopnia oraz jednolite magisterskie (1 kierunek), jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na WBZIP mogą aplikować na 1 kierunek studiów stacjonarnych oraz 2 kierunki studiów niestacjonarnych, w tym 2 kierunki studiów w formie online.

 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu kierunki studiów - rekrutacja 2024/2025

  • Administracja
  • Administracja - studia online
  • Psychologia
  • Zarządzanie
  • Zarządzanie - studia online

Dowiedz się więcej: www.wszib.poznan.pl

 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu powstała w 1992 roku i jest najstarszą niepubliczną uczelnią w Wielkopolsce. Jej misją jest budowanie kultury nowoczesnego zarządzania i wspieranie indywidualnego rozwoju studentów w doskonaleniu kompetencji menedżerskich oraz wiedzy prawno- administracyjnej.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii jest uczelnią, która stawia na kształcenie praktyczne. Dlatego połowa realizowanych zajęć to warsztaty i projekty, prowadzone przez praktyków biznesu i praktyków sądownictwa oraz administracji. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu możliwe jest zmierzenie się z realnymi sytuacjami biznesowymi.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu prowadzi kształcenie na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz studiach podyplomowych. Studia pierwszego stopnia są studiami licencjackimi, które trwają sześć semestrów i kończą się obroną pracy dyplomowej albo projektu dyplomowego. Studia drugiego stopnia są studiami magisterskimi, które trwają cztery semestry i kończą się obroną pracy dyplomowej albo projektu dyplomowego i uzyskaniem tytułu magistra. Studia magisterskie można rozpocząć po każdych studiach licencjackich, inżynierskich lub magisterskich- niekoniecznie na kierunku pokrewnym.

Kierunki kształcenia oferowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Psychologii w Poznaniu to Zarządzanie oraz Administracja. Każdy kierunek charakteryzuje się licznymi specjalności. Dzięki temu każdy student może rozwijać się w wybranym zakresie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i planami zawodowymi. Specjalności są różne; w ich przestrzeni odnajdziemy między innymi: Administrację finansową i podatkową, Zarządzanie przedsiębiorstwem, Rachunkowość, Bankowość, czy Bezpieczeństwo publiczne i ochronę danych.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu - studia 2024

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu: znaleziono 5

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Administracja

I stopnia, II stopnia

niestacjonarne, online

Administracja - studia online

II stopnia

online

Psychologia

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia, II stopnia

niestacjonarne, online

Zarządzanie - studia online

I stopnia, II stopnia

online

Aktualności rekrutacyjne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu

Komentarze (0)