• LOGISTYKA Stopień: I II REKRUTACJA

    Logistyka jest jedną z tych dziedzin gospodarki, która jest najbardziej powiązana z każdym sektorem rynku. Na studiach poznasz zagadnienia z zakresu: logistyki globalnej, logistyki zaopatrzenia, logistyki dystrybucji, logistyki transportu, logistyki marketingowej, ekologistyki, logistyki odzysku czy e-logistyki. Nacisk będzie także kładziony na zagadnienia zarządzania systemem logistycznym przedsiębiorstwa w tym na metody statystyczne i ekonometryczne. Staniesz się też ekspertem w zakresie procesu przepływu informacji oraz towaru.

    Nauka na studiach I stopnia licencjackich odbywa się w formie stacjonarnej (dziennej) i niestacjonarnej (zaocznej) i trwa 6 semestrów (3 lata). Po ich ukończeniu uzyskasz wyższe wykształcenie z dyplomem licencjata. Zdobywanie wiedzy z zakresu logistyki możesz kontynuować na studiach magisterskich, wybierając interesującą Cię specjalność.

    dowiedz się więcej

     

    Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (2)

Angie Ocena

Zupełnie inne podejście do studenta niż na państwowej uczelni. Nie jest łatwo, ale też specjalnie nie utrudniają, zależy im na studentach, a nie tak jak na państwowych uczelniach, gdzie patrzą tylko żeby na nas zarobić. Osobiście mam porównanie między obydwoma typami uczelni. WSL mogę polecić bez zawahania (y)

A.D.Ł Ocena

Osobiście jestem zadowolona :)


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: