ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

 • ARCHITEKTURA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 4 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia
  czas trwania: 4 lata
  tytuł zawodowy: inżynier architekt

  Studia na kierunku Architektura realizowane są w Akademii Finansów i Biznesu Vistula i trwają cztery lata. Celem kształcenia jest nauka kształtowania własnego otoczenia i zmieniania przestrzeni na lepszą i bardziej funkcjonalną. Architektura w Akademii Finansów i Biznesu Vistula skierowana jest do osób chcących mieć realny wpływ na wygląd przestrzeni miejskiej.

  Studia na kierunku Architektura w Akademii Finansów i Biznesu Vistula nie dzielą się na specjalności, a na liście przedmiotów do zaliczenia w toku nauki znajdują się, między innymi, takie zagadnienia jak: podstawy CAD, budownictwo ogólne i materiałoznawstwo, rysunek odręczny i grafika inżynierska, rysunek i techniki artystyczne, warsztaty modelarskie, mechanika budowli, architektura krajobrazu, ekologia i technologie energooszczędne, elementy kompozycji urbanistycznej, projektowanie wnętrz.

  Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności, absolwenci Architektury mogą wykorzystać w biurach i pracowniach projektowych, firmach deweloperskich, urzędach miast, urzędach gmin, agencjach reklamowych.

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (11)

Dorota Ocena odpowiedz

Dzień dobry Czy mogę prosić o numer telefonu do Doradcy ?

Renata Ocena odpowiedz

Czy jest jakiś warunek wiekowy na przyjęcia architekturę [ wiek po 50 tce ] I jakie są jeszcze warunki i opłaty przyjęcia ?

DoradcaOnlineVistula Ocena Ocena odpowiedz

Witaj, Daria! Studia na kierunku ''Architektura'' mogą być realizowane zarówno w trybie stacjonarnym (dziennym) jak i niestacjonarnym (weekendowym), jednakże aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja na semestr letni. Zapraszamy od października :)

DARIA Ocena odpowiedz

Czy na architekture można zapisać się w trybie weekendowych?

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witam! Uczelnie Vistula ponownie otwierają Biuro Rekrutacji. Od 27 maja bieżącego roku możecie zapisać się na Wasze wymarzone studia. Jesteśmy dostępni dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących studiowania na naszej uczelni - jestem tu dla Was. Zachęcam do podjęcia dyskusji. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witaj, Aldona! Biuro Karier wspiera naszych studentów w poszukiwaniu praktyk, staży oraz pracy. Codziennie pojawiają się nowe, ciekawe oferty. Są one zamieszczane na stronie internetowej i wywieszane na tablicy ogłoszeń obok Biura. Można je również przejrzeć w Biurze, a przy okazji porozmawiać z doradcą. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witaj, Ismena! Studia na kierunku ''Architektura'' mogą być realizowane zarówno w trybie stacjonarnym (dziennym) jak i niestacjonarnym (zaocznym). Czy jesteś zainteresowana tym kierunkiem? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Aldona Ocena odpowiedz

@DoradcaOnlineVistula Proszę mi powiedzieć, czy w trakcie trwania studiów, jest szansa na zdobywanie wiedzy w biurach architektonicznych? Mam na myśli staże w istniejących firmach, czy cos takiego istnieje? @seweryn Doskonale Cię rozumiem, sama od najmłodszych lat mam mega zajawkę na punkcie rysowania i projektowania, ciekawe jakie są realne możliwości zatrudnienia po studiach na Vistuli..

ismena Ocena odpowiedz

Czy ten kierunek może być realizowany także w trybie studiów zaocznych??

DoradcaOnlineVistula Ocena odpowiedz

Witaj, Seweryn! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym Doradcą Online. Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiowania na naszej uczelni. Przy wyborze kierunku studiów niezwykle ważne jest, by podążać za swoimi zainteresowaniami oraz pasjami. Jeśli czujesz, że to jest właśnie to, co chcesz w życiu robić, nie zastanawiaj się - te studia są właśnie dla Ciebie. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, https://www.vistula.edu.pl/

seweryn Ocena odpowiedz

Budowanie miast, planowanie ulic, placów, dworców ? o tym mogę mówić bez końca, bo sprawia mi to olbrzymią radość i mocno wierzę w to, że pewnego dnia będę mógł zaprojektować coś, co pozostanie dla kolejnych pokoleń