ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

 • ARCHITEKTURA Stopień: I REKRUTACJA

  Studia na kierunku Architektura realizowane są w Akademii Finansów i Biznesu Vistula i trwają cztery lata. Celem kształcenia jest nauka kształtowania własnego otoczenia i zmieniania przestrzeni na lepszą i bardziej funkcjonalną. Architektura w Akademii Finansów i Biznesu Vistula skierowana jest do osób chcących mieć realny wpływ na wygląd przestrzeni miejskiej.

  Studia na kierunku Architektura w Akademii Finansów i Biznesu Vistula nie dzielą się na specjalności, a na liście przedmiotów do zaliczenia w toku nauki znajdują się, między innymi, takie zagadnienia jak: podstawy CAD, budownictwo ogólne i materiałoznawstwo, rysunek odręczny i grafika inżynierska, rysunek i techniki artystyczne, warsztaty modelarskie, mechanika budowli, architektura krajobrazu, ekologia i technologie energooszczędne, elementy kompozycji urbanistycznej, projektowanie wnętrz.

  Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności, absolwenci Architektury mogą wykorzystać w biurach i pracowniach projektowych, firmach deweloperskich, urzędach miast, urzędach gmin, agencjach reklamowych.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (2)

DoradcaOnlineVistula Ocena

Witaj, Seweryn! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym Doradcą Online. Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiowania na naszej uczelni. Przy wyborze kierunku studiów niezwykle ważne jest, by podążać za swoimi zainteresowaniami oraz pasjami. Jeśli czujesz, że to jest właśnie to, co chcesz w życiu robić, nie zastanawiaj się - te studia są właśnie dla Ciebie. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, https://www.vistula.edu.pl/

seweryn Ocena

Budowanie miast, planowanie ulic, placów, dworców ? o tym mogę mówić bez końca, bo sprawia mi to olbrzymią radość i mocno wierzę w to, że pewnego dnia będę mógł zaprojektować coś, co pozostanie dla kolejnych pokoleń


STACJONARNE


Studia I stopnia: