ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

 • ARCHITEKTURA Stopień: I REKRUTACJA

  Studia na kierunku Architektura realizowane są w Akademii Finansów i Biznesu Vistula i trwają cztery lata. Celem kształcenia jest nauka kształtowania własnego otoczenia i zmieniania przestrzeni na lepszą i bardziej funkcjonalną. Architektura w Akademii Finansów i Biznesu Vistula skierowana jest do osób chcących mieć realny wpływ na wygląd przestrzeni miejskiej.

  Studia na kierunku Architektura w Akademii Finansów i Biznesu Vistula nie dzielą się na specjalności, a na liście przedmiotów do zaliczenia w toku nauki znajdują się, między innymi, takie zagadnienia jak: podstawy CAD, budownictwo ogólne i materiałoznawstwo, rysunek odręczny i grafika inżynierska, rysunek i techniki artystyczne, warsztaty modelarskie, mechanika budowli, architektura krajobrazu, ekologia i technologie energooszczędne, elementy kompozycji urbanistycznej, projektowanie wnętrz.

  Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności, absolwenci Architektury mogą wykorzystać w biurach i pracowniach projektowych, firmach deweloperskich, urzędach miast, urzędach gmin, agencjach reklamowych.

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

seweryn Ocena

Budowanie miast, planowanie ulic, placów, dworców ? o tym mogę mówić bez końca, bo sprawia mi to olbrzymią radość i mocno wierzę w to, że pewnego dnia będę mógł zaprojektować coś, co pozostanie dla kolejnych pokoleń


STACJONARNE


Studia I stopnia: