ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

 • GRAFIKA Stopień: I II REKRUTACJA

  Kierunek Grafika w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie realizowany jest na Europejskim Wydziale Sztuk Akademii Finansów i Biznesu Vistula i skierowany jest do osób z artystyczną duszą i zacięciem. Założeniem kształcenia jest pozyskanie wiedzy z zakresu historii sztuki, historii kultury i cywilizacji oraz estetyki, lecz przede wszystkim nabycie umiejętności warsztatowych i artystycznych w zakresie grafiki i tzw. obszarów pokrewnych, umożliwiających podjęcie profesjonalnej pracy twórczej. Grafika w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to przygotowanie do realizacji współczesnych, zaawansowanych zadań w projektowaniu, reklamie oraz grafice, w technologiach analogowych i cyfrowych.

  Studia na kierunku Grafika w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie dzielą się na dwie specjalności:

  • Grafika artystyczna,
  • Grafika dla biznesu.

  W programie nauczania zawarte są, między innymi, takie przedmioty jak: rysunek, malarstwo, rzeźba, fotografia, grafika warsztatowa, historia sztuki, socjologia sztuki, podstawy grafiki artystycznej, projektowanie graficzne, grafika multimedialna, ilustracja, typografia i liternictwo, sztuka użytkowa i architektura wnętrz, sztuka współczesna, grafika eksperymentalna, kreowanie marki.

  Zajęcia prowadzone w toku studiów mają rozwinąć różnorodne umiejętności. Studenci poznają cyfrową obróbkę zdjęć, zasady przygotowywania grafiki prezentacyjnej, formy projektowania witryny internetowej, czy wykonywania interaktywnych prezentacji multimedialnych. Oprócz wielu umiejętności, absolwenci omawianego przez nas kierunku posiadają świadomość artystyczną i kompetencje społeczne, dzięki którym przygotowani są nie tylko do samodzielnej pracy twórczej, lecz także do uwarunkowań rynkowych. Absolwenci Grafiki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula posiadają solidny bagaż kwalifikacji, by stać się profesjonalnym grafikiem i pracować w agencjach reklamowych, drukarniach, branżach projektowych, jednostkach kulturalnych.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Grafika artystyczna
  • Grafika dla biznesu

  Studia II stopnia stacjonarne

  • Grafika artystyczna
  • Grafika dla biznesu

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Grafika artystyczna
  • Grafika dla biznesu

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

bartek Ocena

Od dziecka lubiłem rysować, malować, tworzyć coś z niczego, opowiadać jakieś historie przy pomocy obrazków. Grafika była dla mnie czymś oczywistym, kolejnym, poważnym krokiem. Podobnie w przypadku uczelni, którą wybrałem. Grupa Uczelni Vistula w Warszawie to dla mnie równie poważny krok ? do profesjonalnej działalności


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia II stopnia: