ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa

tel. 22 45 72 300, fax. 22 45 72 303

e-mail: info@vistula.edu.pl;

rekrutacja@vistula.edu.pl

 • GRAFIKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 2 lata 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat magister licencjat magister

  Kierunek Grafika w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie realizowany jest na Europejskim Wydziale Sztuk Akademii Finansów i Biznesu Vistula i skierowany jest do osób z artystyczną duszą i zacięciem. Założeniem kształcenia jest pozyskanie wiedzy z zakresu historii sztuki, historii kultury i cywilizacji oraz estetyki, lecz przede wszystkim nabycie umiejętności warsztatowych i artystycznych w zakresie grafiki i tzw. obszarów pokrewnych, umożliwiających podjęcie profesjonalnej pracy twórczej. Grafika w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to przygotowanie do realizacji współczesnych, zaawansowanych zadań w projektowaniu, reklamie oraz grafice, w technologiach analogowych i cyfrowych.

  Studia na kierunku Grafika w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie dzielą się na dwie specjalności:

  • Grafika artystyczna,
  • Grafika dla biznesu.

  W programie nauczania zawarte są, między innymi, takie przedmioty jak: rysunek, malarstwo, rzeźba, fotografia, grafika warsztatowa, historia sztuki, socjologia sztuki, podstawy grafiki artystycznej, projektowanie graficzne, grafika multimedialna, ilustracja, typografia i liternictwo, sztuka użytkowa i architektura wnętrz, sztuka współczesna, grafika eksperymentalna, kreowanie marki.

  Zajęcia prowadzone w toku studiów mają rozwinąć różnorodne umiejętności. Studenci poznają cyfrową obróbkę zdjęć, zasady przygotowywania grafiki prezentacyjnej, formy projektowania witryny internetowej, czy wykonywania interaktywnych prezentacji multimedialnych. Oprócz wielu umiejętności, absolwenci omawianego przez nas kierunku posiadają świadomość artystyczną i kompetencje społeczne, dzięki którym przygotowani są nie tylko do samodzielnej pracy twórczej, lecz także do uwarunkowań rynkowych. Absolwenci Grafiki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula posiadają solidny bagaż kwalifikacji, by stać się profesjonalnym grafikiem i pracować w agencjach reklamowych, drukarniach, branżach projektowych, jednostkach kulturalnych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Grafika artystyczna
  • Grafika interdyscyplinarna

  Studia II stopnia stacjonarne

  • Grafika artystyczna
  • Grafika interdyscyplinarna

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Grafika artystyczna
  • Grafika interdyscyplinarna

  Studia II stopnia niestacjonarne

  • Grafika artystyczna
  • Grafika interdyscyplinarna

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

bartek Ocena odpowiedz

Od dziecka lubiłem rysować, malować, tworzyć coś z niczego, opowiadać jakieś historie przy pomocy obrazków. Grafika była dla mnie czymś oczywistym, kolejnym, poważnym krokiem. Podobnie w przypadku uczelni, którą wybrałem. Grupa Uczelni Vistula w Warszawie to dla mnie równie poważny krok ? do profesjonalnej działalności