Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

ul. Bursaki 12

20-150 Lublin

tel. 81 452 94 73

e-mail: rekrutacja@wspa.pl

 • PROJEKTOWANIE WNĘTRZ Stopień: I REKRUTACJA

  Celem kształcenia jest poznanie zasad ekonomiki, organizacji procesu inwestycyjnego i projektowego w Polsce oraz w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Ponadto zdobędziesz wiedzę ogólną i szczegółową stanowiącą podstawę wyuczonego zawodu, uzyskując umiejętności organizacyjne, twórczego myślenia i rozwiązywania napotkanych problemów oraz prowadzenia własnego przedsięwzięcia.

  Studia na kierunku Projektowanie wnętrz w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie prowadzone są w ramach studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym. Kształcenie realizowane jest pod kątem bieżących oczekiwań lokalnego i regionalnego rynku pracy z uwzględnieniem aktualnych potrzeb instytucji społecznych oraz przedsiębiorców. Zajęcia prowadzone są głównie metodami: projektową, warsztatową, laboratoryjną i ćwiczeń audytoryjnych.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjne

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (2)

Karolina Ocena

Jeżeli Twój umysł to umysł artysty to wybierz ten kierunek

rocx Ocena

Studia na Lingwistyce stosowanej to nie tylko nauka języka. To coś znacznie więcej. To swego rodzaju podróż, dzięki której poznajemy obyczaje, kulturę, sztukę. Taki rodzaj studiów jest zdecydowanie ciekawszy i lepszy od nudnego siedzenia nad słownikiem


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: