Bydgoska Szkoła Wyższa

MARKETING CYFROWY

ul. Unii Lu­bel­skiej 4C

85-059 Byd­goszcz

tel. (52) 584-11-43

uczelnia@​bsw.​edu.​pl

MARKETING CYFROWY

Bydgoska Szkoła Wyższa

ul. Unii Lu­bel­skiej 4C

85-059 Byd­goszcz

tel. (52) 584-11-43

uczelnia@​bsw.​edu.​pl

 • MARKETING CYFROWY

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3 lata 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat licencjat

  Celem kształcenia jest pozyskanie szerokiej wiedzy, na którą składają się zagadnienia z marketingu, komunikacji, zarządzania i psychologii. Studenci poznają technologie cyfrowe, tajniki działania mediów społecznościowych, ekonomikę biznesu i prawa rządzące reklamą i sferą Public Relations. Marketing cyfrowy w Bydgoskiej Szkole Wyższej to nauka jak tworzyć, wdrażać, monitorować i zarządzać szeregiem cyfrowych kampanii marketingowych, aby osiągnąć zakładane cele strategiczne. Partnerami kierunku są agencje interaktywne, agencje reklamowe i agencje marketingowe.

  Studia na kierunku Marketing cyfrowy w Bydgoskiej Szkole Wyższej nie dzielą się na specjalności, a w toku nauki studenci zapoznają się z takimi zagadnieniami jak: e-business, aplikacje internetowe, marketing afiliacyjny, monitorowanie i analiza efektywności marketingowej, sprzedaż wielokanałowa, marketing mobilny. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Marketingu cyfrowego w BSW mogą wykorzystać w działach marketingu firm, jednostkach doradczych zajmujących się problematyką marketingu cyfrowego, agencjach marketingowych i reklamowych.

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Bydgoska Szkoła Wyższa

Opinie (0)